16. 10. svátek má Havel
Ať si dělají předvolební kampaně ve dne, naše děti chtějí v noci spát, stěžují si lidé

5. září 2021   (10:42)
Ať si dělají předvolební kampaně ve dne, naše děti chtějí v noci spát, stěžují si lidé
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Předvolební kampaně začínají po čtyřech letech opět lámat rekordy.


Předvolební kampaně parlamentních voleb nabírají na obrátkách. Politické strany či uskupení se snaží získat co největší přízeň voličů, bohužel někdy i na úkor zaslouženého odpočinku těch nejmenších.

Zdarma zmrzlina, jinde zase nanuky. Vyšší důchody, nové nemocnice či dostupné bydlení pro mladé rodiny. Předvolební sliby začínají po čtyřech letech opět lámat rekordy. Již za měsíc se konají parlamentní volby a kandidující strany se snaží přilákat voliče všemi možnými způsoby.  
Koalice Spolu, kterou tvoří ODS, KDU-ČSL a TOP 09, si v letošním předvolebním boji o trůny připravila na náměstí 17. listopadu v Příbrami promítání filmu Ženy v běhu. Některým obyvatelům však připravila místo večerního klidu vrásky na čele. Obyvatelé si stěžovali na večerní hluk a poukazovali na to, že podobné akce nepatří ve večerních hodinách do centra města, ale na jiná místa.
„Moje děti chtějí spát, a ne poslouchat rozléhající se řev z repráků,“ napsal pribram.cz jeden z rozčilených rodičů, který poukazoval na to, že v Příbrami je spousta jiných míst, kde podobné akce nebudou nikoho rušit. „Co třeba letní kino nebo Junior klub,“ dodal s tím, že nechápe, kdo podobnou akci povolil.

Obyvatelé náměstí se scházeli před vchody domů a nevěřícně kroutili hlavami. „Mám rád, když se něco v Příbrami děje, ale tohle je prostě přes čáru. Řev z reproduktorů je nepochopitelný. Těch pár lidí, kteří se na film koukají, snad nemají problém se sluchem, tak proč nás s tím řevem zatěžují,“ řekl pribram.cz.
Další komentující zmínil, že promítáním dva roky „starým filmem“ nedocílí úspěch v předvolebním klání, ale skutky, které očekává ve slíbeném volebním programu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května Zrychlování epidemie ukazuje i reprodukční číslo uvádějící, kolik dalších lidí nakazí … Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Teplárna chce zaručit nižší ceny elektřiny bez přímé vazby na výkyvy globálních … Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Zprávy odkazují na podvodné stránky, které nemají s Českou poštou nic … Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Vnitřní prostory městské chaty Granit pořádně prokoukly. Budoucí návštěvníci se mohou … Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Vernisáž site-specific instalace Evy Heyd se uskuteční v sobotu 16. října od 16.00. Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Kriminalisté při vyšetřování spolupracují s pedagogy a vedením školy, naplánovány mají … O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety Součástí posvícení je Zahradní slavnost s programem v Pivovaru Podlesí. Březnický zámek rozšířil návštěvnické okruhy o expozici Renesance na dotek Březnický zámek rozšířil návštěvnické okruhy o expozici Renesance na dotek Vytvoření nové expozice vyšlo na 2,8 milionu korun, náklady byly rozděleny do čtyř … Silničáři ve středních Čechách osadí nové meteostanice. Umožní jim vyjíždět dříve, než napadne sníh Silničáři ve středních Čechách osadí nové meteostanice. Umožní jim vyjíždět dříve, než napadne sníh Data z meteostanic zahrnují vlhkost a teplotu vzduchu a vozovky nebo i to, zda je …
Čtrnáctiletý chlapec v Sedlčanech napadl nožem dva spolužáky Čtrnáctiletý chlapec v Sedlčanech napadl nožem dva spolužáky Policisté šetří incident, který se odehrál na základní škole v Sedlčanech.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz