Dopravní policisté kontrolovali řidiče nákladních vozidel
17. října 2017 (12:17)
Dalších 11 fotografií v galerii
foto: pribram.cz
Dopravní policisté spolu s hlídkou cizinecké policie, dále s Generálním ředitelstvím cel a s Centrem služby pro silniční dopravu se zaměřili koncem minulého týdne na nákladní dopravu.
Během dvou dnů zkontrolovali policisté na Příbramsku celkem 21 nákladních aut a zjistili u nich 11 přestupků. Na pokutách vybrali téměř 17 tisíc korun a jednu věc předali k řešení správnímu orgánu. Ve třech případech se jednalo o nevyhovující technický stav, 2x neměli řidiči dálniční známku a 4x nedodrželi motoristé bezpečností přestávky.
V pátek 13. října dokonce probíhalo na dálnici D4 kontrolní vážení hmotnostních limitů motorových vozidel, z pěti zkontrolovaných automobilů jedno překročilo povolenou hmotnost. Kromě dokladů, technického stavu, hmotnosti aut a tachografů, se také kontrolovaly rozměry vozidel, upevnění nákladu, průvodní doklady k přepravovaným věcem apod.
V pátek 13. října dokonce probíhalo na dálnici D4 kontrolní vážení hmotnostních limitů motorových vozidel, z pěti zkontrolovaných automobilů jedno překročilo povolenou hmotnost. Kromě dokladů, technického stavu, hmotnosti aut a tachografů, se také kontrolovaly rozměry vozidel, upevnění nákladu, průvodní doklady k přepravovaným věcem apod.
foto: pribram.cz
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: por. Bc. Monika Schindlová DiS.
autor: TP
Další články
Do Česka se žene prudké ochlazení. Sníh bude i v nížinách, říkají meteorologové
Po teplém začátku týdne míří do Česka výrazná změna počasí. Teploty ve čtvrtek a v …
AKTUÁLNĚ
Nultá hodina autoškoly odstartovala! Budoucí řidiči na Dubně prošli intenzivním školením o bezpečné jízdě
Během pondělního dopoledne proběhl na Střední odborné škole Dubno atraktivní …
DOPRAVA
Na milínském komíně úřaduje černý čáp. Podívejte se!
V Milíně mají lidé možnost znovu sledovat díky nainstalované kameře čapí hnízdo na …
VIDEO
Kdo má garáž, má výhodu. Poptávky po nich rostou
Míst pro parkování ve městě ubývá a počet aut naopak stále roste. Ulice kolem domů se …
PR
Velikonoce v hornickém stylu! Hornické muzeum zve na jarní oslavy plné tradic a řemesel
Přijďte si užít velikonoční svátky tak, jak je prožívali březohorští havíři a …
VELIKONOCE
Sekačky, pily i střelba. Příbram chce v neděli ticho
Příbram připravuje novou vyhlášku, která má omezit hlučné činnosti o nedělích a …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Fanoušci rozhodli, sportovci zářili: Sportovec Příbramska 2025 je za námi
Příbram zažila slavnostní večer plný sportovních úspěchů, emocí i inspirativních …
SPORT
Máme vítěze! Kde v Příbrami dělají nejlepší dorty a zákusky? Tady je vaše sladká TOP 3
Týden jste hlasovali, doporučovali a posílali tipy na to, kde v Příbrami a okolí …
SOUTĚŽ
Sto let tradice i moderní výuky. Březnická škola slaví významné jubileum
Významné výročí si letos připomíná Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pyrotechnik v Brdech likvidoval munici odstřelem na místě
U obce Nepomuk byl v pondělí 23. března ohlášen nález munice.
AKTUÁLNĚ















