Další hrozba pro malé děti. Anonym opět vyhrožuje útokem na školu
Nepřehlédněte
20. května 2021 (15:13)
foto: ilustr/PČR
V ohrožení jsou mateřské a základní školy, policie je varovala před možností útoku během dneška a pátku. Podobným anonymem se policie zabývala před dvěma týdny, ani tehdy nesdělila k případu více informací.
Anonym opět vyhrožuje útokem na nespecifikovanou školu. Informace ČTK potvrdil mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) Jaroslav Ibehej. Podle serveru jsou v ohrožení mateřské a základní školy, policie je varovala před možností útoku během dneška a pátku. Policisté podle Ibeheje přijali preventivní opatření a snaží se vypátrat autora výhrůžky. Podobnou hrozbou se kriminalisté zabývali před 14 dny.
"NCOZ se intenzivně zabývá opětovnou anonymní výhrůžkou o připravovaném útoku, tentokrát na nespecifikovanou školu. Přijali jsme preventivní opatření (veřejná i skrytá) v součinnosti s krajskými ředitelstvími policie. Vyvíjíme maximální úsilí směřující k vypátrání autora výhrůžky," sdělil ČTK Ibehej.
Server citoval ředitelku jedné ze škol, která informovala rodiče žáků o zamknutí vchodových dveří. "Vážení rodiče, kontaktovala mne Policie ČR o nahlášení možnosti útoku na základní a mateřské školy dnes 20. 5. a zítra 21. 5. 2021. Ihned jsme uzamkly vrátka a oboje vchodové dveře,“ napsala ředitelka rodičům. Děti podle ní nesmějí v tyto dny na školní zahradu, ani mimo areál školy.
Podobným anonymem se policie zabývala před dvěma týdny, ani tehdy nesdělila k případu více informací.
Podobným anonymem se policie zabývala před dvěma týdny, ani tehdy nesdělila k případu více informací.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ČTK
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Na projekty ochrany přírody dá kraj osm a půl milionu korun
Středočeský kraj i v nadcházejícím roce podpoří projekty environmentální výchovy, …
Nemocných s infekcemi dýchacích cest ve Středočeském kraji výrazně přibylo
Nemocných s infekcemi dýchacích cest ve Středočeském kraji za uplynulý týden výrazně …
Nezaměstnanost ve Středočeském kraji v listopadu klesla. V Příbrami zůstává nad republikovým průměrem
Nezaměstnanost ve Středočeském kraji v listopadu mírně klesla na 3,8 %, situace v …
Gastro agent: Slunovrat
Fast-food je hlavně o rychlosti. Ale v době, kdy se jídlo mění v logistiku, hledáme …
Fast food
Nákladní vůz sjel do svodidel a uvízl na krajnici
V pondělí v 10:40 havaroval nákladní vůz na silnici mezi Narysovem a Vysokou u …
FOTO
Fantova louka jako test radnice. Lednová Rada města rozhodne o stavební uzávěře
Fantova louka patří už delší dobu k nejdiskutovanějším tématům v Příbrami. Rozhodnutí …
V dobříšské školy byl nahlášen bombový útok. Policie objekt prověřila s negativním výsledkem
V pondělí ráno byla za asistence policie evakuována budova 2. Základní školy Dobříš. …
AKTUALIZOVÁNO
Vánoční charitativní jarmark Doosan Bobcat v Dobříši: Třetí ročník podpořil místní neziskové organizace i školy
Dobříšský kampus Doosan Bobcat EMEA už potřetí ožil sváteční atmosférou i dobrými …
Černé skládky v Příbrami: proč město platí navíc, když máme sběrný dvůr zdarma
Odložené matrace u kontejnerů, hromady odpadu v přírodě. Černé skládky nejsou jen …
FOTOGALERIE
V Mixově ulici se čelně střetly dva osobáky
Tenhle víkend se stala řada nehod v regionu. Mezi jinými i ta následující v Mixově …




