vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno:   25. 9. 2020
Bohutín 2
Bratkovice 1
Březnice 7
Buková u Příbramě 1
Čím 3
Dobříš 19
Dolní Hbity 2
Drásov 2
Dublovice 2
Háje 2
Hluboš 4
Jablonná 1
Jince 2
Kamýk nad Vlt. 2
Kosova Hora 4
Krásná Hora nad Vltavou 1
Láz 1
Lešetice 1
Lhota u Příbramě 1
Milín 8
Mokrovraty 1
Nechvalice 1
Nečín 5
Nedrahovice 1
Nová Ves pod Pleší 3
Nový Knín 5
Obecnice 6
Ohrazenice 1
Pičín 1
Příbram 121
Příčovy 5
Rosovice 1
Rožmitál p. Tř. 8
Sedlčany 18
Sedlec-Prčice 3
Smolotely 1
Stará Huť 9
Štětkovice 1
Třebsko 1
Vranovice 1
Vysoký Chlumec 1
Zbenice 1

Covid má devět příbramských hokejistů, ostatní čekají na výsledky

26. srpna 2020   (21:50)
Covid má devět příbramských hokejistů, ostatní čekají na výsledky

Několik desítek lidí skončilo v karanténě.


HC Příbram vydal v neděli oznámení o výskytu onemocnění covid-19 u jednoho z hráčů. „Jako provozovatel zimního stadionu, kde klub působí, na toto samozřejmě reagujeme a vše nyní intenzivně řešíme nejen s HC Příbram, ale i s dalšími kluby a celky. Důležité je, aby všichni pokračovali v dodržování zaběhlých návyků, dbali na zvýšenou hygienu rukou, používali dezinfekci a pokud možno také roušky. Není potřeba vyvolávat paniku, ale přistupovat k věci zodpovědně. Proto nadále provádíme častější a intenzivnější úklid včetně dezinfekce všech prostor, u vstupu je k dispozici dezinfekce a zaměstnanci Sportovních zařízení města Příbrami (SZM) regulují volný pohyb osob,“ uvedl pro pribram.cz v pondělí ředitel SZM Jan Slaba.

Ostatní hráči HC Příbram se podrobili testům na covid-19, kdy si během úterý a středy vyslechlo pozitivní výsledek dalších osm. Podle informací pribram.cz byla nákaza prokázána i u jednoho volejbalisty. Někteří sportovci z uvedených týmů si vyslechnou výsledek testování během čtvrtka.
V souvislosti s šířící se nákazou skončilo několik desítek lidí v karanténě. 

Na Zimním stadionu musí všichni zaměstnanci povinně dodržovat zvýšené hygienické požadavky, jako například povinnost zakrytí úst a nosu, dodržovat odstup min. 1,5 m od ostatních a vyhýbat se místům s velkou koncentrací lidí. Každému zaměstnanci je navíc změřena tělesná teplota, a to před vstupem na pracoviště. 


 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: pribram.cz_Jakub Pečenka

autor: Jakub Pečenka

Další články

V pátek zatím laboratoře odhalily 1657 případů, přibývá nakažených dětí V pátek zatím laboratoře odhalily 1657 případů, přibývá nakažených dětí Roboti míří do škol Roboti míří do škol Céčko se nedohodlo na dalším pronájmu, stěhuje se do staré Příbrami Céčko se nedohodlo na dalším pronájmu, stěhuje se do staré Příbrami PR Podle Prymuly jsou informace o škodlivosti nošení roušek nesmyslné Podle Prymuly jsou informace o škodlivosti nošení roušek nesmyslné Vláda schválila nová pravidla kurzarbeitu Vláda schválila nová pravidla kurzarbeitu Zkrácená práce s částí mzdy od státu by se mohla zavést od listopadu. 25. září 2020   (12:03) V příbramské nemocnici zahájili rekonstrukci dalšího patra pro následnou péči V příbramské nemocnici zahájili rekonstrukci dalšího patra pro následnou péči Zhruba v polovině příštího roku by zde mělo být k dispozici 20 lůžek. 25. září 2020   (11:52) Provoz na dálnici D4 u Obořiště omezila nehoda tří vozidel Provoz na dálnici D4 u Obořiště omezila nehoda tří vozidel V Příbrami to žilo i přes nepřízeň doby. Nejbližší akce již tuto sobotu a další nás čekají V Příbrami to žilo i přes nepřízeň doby. Nejbližší akce již tuto sobotu a další nás čekají V Knihovně Jana Drdy už Informační centrum nenajdete V Knihovně Jana Drdy už Informační centrum nenajdete Infocentrum knihovny již nefunguje a mnozí lidé nevědí, kde najít potřebné informace ohledně poskytovaných služeb. 25. září 2020   (08:40)
Rybův festival nabídne koncerty, workshopy a mši Rybův festival nabídne koncerty, workshopy a mši Hudební přehlídku, věnovanou rožmitálskému učiteli a především skladateli, zahajuje koncert v pondělí 28. září v Podbrdském muzeu. 25. září 2020   (06:23)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz