21. 7. svátek má Vítězslav

Budoucí školáci vyrazili k zápisu do prvních tříd

8. dubna 2018   (13:01)
Dalších 9 fotografií v galeriiBudoucí školáci vyrazili k zápisu do prvních tříd

Dveře některých základních škol zůstaly otevřené i po část víkendu.


Školy v Příbrami nebudou mít o prvňáčky nouzi. V sobotu jsme navštívili Základní školu ve Školní ulici, abychom se přesvědčili, jak se připravují děti na svůj první školní den. Zápis do prvních tříd probíhal interaktivní formou na třech stanovištích.
Děti se hravě seznámily se školou a ukázaly své dovednosti v oblasti základu počítání, kreslení,orientace v prostoru a komunikativních dovedností.
K zápisu přišlo celkem 96 dětí a z toho bylo zapsáno 73 budoucích prvňáčků.
23 rodičů požádalo o odklad školní docházky.

Školy v Příbrami nebudou mít o prvňáčky …

Fotogalerie

Budoucí školáci vyrazili k zápisu do prvních tříd () Budoucí školáci vyrazili k zápisu do prvních tříd (1) Budoucí školáci vyrazili k zápisu do prvních tříd (2) Budoucí školáci vyrazili k zápisu do prvních tříd (3) Budoucí školáci vyrazili k zápisu do prvních tříd (4) Budoucí školáci vyrazili k zápisu do prvních tříd (5) Budoucí školáci vyrazili k zápisu do prvních tříd (6) Budoucí školáci vyrazili k zápisu do prvních tříd (7) Budoucí školáci vyrazili k zápisu do prvních tříd (8)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto Lucie Jehličková
info Mgr. Dana Křápková

autor: topDalší články

Cyklista po střetu s nákladním vozem skončil v nemocnici Cyklista po střetu s nákladním vozem skončil v nemocnici Doprava je v místě omezena 21. července 2019   (18:55) Olympiáda seniorů se blíží, přihlášky se přijímají v Senior Pointu Olympiáda seniorů se blíží, přihlášky se přijímají v Senior Pointu Cílem pobytu je zvýšení úrovně pohybových aktivit seniorů. 21. července 2019   (17:12) Zvěř zavinila na Příbramsku čtvrtinu nehod Zvěř zavinila na Příbramsku čtvrtinu nehod Jak reagovat při setkání se zvěří na komunikaci? 21. července 2019   (14:32) Na Dobříši vzniká rekordní pikniková deka Na Dobříši vzniká rekordní pikniková deka Šijí spolu děti, jejich rodiče a babičky. Chceme, aby se lidé na chvíli zastavili a zamysleli se nad tím, co je v životě důležité. Že to není o honbě za penězi, ale o tom být spolu,“ říká Jakub Jánský, předseda správní rady nadačního fondu Děti bez mobilu 21. července 2019   (11:32) Dedič odhlavičkoval všechny body těsně před koncem utkání Dedič odhlavičkoval všechny body těsně před koncem utkání SFC Opava - 1.FK Příbram 1:0 (0:0) V sobotu 20. července zavítala ve 2. kole FORTUNA:LIGY Příbram na stadion v Městských sadech do Opavy. 21. července 2019   (09:19) Příbramská radnice bude mít opravenou fasádu a okna za 3 miliony korun Příbramská radnice bude mít opravenou fasádu a okna za 3 miliony korun Stavební práce by měly být hotovy během podzimu. 21. července 2019   (06:57) Po včelím bodnutí letěl pro cyklistu vrtulník Po včelím bodnutí letěl pro cyklistu vrtulník Posádka Letecké záchranné služby zasahovala u obce Planiny 20. července 2019   (18:57) Pátrání po nezletilé dívce mělo šťastný konec Pátrání po nezletilé dívce mělo šťastný konec Dítě se ztratilo z dohledu 20. července 2019   (18:15) Základní škola v Jincích dostane nové moderní učebny Základní škola v Jincích dostane nové moderní učebny V nové půdní vestavbě vznikne moderní učebna chemie, fyziky, biologie a PC. Žáci budou mít k dispozici dokonce i 3D tiskárnu 20. července 2019   (14:52) Táborníci si pobyt užívají Táborníci si pobyt užívají V průběhu dvou dnů navštívil starosta města dva letní tábory. 20. července 2019   (12:02)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz