23. 10. svátek má Teodor

Bistro na Nováku chystá na srpen nálož kulturních akcí a rozšíření nabídky občerstvení. Léto ještě nekončí!

2. srpna 2019   (14:23)
Bistro na Nováku chystá na srpen nálož kulturních akcí a rozšíření nabídky občerstvení. Léto ještě nekončí!

Kolem SeZaM bistra Nový rybník bude v srpnu pořádně živo. Sportovní zařízení města Příbram zve Příbramáky i návštěvníky z okolí na čerstvě praženou kávu, víno, pivo a pestrou nabídku občerstvení.


Smršť akcí odstartuje již v pondělí 5. srpna workshopem ze světa kávy. Domácí pražírna předvede v čase od 14 do 18 hodin různé způsoby domácí přípravy kávy a servírování, vše si bude také možné vyzkoušet. Další akce, s názvem Moravský večer, na sebe nenechá dlouho čekat. Konat se bude ještě v tomtéž týdnu, a to v sobotu 10. srpna od 17 do 22 hodin. Vystoupí pěvecké a taneční těleso mužů a žen z Ježova, zatančí v moravských krojích a předvedou například i ukázku stloukání másla. O „vinný režim“ se postarají hned tří vinařství a také nabídka občerstvení bude více než pestrá. Moravská prkénka, sýrová nebo s uzeninou, pečená kolena, škvarková pomazánka, koláče a další pochoutky. Součástí večera bude bohatá tombola. 
 
17. srpen si poznamenejte do diáře hlavně v případě, že máte děti. O zábavu nejen pro ně se totiž postará od 10 do 15 hodin partička z EKOKOMU. Ti přivezou na Novák nejrůznější hry a soutěže s tématikou recyklace a třídění. Kdo potom vydrží až do večera, jistě neprohloupí.  Adventure golf se totiž poprvé otevře veřejnosti i v noci. Od 21 do 24 hodin bude Adventure golf připraven zprostředkovat hráčům tu správnou hornickou atmosféru. 
 
Srpnové akce pořádané Sportovním zařízením města Příbram v areálu Nový rybník završí 24. srpna Večer s pivovarem. Akce je koncipována jako malý pivní festival, kde se bude čepovat především Brdonoš, ale i další lokální piva. Nebude chybět živá hudba v podání kapely Frajara Putika a tematické občerstvení, jako burgery s trhaným vepřovým nebo poctivý gulášek. Program začíná v 18 a končí ve 21 hodin. Vstup na všechny akce je zdarma, noční Adventure golf je zpoplatněn dle platného ceníku. 
 
V srpnu se návštěvníci SeZaM bistra Nový rybník mohou těšit na rozšíření nabídky jídel a nápojů i mimo plánované akce. Ochutnejte například rolovanou zmrzlinu, kuřecí tortillu a další. Nově najdete v nabídce také míchané nápoje Aperol a Kozičky.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Bc. Miroslava Poláková

autor: topDalší články

Pavouk z Mosambiku měl být na prodejně, nikoliv ve skladu. Zachoval se obchodní dům správně? Pavouk z Mosambiku měl být na prodejně, nikoliv ve skladu. Zachoval se obchodní dům správně? Zástupci obchodního domu Tesco odmítají odpovídat na dotazy redakce. 23. října 2019   (19:13) Přeplněné schránky reklamními letáky. Jak se bránit? Přeplněné schránky reklamními letáky. Jak se bránit? Ne vždy je respektován požadavek, že o propagační letáky nemáte zájem 23. října 2019   (17:00) Řidič (83) se řítil dálnicí v protisměru. Způsobil dopravní nehodu Řidič (83) se řítil dálnicí v protisměru. Způsobil dopravní nehodu Policisté museli na několik minut dálnici uzavřít 23. října 2019   (13:16) Děti ve starostenském křesle Děti ve starostenském křesle V minulém týdnu příbramskou radnici navštívily děti ze 4.A Základní školy v ulici 28. října, které se zajímaly o chod úřadu a řízení města. 23. října 2019   (11:46) Dostavba Junior klubu začne letos. Práce dokončí Staler za více než pět a půl milionu korun Dostavba Junior klubu začne letos. Práce dokončí Staler za více než pět a půl milionu korun Do posledního výběrového řízení na dokončení rekonstrukce Junior klubu se přihlásily dvě firmy. 23. října 2019   (08:56) Mlhová světla jako parťák na cesty, ale i horor pro řidiče Mlhová světla jako parťák na cesty, ale i horor pro řidiče Jak je to s využíváním mlhových světel a kdy je rozhodně vypínat? 23. října 2019   (08:19) Kočky toulající se v ulicích Příbrami není kam umístit Kočky toulající se v ulicích Příbrami není kam umístit Ke zřízení útulku pro kočky chybí městu vhodný objekt 23. října 2019   (06:15) Sedlčansko dostane cyklostezku za 90 milionů korun Sedlčansko dostane cyklostezku za 90 milionů korun Krčínova cyklostezka je letos vůbec nejdražším podpořeným projektem 22. října 2019   (18:29) Běh pro republiku si připomenul politické vězně Běh pro republiku si připomenul politické vězně Běh pro republiku se uskutečnil 20.10.2019 v okolí Památníku Vojna u Příbrami, v rámci oslav 30 let svobody. Přilákal běžce nejen z Příbramska, ale i Ostravy, Prahy nebo až z Itálie. 22. října 2019   (16:22) Středočeský kraj dá nemocnicím 82 milionů na zaměstnance a opravy Středočeský kraj dá nemocnicím 82 milionů na zaměstnance a opravy Příbramská nemocnice získá 17,1 milionu korun 22. října 2019   (13:35)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz