20. 1. svátek má Ilona

Brutálně napadla v pivnici seniora. Po úderech zůstal ležet bezvládně na zemi

Nepřehlédněte
10. ledna 2020   (10:56)

Proti ženě zahájila policie úkony trestního řízení


Poklidnou atmosféru v dobříšské pivnici narušila v úterý večer místní obyvatelka. Vstoupila do dveří a okamžitě se vydala k sedícímu seniorovi. Nejprve kopla do opřených francouzských holí, následně brutálně napadla sedícího muže. Po kopanci a dalším úderu do břicha zůstal bezvládně ležet na zemi.

Ostatní hosté neváhali, duchapřítomně agresorku zpacifikovali a odtáhli mimo provozovnu. Následně zavolali na tísňovou linku policie. Zbitý muž nakonec ošetření odmítl, domů ho doprovodila dcera.

„Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro přečin výtržnictví,“ sdělila portálu pribram.cz policejní mluvčí Monika Schindlová s tím, že z důvodu probíhajícího šetření nebude policie sdělovat žádné bližší informace.

Podle našeho zdroje se nejednalo o první násilný čin této ženy. V minulosti se měla dopouštět obdobné trestné činnosti.  

„Nechápu, že se může volně pohybovat po městě. Nebylo to poprvé, kdy někoho napadla. Obsluha protější restaurace by mohla vyprávět. Tam před časem poplivala servírku,“ řekl návštěvník pivnice.

Ženě měla být v loňském roce odebrána sociálními pracovníky nezletilá dcera. „Tu holčičku vychovávala její babička, ale ve svém věku se o ni nemohla dále starat,“ dodal host pivnice, který byl v době napadení přítomen.

Podle místních obyvatel je agresorka drogově závislá a stoupající agrese bývá v době, kdy nemá finanční prostředky na pervitin.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: Tomáš PečenkaDalší články

Sledujte s námi dnešní zastupitelstvo, program má jen 8 bodů Sledujte s námi dnešní zastupitelstvo, program má jen 8 bodů Klidný a rychlý průběh může narušit diskuze o rekonstrukci akvaparku, která oficiálně zatím není na programu. 20. ledna 2020   (15:48) Namol opilý muž putoval na záchytku, nadýchal čtyři promile Namol opilý muž putoval na záchytku, nadýchal čtyři promile Nechtěl uposlechnout výzvy policie 20. ledna 2020   (14:02) V týdnu bude přituhovat, teploty klesnou až na  -8 °C V týdnu bude přituhovat, teploty klesnou až na -8 °C V noci na úterý se vytvoří četné mrznoucí mlhy. Během úterního dne se mohou přechodně rozpustit a v noci na středu znovu vytvořit. 20. ledna 2020   (12:08) Bezdomovec: Chlastám, abych přežil mrazy, pomoc nepotřebuji Bezdomovec: Chlastám, abych přežil mrazy, pomoc nepotřebuji S klesajícími teplotami přibývá bezdomovců v místech, kde to ostatním lidem není příjemné. Navíc se do Příbrami vrátilo několik lidí bez domova, kteří byli mezi svátky propuštěni z psychiatrických léčeben. Teď jsou na ulici. 20. ledna 2020   (09:30) Parkourové hřiště bude, plážový volejbal je v jednání Parkourové hřiště bude, plážový volejbal je v jednání Vybudování parkourového hřiště nic nebrání. Volejbalové hřiště komplikuje ochranné pásmo Příbramského potoka 20. ledna 2020   (06:20) Stavební úřad vydal rozhodnutí o umístění části stavby Jihovýchodního obchvatu Stavební úřad vydal rozhodnutí o umístění části stavby Jihovýchodního obchvatu Po dlouhých 18 letech od schválení územního plánu města Příbrami, kde byla trasa obchvatu zanesena a schválena, byl udělán důležitý krok pro jeho realizaci. 19. ledna 2020   (19:47) Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Součástí skleníku je i moderní přírodovědná učebna s mikroskopy a binokulárními lupami 19. ledna 2020   (15:50) Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům V rámci rekonstrukce hlediště dojde k instalaci speciální zvukové smyčky pro nedoslýchavé 19. ledna 2020   (12:26) Blíží se konec platnosti dálničních známek Blíží se konec platnosti dálničních známek Platnost loňských dálničních známek k poslednímu lednovému dni končí. Od roku 2021 budou už jen elektronické 19. ledna 2020   (09:23) Po čtyřech letech se otevře Junior klub, bude bezbariérový Po čtyřech letech se otevře Junior klub, bude bezbariérový Spravovat ho budou Sportovní zařízení města ve spolupráci s Městským kulturním centrem. 19. ledna 2020   (06:56)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz