23. 9. svátek má Berta

Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě

FOTOGALERIE
21. dubna 2018   (08:46)
Dalších 33 fotografií v galeriiDen Země oslavily děti z Dobříše velkolepě

Na hřišti Boženy Němcové čekala všechny příchozí spousta zábavy.


Dobříšské hřiště Boženy Němcové bylo včera téměř po celý den zaplněno rozzářenými dětmi. Bylo zážitkem pozorovat jejich proměňující se tváře plné emocí radosti, údivu i překvapení.

Oslava Dne Země byla letos opět velmi zdařilá. Nejen, že se všichni zúčastnění dozvěděli spoustu nového interaktivní hravou formou, ale mohli se i vyřádit v nafukovacím bagru, skákacím popelářském autě nebo klasickém hradu.  
Dětem se věnovali myslivci, rybáři, včelaři, ale také studenti Gymnázia Karla Čapka, kteří mladší školáky i předškoláky překvapovali svými pokusy. Společně s ornitology děti vystřihovaly siluety zvířat, které později skauti vylepí na skleněné plochy dobříšských autobusových zastávek a zamezí tak zbytečným úmrtím ptactva.
Jak dlouho se bude rozkládat rozličný odpad, popřemýšlel i starosta Mgr. Stanislav Vacek.

Akce se zúčastnily děti ze základních a mateřských škol z Dobříše i blízkého okolí, odpoledne patřilo rodinám.
 
 
 
 

Dobříšské hřiště Boženy Němcové bylo včera …

Fotogalerie

Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě () Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (1) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (2) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (3) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (4) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (5) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (6) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (7) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (8) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (9) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (10) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (11) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (12) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (13) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (14) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (15) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (16) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (17) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (18) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (19) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (20) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (21) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (22) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (23) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (24) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (25) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (26) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (27) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (28) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (29) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (30) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (31) Den Země oslavily děti z Dobříše velkolepě (32)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Opravdu chceme být obéznější než v USA? Opravdu chceme být obéznější než v USA? Každé osmé dítě v České republice trpí obezitou. Stát vydává na léčbu ročně okolo 30 miliard korun 22. září 2019   (19:37) V Žežické se bubnovalo. Na školní zahradě V Žežické se bubnovalo. Na školní zahradě Bubnovaly děti, jejich rodiče i prarodiče. Mnozí z nich poprvé v životě 22. září 2019   (17:30) Koncert Sandry bude moderovat známá Příbramačka Koncert Sandry bude moderovat známá Příbramačka Koncert odmoderuje Lucie Křížková, která se v roce 2003 proslavila titulem Miss České republiky 22. září 2019   (14:36) Třetí pokus: Město stále hledá firmu, která dokončí Junior klub Třetí pokus: Město stále hledá firmu, která dokončí Junior klub Město nabízí za dokončení téměř 4,5 milionu korun. 22. září 2019   (11:33) Hornické derby vyšlo lépe pro Franze a jeho Karvinou Hornické derby vyšlo lépe pro Franze a jeho Karvinou 1.FK Příbram – MFK Karviná 0:2 (0:1). V sobotu 21. září přivítala v 10. kole FORTUNA:LIGY domácí Příbram na svém stadionu tým z Karviné 22. září 2019   (09:29) Dobříšským skautům hrozilo vystěhování. O své zázemí však nakonec nepřišli Dobříšským skautům hrozilo vystěhování. O své zázemí však nakonec nepřišli Za skauty se postavily stovky místních, a tak město od prodeje Papežanky, kde se skauti léta scházeli, nakonec ustoupilo 22. září 2019   (07:16) Už jste u nás viděli houbu z Nového Zélandu? V Brdech roste Už jste u nás viděli houbu z Nového Zélandu? V Brdech roste Květnatec Archerův připomíná spíše exotickou květinu 21. září 2019   (18:50) Hasiči zlikvidovali požár odstaveného vozidla Hasiči zlikvidovali požár odstaveného vozidla Operační důstojník vyslal tři jednotky hasičů 21. září 2019   (15:55) Požár stavebních buněk zaměstnal hasiče Požár stavebních buněk zaměstnal hasiče Na místo vyjelo několik hasičských vozidel 21. září 2019   (13:53) V Bohutíně se našel kříženec labradora V Bohutíně se našel kříženec labradora Pes sice má registrovaný čip, který měl kontaktovat majitele, ale bohužel bez úspěchu. Majitel se zatím nedostavil 21. září 2019   (13:30)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz