Do Příbrami míří Jágr s Plekancem
27. července 2021 (12:34)
Ve čtvrtek 5. srpna se na příbramském zimním stadionu odehraje předextraligové utkání Rytířů Kladno proti Dukle Jihlava. Před začátkem zápasu bude pro fanoušky připravena také fanzona s doprovodným programem.
„Z konání této akce právě u nás mám velikou radost. To, že se nám podařilo vyjednat všechny podmínky pro tento zápas, osobně považuji za známku toho, že v Příbrami jdeme správnou cestou a daří se nám sportovní oblast rozvíjet. Těší mě to o to víc, že pakliže bude Jágr zdravý, tak se na příbramském stadionu objeví nejlepší hráč planety své doby,“ uvádí ředitel SZM Příbram Jan Slaba.
Vzhledem k rekonstrukci kladenského stadionu se odehrají „domácí“ utkání na stadionech v okolí města. Úvodní duel s Jihlavou čeká Kladno 5. srpna v Příbrami. Přijďte fandit, s A týmem přijede i Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec.
Rytířská fanzona
Rytíři chtějí nabídnout hokej svým fanouškům v okolních městech s co největším zážitkem. Vedle zápasů samotných se mohou návštěvníci těšit i na fanzonu. Ta bude otevřena v den utkání od 14:00.
Rytíři chtějí nabídnout hokej svým fanouškům v okolních městech s co největším zážitkem. Vedle zápasů samotných se mohou návštěvníci těšit i na fanzonu. Ta bude otevřena v den utkání od 14:00.
A na co se můžete ve fanzoně těšit? Připravena bude střelnice, kde si bude možné zastřílet na bránu a vyzkoušet další dovednostní disciplíny, najdete tu stánek s klubovým merchandisingem, stánky s občerstvením, skákací hrad a mnoho dalšího.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/Miroslava Poláková
autor: Jakub Pečenka
Další články
Záchytka v Příbrami ve svátečním režimu – kapacita omezená, cena vysoká
Počet klientů příbramské protialkoholní záchytné stanice v posledních letech stoupá, a …
Nepřehlédněte
Středočeský kraj spustí příští rok stavbu několika záchytných parkovišť
Středočeský kraj spustí příští rok stavbu několika záchytných parkovišť asi pro 1000 …
Cestou k prastarému hnízdu černých čápů v Brdech
Jak už z příběhu o bukové stráni vyplynulo, v koruně jednoho z rozdvojených …
Příroda
Vánoční jmelí: od keltských pověr až k polibkům pod větvičkou
Jmelí je rostlina, která od pradávna budila úžas. Zůstává zelené i v zimě, roste mezi …
Vánoce
Vánoční bowling plný radosti: rybářský kroužek z Rožmitálu uzavřel rok ve velkém stylu
Vánoční atmosféra a konec roku pohltil i rybářský kroužek Českého rybářského svazu, …
Na sváteční stůl patří i houbový kuba z vánoční houby
Vánoční svátky nejsou jen o cukroví a smaženém kaprovi. K místním tradicím patří také …
Vánoce
Nová kavárna v Drakovně doplní úpravy Jiráskových sadů
V budově Drakovny (dům čp. 117), v prostorách, které mají obyvatelé nejen Příbrami …
Nepřehlédněte
Na Štěpána rodina i tradice. Druhý svátek vánoční připomíná prvního mučedníka i koledy
Druhý svátek vánoční 26. prosince připomíná svatého Štěpána, prvního křesťanského …
Vánoce
Herectví je pro mě úlet a únik z reality, říká Taťjana Medvecká
Dvojnásobná držitelka Ceny Thálie, držitelka Českého lva, Ceny Františka Filipovského …
ROZHOVOR
Předvánoční návštěva v Domově seniorů v Rožmitále
Ke konci roku již tradičně navštívili radní Centrum Rožmitál pod Třemšínem - Domov …





