vývoj COVID-19
16. 4. 2021
Bohutín 19
Březnice 25
Bukovany 1
Čenkov 1
Cetyně 1
Chraštice 1
Čím 1
Dobříš 80
Dolní Hbity 14
Drahenice 1
Drahlín 2
Drhovy 4
Dubenec 4
Dublovice 9
Háje 1
Hluboš 5
Hlubyně 2
Hřiměždice 6
Hudčice 2
Hvožďany 7
Jablonná 2
Jince 13
Kamýk n. V. 12
Klučenice 1
Kosova H. 6
Kotenčice 1
Kozárovice 3
Krásná H. 17
Křepenice 1
Křešín 1
Láz 5
Lazsko 1
Lešetice 1
Lhota u Pb 2
M. Hraštice 7
Milešov 1
Milín 29
Mokrovraty 3
Nalžovice 7
Nechvalice 2
Nečín 11
Nedrahovice 5
Nepomuk 1
Nestrašovice 1
Nová Ves p. P. 8
Nový Knín 20
Občov 3
Obecnice 18
Obořiště 6
Obory 1
Osečany 1
Ostrov 1
Ouběnice 1
Petrovice 5
Pičín 3
Počepice 1
Podlesí 1
Příbram 286
Radětice 1
Rosovice 2
Rožmitál p. T. 30
Sedlčany 71
Sedlec-Prč. 17
Solenice 1
Stará Huť 13
Starosedlský H. 3
Svaté Pole 1
Svatý Jan 6
Tochovice 1
Třebsko 1
Trhové Dušníky 1
Věšín 1
Višňová 6
Volenice 2
Voznice 1
Vranovice 3
Vys. Chlumec 2
Vysoká u Pb 3
Zalužany 1
Zduchovice 5
ONP Příbram
Čekající na termín očkování1528
Přiřazený termín / den139
ONP Příbram Zdaboř
Čekající na termín očkování414
Přiřazený termín / den236
Do Sněmovny bude za TOP 09 kandidovat příbramský zastupitel Marek Školoud

27. února 2021   (13:04)
Do Sněmovny bude za TOP 09 kandidovat příbramský zastupitel Marek Školoud
foto: pribram.cz

V koalici SPOLU jsme připraveni dostat naši zem z krize zdravotní i ekonomické. Nenecháme české živnostníky padnout,“ řekl pribram.cz Školoud.


Středočeskou TOP 09 povede do letošních sněmovních voleb poslankyně Helena Langšádlová. Dalšími kandidáty budou předseda krajské organizace a poslanec Jan Jakob, starosta Votic na Benešovsku Jiří Slavík a za Příbram Marek Školoud, řekla krajská manažerka TOP 09 Markéta Pečenková. TOP 09 bude o hlasy voličů usilovat v koalici SPOLU s ODS a KDU-ČSL.

Na jakém místě společné kandidátky zástupci TOP 09 budou, Pečenková neuvedla. "V tuto chvíli nemůžeme potvrdit finální pořadí našich kandidátů v rámci koalice," dodala.
Langšádlová byla dlouholetou předsedkyní středočeské TOP 09, v roce 2017 ji vystřídal starosta Roztok u Prahy Jan Jakob. Langšádlová se domnívá, že současná vláda ohrožuje zemi. "Svým chaotickým jednáním v krizové době. Svou vstřícností k zemím, kde jsou svoboda, demokracie a lidská práva sprostými slovy," uvedla. Podle ní je nejvyšší čas dát zemi dohromady a navrátit se k havlovské demokracii.
Dalšími kandidáty za TOP 09 budou advokát a místostarosta Českého Brodu Tomáš Klinecký, příbramský zastupitel a jednatel textilní společnosti Marek Školoud, spoluzakladatelka soukromých základních škol Lenka Kotková, zastupitelka Kostelce nad Černými lesy Jana Havelková, kladenský zastupitel Petr Soudek a student práv Oskar Blažek.

„Už více než rok se potýkáme s pandemií, bez světla na konci tunelu. Je to známka totálního selhání současné vlády. Jako předseda podnikatelského spolku Pražské ulice denně jednám s obchodníky a živnostníky, kteří jsou na pokraji svých finančních možností. V koalici SPOLU jsme připraveni dostat naši zem z krize zdravotní i ekonomické. Nenecháme české živnostníky padnout,“ řekl pribram.cz Školoud. 
ODS už dříve oznámila, že jejím lídrem bude stejně jako před čtyřmi roky poslanec a předseda středočeských občanských demokratů Jan Skopeček.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Procházky městy vedou do vzpomínek a za kulturou Procházky městy vedou do vzpomínek a za kulturou Až do 30. dubna poznáte historii Rožmitálu pod Třemšínem a hudební bonbonek v … Na strakonické se přetočilo auto přes střechu. Hasiči kolonou neprojeli, na pomoc zraněné řidičce museli běžet Na strakonické se přetočilo auto přes střechu. Hasiči kolonou neprojeli, na pomoc zraněné řidičce museli běžet Policisté silnici I/4 v místě uzavřeli. Do Příbrami se vrátili trhovci. I přes nepříznivé počasí dorazily desítky lidí Do Příbrami se vrátili trhovci. I přes nepříznivé počasí dorazily desítky lidí Dnes se poprvé v tomto roce konal trh na Dvořákově nábřeží v Příbrami. Dnes začíná sčítání lidu přes papírový formulář Dnes začíná sčítání lidu přes papírový formulář Sčítání je povinné pro všechny obyvatele. Příbramská nemocnice se pravděpodobně během května vrátí k běžnému režimu Příbramská nemocnice se pravděpodobně během května vrátí k běžnému režimu Epidemiologická situace v regionu se postupně stále zlepšuje. Silničáři příští týden opraví část tahu mezi Příbramí a Rožmitálem pod Třemšínem Silničáři příští týden opraví část tahu mezi Příbramí a Rožmitálem pod Třemšínem Na silnici I/18 bude omezený provoz kyvadlově řízený pracovníky zhotovitelské … Vandal se zaměřil na autobusové zastávky. Lidská tupost je nedozírná, řekl starosta Vandal se zaměřil na autobusové zastávky. Lidská tupost je nedozírná, řekl starosta Autobusové zastávky v Příbrami se staly terčem útoku vandala. Škoda se pohybuje v … Hasiči likvidují požár střešní konstrukce výrobní haly v Komárově Hasiči likvidují požár střešní konstrukce výrobní haly v Komárově Oznámení o zahoření přijali hasiči v pátek před polednem. U Skalky havarovala dvě auta, nikdo se nezranil U Skalky havarovala dvě auta, nikdo se nezranil K nehodě došlo v pátek po desáté hodině.
Odpočívadlo doplní dřevěná socha, lesní hřiště i detailní mapa CHKO Brdy Odpočívadlo doplní dřevěná socha, lesní hřiště i detailní mapa CHKO Brdy Turismus je pro Příbram důležitý, proto se připravují stále nové atraktivity nejen ve …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz