31. 7. svátek má Ignác
Autokino v Příbrami zahájilo úspěšně a o víkendu promítá i pro děti

13. května 2020   (11:41)
Autokino v Příbrami zahájilo úspěšně a o víkendu promítá i pro děti
foto: é kulturní centrum Příbram

Akce pořádaná pod hlavičkou města Příbram měla pozitivní ohlasy od jejího zveřejnění.


V sobotu 9. května se uskutečnilo premiérové promítání příbramského autokina. Vše proběhlo bez zásadních komplikací, lidé se bavili a atmosféra byla velmi tichá.
V sobotu 9. května se uskutečnilo premiérové …
foto: é kulturní centrum Příbram


Je 21.00 a parkoviště pod Svatou Horou je plně zaplněné, po ploše pobíhá obsluha občerstvení s košíčkem, všude je ticho a na plátno nastupuje Brad Pitt. Takto vypadal sobotní večer pod Svatou Horou. Svoji premiéru mělo Autokino Příbram.
Je 21.00 a parkoviště pod Svatou Horou je plně …
foto: é kulturní centrum Příbram

Akce pořádaná pod hlavičkou města Příbram měla pozitivní ohlasy od jejího zveřejnění. Důkazem bylo i večerní vyprodané představení. Tým MKC Příbram byl spokojen s technickou stránkou i návštěvností. „Jsme rádi, že vše proběhlo bez zásadních komplikací. Zvuk do automobilů byl kvalitní, automobily jsme dali do dostatečných rozestupů, aby všichni viděli. Velmi příjemné pak bylo, když lidé při odjezdu děkovali, takže za nás spokojenost“, uvedl Martin Straka z MKC Příbram.
Akce pořádaná pod hlavičkou města Příbram měla …
foto: é kulturní centrum Příbram

Město Příbram se chystá pokračovat i o dalších víkendových sobotách. Ta nejbližší 16. května je ve znamení filmu pro nejmenší – Ovečka Shaun ve filmu od 14.00 a následně dvě projekce filmové novinky Yesterday od 17.00 a 21.00. Vstupenky můžete zakoupit zde.
Město Příbram se chystá pokračovat i o dalších …
foto: é kulturní centrum Příbram


Při promítáních nemusí lidé vůbec vystupovat ze svých vozů. Zvukovou techniku dostanou při vjezdu na parkoviště, občerstvení si objednají do automobilů, pokud mají dotaz či problém, tak dostávají kontakt na technický personál. Organizátoři doporučují vystupovat z vozu jen v případě potřeby navštívit WC, která jsou na místě.

Projekce budou pokračovat také 23. května, kde se chystají na parkoviště pod Svatou Horu Ženy v běhu. Vstupenky na tento filmový hit budou v prodeji v nejbližších dnech. Ještě předtím pak proběhne ve středu 20. května divadelní představení Bratři v tričku.

Závěrečný promítací den se bude promítat volba veřejnosti od 21.00 a od 17.00 český snímek oceněný Českým lvem Vlastníci.

Více informací je k dispozici na facebookových stránkách Městského kulturního centra nebo webových stránkách.
Při promítáních nemusí lidé vůbec vystupovat …
foto: é kulturní centrum Příbram


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Městské kulturní centrum Příbram
autor: Tomáš Pečenka

Další články

U Památníku Vojna vznikne Alej svobody U Památníku Vojna vznikne Alej svobody Vojna byla táborem nucených prací, v jednu chvíli zde bylo i více než 1400 vězňů. Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Třikrát týdně dochází do objektu příbramské věznice kaplanka Mgr. Vendula Glancová. … Nepřehlédněte Vliv na funkci štítné žlázy má dědičnost, životní prostředí a styl života Vliv na funkci štítné žlázy má dědičnost, životní prostředí a styl života Funkcí štítné žlázy je vytvářet hormony, které ovlivňují celé naše tělo. Sjezd z dálnice D4 na Skalce omezila nehoda fabie, tři zranění Sjezd z dálnice D4 na Skalce omezila nehoda fabie, tři zranění Řidič ve vysoké rychlosti nezvládl odbočovací manévr a skončil v příkopu. Večerní prohlídka povede i do pokoje, kde nocoval František Ferdinand d'Este Večerní prohlídka povede i do pokoje, kde nocoval František Ferdinand d'Este Vycházku do budovy Báňského ředitelství v Příbrami povede 5. srpna architekt Michal … Příbramská nemocnice stále neví, jestli získá prostředky z dotační výzvy REAC-EU Příbramská nemocnice stále neví, jestli získá prostředky z dotační výzvy REAC-EU O několika miliardách z první výzvy prozatím rozhodovala rychlost kliknutí v rámci … Bude je bavit házená? V Příbrami pokračují prázdninové tréninky pro děti Bude je bavit házená? V Příbrami pokračují prázdninové tréninky pro děti Sportovní setkání pro všechny věkové kategorie pořádá třikrát týdně na venkovních … Zdražování paliv ve Středočeském kraji pokračuje, benzin je nejdražší od prosince 2014 Zdražování paliv ve Středočeském kraji pokračuje, benzin je nejdražší od prosince 2014 Benzin Natural 95 je u čerpacích stanic ve Středočeském kraji nejdražší za šest a půl … Policisté zadrželi recidivistu, který má na svědomí 12 vloupaček v Příbrami a Obecnici Policisté zadrželi recidivistu, který má na svědomí 12 vloupaček v Příbrami a Obecnici Muži hrozí tříletý pobyt za mřížemi.
V příbramské nemocnici začne v říjnu rozsáhlá rekonstrukce V příbramské nemocnici začne v říjnu rozsáhlá rekonstrukce Nejprve bude zdemolována a znovu postavena budova N, která bude širší a především i …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz