17. 10. svátek má Hedvika
Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno

19. září 2021   (07:29)
Dalších 21 fotografií v galeriiDvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Na Řimbabě vyhrál každý, kdo dorazil, humor rozhodně nechyběl a návštěvníci si akci skvěle užili.


Kdo přijel v sobotu na Řimbabu po vydatné snídani, rozhodně prohloupil. Týmy kuchařů vařily nejen luxusní zelňačku, ale jejich stoly se prohýbaly pod velkou spoustou dalších dobrot. Zelňáky, dortíky, různé druhy domácího chleba s kozím sýrem, pomazánkami nebo sádlem a škvarky, dokonce ani ryby nechyběly.

Vtipné převleky a průpovídky bavily návštěvníky. Asi největší úspěch měli Bezďáci, kteří nabízeli návštěvníkům kromě zelňačky i topinky. Nepořádek u jejich stánku jasně korespondoval s jejich názvem. O pár metrů dál stály Zlatokopky, které nešetřily úsměvy na přítomnou část mužské populace.
Podle členky spolku Řimbaba Bohutín Pavly Příhodové bylo letos přihlášeno dvanáct družstev. „Akci pořádáme od roku 2016, kdy byl tehdy nultý ročník. Letos přijelo i dost přespolních týmů. Jako každý rok jsme se snažili v dnešní době přinést trošku radosti a zábavy, což se povedlo,“ řekla pribram.cz Příhodová.
Na Řimbabě vyhrál každý, kdo dorazil, humor rozhodně nechyběl a návštěvníci si akci skvěle užili. O zábavu se postarala nejen kapela Cirkus Hulata, ale i Jan Bondra se svým flašinetem.

foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Fotogalerie

Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno () Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (1) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (2) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (3) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (4) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (5) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (6) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (7) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (8) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (9) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (10) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (11) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (12) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (13) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (14) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (15) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (16) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (17) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (18) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (19) Dvanáct soutěžních týmů vařilo na Řimbabě zelňačku, za hodinu a půl bylo vyprodáno (20)

foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Na náměstí v Příbrami přistál vrtulník. Přiletěl pro ženu, která se pokusila skokem z okna spáchat sebevraždu Na náměstí v Příbrami přistál vrtulník. Přiletěl pro ženu, která se pokusila skokem z okna spáchat sebevraždu Žena utrpěla mnohačetná poranění. Ve vážném stavu byla letecky přepravena do … Rybáři vylovili Nový rybník, v sítích byl i úhoř Rybáři vylovili Nový rybník, v sítích byl i úhoř Rybník vylovili členové místní organizace Českého rybářského svazu z Rožmitálu pod … Povolení stavby akvaparku napadli dva občané, výsledek bude znám až na začátku příštího roku Povolení stavby akvaparku napadli dva občané, výsledek bude znám až na začátku příštího roku Podle místostarosty Martina Buršíka se ze strany občanů jedná o obstrukční … V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května Zrychlování epidemie ukazuje i reprodukční číslo uvádějící, kolik dalších lidí nakazí … Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Teplárna chce zaručit nižší ceny elektřiny bez přímé vazby na výkyvy globálních … Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Zprávy odkazují na podvodné stránky, které nemají s Českou poštou nic … Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Vnitřní prostory městské chaty Granit pořádně prokoukly. Budoucí návštěvníci se mohou … Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Vernisáž site-specific instalace Evy Heyd se uskuteční v sobotu 16. října od 16.00. Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Kriminalisté při vyšetřování spolupracují s pedagogy a vedením školy, naplánovány mají …
O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety Součástí posvícení je Zahradní slavnost s programem v Pivovaru Podlesí.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz