20. 4. svátek má Marcela

Březnici čeká na konci června velký fotbalový a volejbalový turnaj

23. června 2014   (17:10)
Březnici čeká na konci června velký fotbalový a volejbalový turnaj

Koncem srpna se bude konat i tradiční venkovní festival Kačeři.


Na začátek léta se do Březnice po dlouhé době vrátí sportovní turnaje. Poslední červnový víkend 28. a 29. června se v prostoru Březnického stadionu uskuteční RSI fotbalový turnaj a volejbalový turnaj.

Pro všechny věkové kategorie a pohlaví

Kačeři ve spolupráci s SK Březnice 1918 a městem Březnice připraví fotbalový turnaj v malé kopané. Na březnickém stadionu vyrostou čtyři hřiště, na kterých bude ve dvou dnech soupeřit 24 týmů ve 4 skupinách, které ponesou jména hlavních partnerů akce. Sobotní část bude věnovaná bojům v skupinách a nedělní část turnaje rozhodne o konečném umístění. Turnaje se mohou zúčastnit týmy všech věkových kategorií a pohlaví.

Volejbalový turnaj proběhne paralelně s fotbalovým taktéž v prostorách stadionu SK Březnice 1918 na místních antukových kurtech. I na tomto turnaji je počet týmů omezen, proto neváhejte s přihláškou.

Akce má charitativní podtext

Celá akce bude spojena s oslavou a výročím postavení tribuny na stadionu SK Březnice 1918, která byla vybudována před 60 lety.

Na akci proběhne také soutěž o soudek piva. Výtěžek z této soutěže poputuje na charitativní účely. V rámci projektu „S vírou a úsměvem“ bude opět vybrán jeden chlapec či dívka, kterému bude pomoc přes sdružení Donor doručena. Veškeré informace, přihlašování a propozice naleznete na webových stránkách festivalu Kačeři www.kaceri-festival.cz

O tomto sportovním víkendu nebude chybět sobotní večerní zábava na stadionu pod širým nebem, grilované dobroty, dva bary, soutěže a další doprovodné aktivity.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: redDalší články

Čtyři jednotky hasičů zasahují u požáru lesa Čtyři jednotky hasičů zasahují u požáru lesa Ani na Velký pátek nemají hasiči klid 19. dubna 2019   (17:49) AKTUÁLNĚ Velký pátek připomíná smrt Ježíše Krista Velký pátek připomíná smrt Ježíše Krista Pokračujeme v našem mini seriálu o významu Velikonoc. 19. dubna 2019   (16:19) K nahlášenému požáru vyjížděli hasiči na Březové hory K nahlášenému požáru vyjížděli hasiči na Březové hory Právě nyní proběhl zásah hasičů na Březových Horách. 19. dubna 2019   (13:58) AKTUÁLNĚ Tragická nehoda na Příbramsku: Motorkář nepřežil srážku s autem Tragická nehoda na Příbramsku: Motorkář nepřežil srážku s autem Záchranářský vrtulník odlétl prázdný 19. dubna 2019   (12:28) AKTUÁLNĚ I o Velikonocích vám poradíme, jak trávit prodloužený víkend I o Velikonocích vám poradíme, jak trávit prodloužený víkend Počet akcí je o tomto víkendu poměrně omezený. 19. dubna 2019   (09:41) Příčina včerejšího požáru v CHKO: Odlétnutí segmentů po řízeném výbuchu Příčina včerejšího požáru v CHKO: Odlétnutí segmentů po řízeném výbuchu Přinášíme krátká videa vrtulníku a z vrtulníku pro dokreslení velikosti zasaženého území a komplikovanosti zásahu 19. dubna 2019   (06:59) VIDEO Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Obchodním domům to přikazuje zákon. 18. dubna 2019   (21:42) Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Velikonoce od loňska nabídnou hned 4 dny, kdy nemusíme do práce. 18. dubna 2019   (18:18) Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Příčinou požáru mohlo být i samovznícení 18. dubna 2019   (16:16) Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu 18. dubna 2019   (15:43) AKTUALIZOVÁNOKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz