15. 8. svátek má Hana

Děsivé ohlédnutí za dopravní nehodou u Zalužan

AKTUALIZOVÁNO
25. listopadu 2016   (18:09)
Další 4 fotografie v galeriiDěsivé ohlédnutí za dopravní nehodou u Zalužan
foto: ředočeského kraje

Kabina nákladního vozu dává tušit náročnou práci hasičů při vyprošťování zaklíněného spolujezdce.



Dopravní nehoda fekálního vozu Škoda 706 byla Středočeským hasičů nahlášena v pátek 25.11. krátce po poledni. Operační středisko na místo vyslalo jednotku profesionálních hasičů z Příbrami a dobrovolné hasiče ze Zalužan.

Dobrovolní hasiči vyjeli velmi rychle a na místě byli za necelou minutu. Po příjezdu hasičů byl zraněný řidič mimo vozidlo a zraněný spolujezdec zůstal zaklíněný v kabině převráceného vozu. Vozidlo při nehodě narazilo do stromu. V nádrži na fekálie byla voda, která nezpůsobovala žádné riziko. Z palivové nádrže však unikala motorová nafta.

Hasiči při složitých a fyzicky náročných záchranných pracích používali speciální vyprošťovací zařízení a spolujezdce následně předali do péče zdravotnické záchranné služby.

Po vyšetření nehody Policií ČR došlo k obrácení vozu na kola pomocí vyprošťovacího automobilu.

Na závěr zásahu dobrovolní hasiči uklidili vozovku od nečistot způsobených nehodou a pomohli automobil přemístit na soukromý pozemek, aby netvořil překážku silničního provozu.
Zásah trval celkem 3,5 hodiny.

Jaroslav Gabriel, HZS Středočeského kraje

Poznámka redakce:
Z fotogalerie můžete sami vytušit, že vyprostit zaklíněného spolujezdce z kabiny rozhodně nebylo jednoduché a zabralo několik desítek minut. O dopravní nehodě jsme psali ZDE.

Fotogalerie

Děsivé ohlédnutí za dopravní nehodou u Zalužan (1) Děsivé ohlédnutí za dopravní nehodou u Zalužan (2) Děsivé ohlédnutí za dopravní nehodou u Zalužan (3) Děsivé ohlédnutí za dopravní nehodou u Zalužan (4)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: HZS Středočeského kraje
autor: MP








Další články

Překonali jsme hranici 35.000. A k tomu 11.000 na Instagramu. Příbram.cz roste díky vám Překonali jsme hranici 35.000. A k tomu 11.000 na Instagramu. Příbram.cz roste díky vám Překročili jsme další hranici, která ještě před rokem vypadala jako něco, co se nás … NEPŘEHLÉDNĚTE Obořištěm zazní burácení historických motorů. Na 8. sraz veteránů dorazí desítky unikátních strojů Obořištěm zazní burácení historických motorů. Na 8. sraz veteránů dorazí desítky unikátních strojů Milovníci historických automobilů a motocyklů by si měli v kalendáři zakroužkovat … NEPŘEHLÉDNĚTE Policie udeřila na nenávistné komentáře! Kvůli příbramskému Pride prověřuje desítky příspěvků Policie udeřila na nenávistné komentáře! Kvůli příbramskému Pride prověřuje desítky příspěvků Už tuto sobotu se v Příbrami uskuteční vůbec první Pride, tedy pochod LGBT komunity. … AKTUÁLNĚ Pohonné hmoty v Příbrami: Nejlevnější benzin i naftu pořídíte u Silmetu Pohonné hmoty v Příbrami: Nejlevnější benzin i naftu pořídíte u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,89 Kč do 41,90 Kč … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Svatohorská poutní slavnost, živá Marie Terezie i pilotní ročník Příbram Pride! Tipy na víkend: Svatohorská poutní slavnost, živá Marie Terezie i pilotní ročník Příbram Pride! Centrem dění tohoto víkendu bude nejen Svatá Hora, kde se bude konat další poutní … NEPŘEHLÉDNĚTE Hladina Orlíku padá o metr týdně. U Zvíkova už kvete voda — fotogalerie z místa Hladina Orlíku padá o metr týdně. U Zvíkova už kvete voda — fotogalerie z místa Orlická přehrada zažívá největší pokles hladiny za poslední desítky let. V nádrži … FOTOGALERIE Léky na cukrovku změnily svět. Mounjaro a Wegovy lámou rekordy, pomáhají s obezitou a mění nejen americkou společnost Léky na cukrovku změnily svět. Mounjaro a Wegovy lámou rekordy, pomáhají s obezitou a mění nejen americkou společnost Dvě největší globální firmy vyrábějící léky na cukrovku a obezitu oznámily výsledky za … ZDRAVOTNICTVÍ Bouračka? Lísteček za stěrač nestačí! Řidič může přijít o tisíce i o řidičák Bouračka? Lísteček za stěrač nestačí! Řidič může přijít o tisíce i o řidičák Stačí nehoda na parkovišti, poškozená značka nebo svodidla a problém může být mnohem … Solvayovy lomy lákají na jízdu vláčkem i jedinečný pohled do historie těžby Solvayovy lomy lákají na jízdu vláčkem i jedinečný pohled do historie těžby Jen kousek od obce Svatý Jan pod Skalou se ukrývá místo, kde se snoubí průmyslová … TIP NA VÝLET
Drama v MOL Cupu: Spartak Příbram potrápil třetiligového favorita z Písku Drama v MOL Cupu: Spartak Příbram potrápil třetiligového favorita z Písku Spartak šel do vedení už v úvodu a proti třetiligovému Písku se dokázal vrátit a … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz