18. 4. svátek má Valérie

Compromysh neumřel, jen spí

1. prosince 2018   (16:05)
Compromysh neumřel, jen spí

Kytarista a zpěvák skupiny Compromysh, Ladislav Černohorský, přináší v rozhovoru informace o příčinách pauzy skupiny.


Počátek vzniku kapely se datuje od roku 2005. V poslední době se spekuluje, že jste se rozpadli?

Abych to uvedl na pravou míru, nejde o rozpad kapely, ale o pauzu. O možnosti přerušit hraní, jsme začali mluvit při jarním tour. Důvodem je, že na koncerty chodí málo lidí, a ta energie, kterou do skládáni písniček, zkoušení a hraní dáváme, se nám nevrací. Bylo několik napadů, co dělat dál. Od změny stylu, po přejmenování kapely, až jsme se rozhodli k tomuto kroku. Ale muzika Compromysh nás stále baví (snad mluvím za všechny členy), tak uvidíme, jak dlouho bez ní budeme.

Tři vydaná cédéčka, stovky koncertů, nebude vám veřejná produkce chybět?

Většina členů (lépe řečeno všichni, kromě mě) mají i jiné projekty nebo kapely, takže určitě nebude.
 

Kdo přišel s tím, že již nebudete hrát?

Jak jsem již říkal, k tomuto názoru jsme došli tak nějak všichni.

Jakými kroky se teď členové kapely vydají? Budete pokračovat v hraní, třeba v jiných skupinách?

Tomíno začal hrát v Septic People, Sobíka naleznete v hudebním uskupení Soukromey pozemek a v Přescent. Luboš našel cestu v metalových kapelách Morrigan a Demashed.
 

Je nějaká možnost, že byste začali znovu hrát?

Jak já říkám, Never say Never... uvidíme, jestli čas přinese nějakou poptávku po naší hudební produkci. Compromysh neumřel, jen spí.

Ještě v loňském roce, byla vydána nová deska. 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: topDalší články

Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Obchodním domům to přikazuje zákon. 18. dubna 2019   (21:42) Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Velikonoce od loňska nabídnou hned 4 dny, kdy nemusíme do práce. 18. dubna 2019   (18:18) Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Příčinou požáru mohlo být i samovznícení 18. dubna 2019   (16:16) Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu 18. dubna 2019   (15:43) AKTUALIZOVÁNO Neznámý pachatel odcizil baterie od mobilních semaforů Neznámý pachatel odcizil baterie od mobilních semaforů Došlo ke krádežím na dopravním značení a pouličním osvětlení. 18. dubna 2019   (14:03) Velikonoční nákupy vrcholí. U Tesca si připravte pevné nervy Velikonoční nákupy vrcholí. U Tesca si připravte pevné nervy Situace velmi připomíná dobu před Štědrým dnem. 18. dubna 2019   (10:48) Příbramské hokejistky mají tah na branku Příbramské hokejistky mají tah na branku Město Příbram má řadu sportovců a klubů získávajících nejvyšší ocenění na české i světové sportovní scéně. Mezi ně patří také hokejistky HC Příbram, které jsou mistry České republiky. 18. dubna 2019   (09:34) S novou smlouvou o provozovateli MHD Příbram se cestující dočkají zásadních změn S novou smlouvou o provozovateli MHD Příbram se cestující dočkají zásadních změn Změny se nebudou týkat pouze samotných autobusů, ale také autobusových zastávek, z nichž některé budou vybaveny elektronickými informačními tabulemi. 18. dubna 2019   (07:36) Foto dne: Příbramské kašny jsou od úterý odzimované Foto dne: Příbramské kašny jsou od úterý odzimované Technické služby čekaly s odkrytím na vhodné počasí bez večerních mrazů. 18. dubna 2019   (06:01) FOTO Naše ochutnávka Lisabonu všemi smysly Naše ochutnávka Lisabonu všemi smysly Ve dnech 1. – 5. dubna 2019 studenti Integrované střední školy hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram vycestovali na poznávací zájezd do portugalského Lisabonu a slíbili, že se po návratu podělí o své zážitky. Tady jsou. 17. dubna 2019   (18:25)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz