24. 4. svátek má Jiří

Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě

FOTOGALERIE
21. dubna 2018   (08:46)
Dalších 33 fotografií v galeriiDen Země oslavily děti z Dobříše velkolepě

Na hřišti Boženy Němcové čekala všechny příchozí spousta zábavy.


Dobříšské hřiště Boženy Němcové bylo včera téměř po celý den zaplněno rozzářenými dětmi. Bylo zážitkem pozorovat jejich proměňující se tváře plné emocí radosti, údivu i překvapení.

Oslava Dne Země byla letos opět velmi zdařilá. Nejen, že se všichni zúčastnění dozvěděli spoustu nového interaktivní hravou formou, ale mohli se i vyřádit v nafukovacím bagru, skákacím popelářském autě nebo klasickém hradu.  
Dětem se věnovali myslivci, rybáři, včelaři, ale také studenti Gymnázia Karla Čapka, kteří mladší školáky i předškoláky překvapovali svými pokusy. Společně s ornitology děti vystřihovaly siluety zvířat, které později skauti vylepí na skleněné plochy dobříšských autobusových zastávek a zamezí tak zbytečným úmrtím ptactva.
Jak dlouho se bude rozkládat rozličný odpad, popřemýšlel i starosta Mgr. Stanislav Vacek.

Akce se zúčastnily děti ze základních a mateřských škol z Dobříše i blízkého okolí, odpoledne patřilo rodinám.
 
 
 
 

Dobříšské hřiště Boženy Němcové bylo včera …

Fotogalerie

Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě () Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (1) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (2) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (3) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (4) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (5) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (6) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (7) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (8) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (9) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (10) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (11) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (12) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (13) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (14) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (15) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (16) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (17) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (18) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (19) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (20) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (21) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (22) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (23) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (24) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (25) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (26) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (27) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (28) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (29) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (30) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (31) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (32)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚ Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Již zítra, ve čtvrtek 25. dubna, se v areálu Nového rybníka koná akce Čarodějnice na Nováku. Akce začíná v 16 hodin a připraven je bohatý program. Jediné, co ještě není zcela jasné je, zda bude zapálena připravená vatra. 24. dubna 2019   (12:28) Turistický vláček prozatím mimo provoz Turistický vláček prozatím mimo provoz V měsíci květnu byl v minulosti zahajován provoz turistického vláčku. V letošním roce je provoz vláčku pozastaven. Hledá se provozovatel. 24. dubna 2019   (11:49) U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS V areálu budou s nebezpečnými situacemi a jejich řešením seznamováni především školáci, sloužit bude ale i pro cvičení profesionálů. 24. dubna 2019   (10:10) V Brdech se čeká na dotace pro nové nádrže a rybníčky V Brdech se čeká na dotace pro nové nádrže a rybníčky Mají pomoci přírodě v době klimatických změn 24. dubna 2019   (08:17) Hlediště divadla nakonec zřejmě vybuduje firma Staler Hlediště divadla nakonec zřejmě vybuduje firma Staler Společnost musela vysvětlit podezřele nízkou nabídku a další formality. 24. dubna 2019   (06:06) Auto narazilo do stromu, vážně zraněnou řidičku transportovala záchranka do nemocnice Auto narazilo do stromu, vážně zraněnou řidičku transportovala záchranka do nemocnice Silnice I/18 byla uzavřena 23. dubna 2019   (18:56) AKTUÁLNĚ Hasiči bojují s rozsáhlým požárem lesa Hasiči bojují s rozsáhlým požárem lesa Na místě operuje 11 jednotek hasičů. 23. dubna 2019   (16:43) AKTUÁLNĚ Začátkem května proběhne den otevřených dveří na požárních stanicích v Příbrami, Dobříši a Sedlčanech Začátkem května proběhne den otevřených dveří na požárních stanicích v Příbrami, Dobříši a Sedlčanech Hasiči budou opět prezentovat svou techniku veřejnosti. 23. dubna 2019   (15:36) Do druhého ročníku participativního rozpočtu bylo podáno 26 návrhů Do druhého ročníku participativního rozpočtu bylo podáno 26 návrhů Město i v letošním roce prostřednictvím participativního rozpočtu umožňuje veřejnosti rozhodovat o investování milionu korun z městského rozpočtu. Do projektu je přihlášeno 26 návrhů. 23. dubna 2019   (13:00)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz