Dvě nehody uzavřely dálnici D4 v obou směrech, havarovalo 9 aut
AKTUALIZOVÁNO
28. listopadu 2020 (08:59)
Operační středisko středočeské policie přijalo v sobotu ráno oznámení o dvou dopravních nehodách na dálnici D4 mezi obcemi Voznice a Kytín. Volající uvedl, že jsou v místě zraněné osoby, na místo vyjeli policisté, hasiči a záchranná služba.
Po příjezdu záchranných složek bylo zjištěno, že ve směru na Prahu došlo ke střetu šesti aut a v opačném směru ke třem, lehce havarovaný byl i autobus. Zasahující policisté uzavřeli dálnici v obou směrech. „Příčina nehod bude předmětem právě probíhajícího šetření, došlo k lehkým poraněním čtyř cestujících,“ informoval pribram.cz policejní mluvčí Pavel Truxa. Dvě hasičské jednotky odstraňují následky nehod. „Provádíme protipožární opatření a zajišťujeme únik provozních kapalin,“ řekla pribram.cz mluvčí hasičů Tereza Fliegerová.
AKTUALIZACE
Směr na Prahu byl po 11:00 zprůjezdněn, směr na Strakonice bude kvůli odstraňování následků nehod a uklízení vozovky zavřený do odpoledních hodin. Zavřený úsek mohou řidiči objet, ve směru na Strakonice je možné sjíždět na 18. kilometru na Mníšek pod Brdy nebo na 21. kilometru u Kytína.
AKTUALIZACE
Směr na Prahu byl po 11:00 zprůjezdněn, směr na Strakonice bude kvůli odstraňování následků nehod a uklízení vozovky zavřený do odpoledních hodin. Zavřený úsek mohou řidiči objet, ve směru na Strakonice je možné sjíždět na 18. kilometru na Mníšek pod Brdy nebo na 21. kilometru u Kytína.
foto: pribram.cz
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Na Česko se ženou silné bouřky. V sobotu mohou udeřit i přívalové deště, kroupy a silný vítr
Po tropických teplotách se nad Českou republikou začne během soboty vytvářet výrazně …
AKTUALIZOVÁNO
Dáte si na kole jedno? Letní klasika, která může skončit úplně jinak, než čekáte
Cyklovýlet, slunce, vítr v zádech a zastávka na zahrádce. K létu to prostě patří. A …
ANKETA
Havíři, permoníci a důlní vláček. To vše čeká na děti v pohádkovém dobrodružství v hornickém muzeu
Malí návštěvníci se o víkendu 20. a 21. června mohou vydat na nevšední cestu do světa …
ZAJÍMAVOSTI
Hadilka obecná, nenápadný poklad lesních luk
Když se řekne kapradina, většina z nás si představí prostě kapradinu s bohatě …
POZNÁVÁME BRDY
/KOMPLETNÍ PROGRAM/ Slavnost královny Johanky oživí Rožmitál. Návštěvníky čeká průvod, jarmark i středověké ležení
Rožmitál pod Třemšínem se v sobotu 20. června opět vrátí do doby krále Jiřího z …
KULTURA
Hasiči ocenili dětskou fantazii. V Příbrami převzali vítězové diplomy i ceny
Ve středu 17. června byl v Kulturním domě Příbram slavnostně vyhodnocen další ročník …
FOTOGALERIE
Tomáš Třeský z vojenských lesů obhájil titul mistra České republiky ve vábení jelenů
Vedoucí lesní správy Mirošov z divize Hořovice Vojenských lesů a statků ČR(VLS) Tomáš …
AKTUÁLNĚ
Kraj odkoupí od Příbrami za 54 milionů budovu střední školy
Středočeský kraj získá od Příbrami budovu Střední školy pedagogiky, cestovního ruchu a …
AKTUÁLNĚ
Tipy na víkend: Díky!FEST, farmářské trhy i různé oslavy
Tento víkend si budete moci vybrat z opravdu široké nabídky akcí - od historických …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Rožmitálský Bivoj se vrací. Petr Svoboda míří za třetím vítězstvím a svým životním snem
Rožmitál pod Třemšínem se chystá na událost, která má sílu i legendu. V sobotu 20. …
SPORT













