17. 4. svátek má Rudolf




Čelní naráz dvou vozů zastavil dopravu u Solopysk

AKTUÁLNĚ
17. března 2017   (08:20)
Dalších 8 fotografií v galeriiČelní naráz dvou vozů zastavil dopravu u Solopysk
foto: pribram.cz

Jeden z řidičů zřejmě utrpěl otřes mozku. Místo nehody je neprůjezdné.



Před několika minutami se u obce Solopysky čelně srazila dvě osobní vozidla. Policie na místě šetří příčinu nehody. Zřejmě jednoho z účastníků při průjezdu zatáčkou oslnilo slunce. Na místě také zasahují vozy záchranné služby. Podle našich informací jeden z účastníků nehody utrpěl otřes mozku.

Průjezd od Sedlčan do Solopysk po silnici 10230 je uzavřený, protože jedno z vozidel má zlomené přední kolo a bude ho nutné odtáhnout. V současné době na místě probíhá příprava pro odtažení havarovaného automobilu.
Před několika minutami se u obce Solopysky  …
foto: pribram.cz

Fotogalerie

Čelní naráz dvou vozů zastavil dopravu u Solopysk (1) Čelní naráz dvou vozů zastavil dopravu u Solopysk (2) Čelní naráz dvou vozů zastavil dopravu u Solopysk (3) Čelní naráz dvou vozů zastavil dopravu u Solopysk (4) Čelní naráz dvou vozů zastavil dopravu u Solopysk (5) Čelní naráz dvou vozů zastavil dopravu u Solopysk (6) Čelní naráz dvou vozů zastavil dopravu u Solopysk (7) Čelní naráz dvou vozů zastavil dopravu u Solopysk (8)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: RC, TP, JP








Další články

Máte doma octomilky? Tohle je důvod — a řešení, které opravdu funguje Máte doma octomilky? Tohle je důvod — a řešení, které opravdu funguje Octomilky. Malé, otravné a neuvěřitelně rychlé. Stačí jeden přezrálý banán, otevřená … ZAJÍMAVOSTI Benzin i nafta zlevnily o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu Benzin i nafta zlevnily o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte v Příbrami v rozmezí od 38,99 Kč do 41,59 Kč za litr. … AKTUÁLNĚ V Husově ulici náklaďák poškodil semafor V Husově ulici náklaďák poškodil semafor Ve čtvrtek 16. dubna po 15. hodině chvíli brzdila provoz v dopravní špičce nehoda. FOTO Drbákov–Albertovy skály: nejkrásnější vyhlídky středního Povltaví. Náročnější okruh, ale odměna stojí za to Drbákov–Albertovy skály: nejkrásnější vyhlídky středního Povltaví. Náročnější okruh, ale odměna stojí za to Skály, tisy, prudké svahy a výhledy, které vám zůstanou v hlavě ještě dlouho po … TIP NA VÝLET Zrod nové tradice? Březnický špacír zve na první kroky Zrod nové tradice? Březnický špacír zve na první kroky První ročníky bývají vždy trochu nejisté. Neví se, kolik lidí dorazí, jaké bude … NEPŘEHLÉDNĚTE Po jarním nádechu přinese studená fronta citelné ochlazení, hrozí i mrazy, na horách i sníh Po jarním nádechu přinese studená fronta citelné ochlazení, hrozí i mrazy, na horách i sníh Po několika dnech, kdy jaro konečně ukázalo přívětivější tvář, přijde výrazný obrat. … AKTUÁLNĚ Kraj chce koupit školní budovu v Příbrami za 54 milionů. Město požaduje tvrdé podmínky Kraj chce koupit školní budovu v Příbrami za 54 milionů. Město požaduje tvrdé podmínky Středočeský kraj chce od města Příbrami odkoupit budovu střední školy v ulici Gen. R. … AKTUÁLNĚ První bleší trhy roku 2026 lákají na poklady z druhé ruky První bleší trhy roku 2026 lákají na poklady z druhé ruky Město vstupuje do třetí sezóny oblíbených bleších trhů, které doplňují tradiční … NEPŘEHLÉDNĚTE Senior přejel do protisměru a srazil se s protijedoucím autem Senior přejel do protisměru a srazil se s protijedoucím autem U dopravní nehody před Čenkovem zasahovali ve středu 15. dubna odpoledne záchranáři. … AKTUALIZOVÁNO
Hasiči ve Středočeském kraji loni evidovali 2670 požárů, nejvíce hořelo na Příbramsku Hasiči ve Středočeském kraji loni evidovali 2670 požárů, nejvíce hořelo na Příbramsku Hasiči ve Středočeském kraji minulý rok evidovali 2670 požárů, což bylo meziročně o … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz