26. 10. svátek má Erik
Ať je rok 2021 lepší, zdravější a přátelštější

Nepřehlédněte
1. ledna 2021   (00:01)
Ať je rok 2021 lepší, zdravější a přátelštější
foto: pribram.cz

„Dovolte mi, abych jménem celé redakce popřál všem našim čtenářům úspěšné vykročení do roku 2021,“ říká Tomáš Pečenka, šéfredaktor.


Konec starého a začátek nového roku. To je období, které v lidech vždy budilo potřebu bilancovat, ale hlavně touhu po tom, aby nový, nadcházející rok byl lepší než ten uplynulý. Minulý rok byl jiný. Zcela obrátil naše životy vzhůru nohama. V minulosti si málokdo z nás dokázal představit, že zcela běžné věci jako je setkávání se s přáteli, volnočasové aktivity, kulturní vyžití, návštěvy restaurací, aquaparků a dětských center, dokáže něco uzavřít. Bohužel se tak stalo. Epidemie koronaviru připravila mnoho lidí o jeden rok plnohodnotného a normálního života.

Rok 2020 byl rokem plných restrikcí a zákazů. Mnoho lidí se ocitlo ve finanční tísni, jiní i bez práce. Někteří pracovali v průběhu roku z domova a byli tak odtrženi od důležitého kontaktu s ostatními lidmi. I redakce pribram.cz značnou část roku pracovala z domova. Rok 2020 byl z hlediska redakční činnosti velice náročný. Vládní omezení zastavila vše, o čem jsme v minulých letech tak rádi informovali. Bez kultury, sportu, společenského a politického dění byl uplynulý rok rokem především covidovým. Věřte, že informovat o tématech spojených s covidem, nebylo pro nás potěšením.
V uplynulém roce jsme i často přemýšleli, že pomyslný štafetový kolík pribram.cz předáme do rukou někoho, kdo by měl dost sil a finančních prostředků v této práci pokračovat. Mnohokrát jsme zvažovali, jako značná část zpravodajských portálů, o zavedení malého paušálního poplatku za články. Nakonec jsme prozatím k tomuto kroku nepřistoupili a snad nepřistoupíme. Bez pravidelných obchodních partnerů však nelze donekonečna financovat dosti nákladnou redakční práci, především aktuální zpravodajství. Během restrikcí, které uzavřely po značnou část roku živnosti a provozovny našich inzerentů, jsme se sami potýkali s velkým ekonomickým dopadem. Rozhodující tak bude ten letošní, snad již lepší rok.
Portál pribram.cz má za sebou již dvanáct let fungování a stále stoupající návštěvnost je pro nás tou největší odměnou. V minulém roce jsme přivítali více než 15 milionů návštěv, v porovnání s rokem 2019 o 8 milionů více. To je pro nás velice motivující a jsme rádi za každého dalšího čtenáře. V roce 2021 snad budeme přinášet zajímavější a veselejší témata.

Přeji vám, aby ten nadcházející rok byl co nejvíce pohodový, klidný, úspěšný, naplněný láskou, štěstím a tolerancí!

 Na zdraví!

Tomáš Pečenka
šéfredaktor pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
Tomáš Pečenka_Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Pochod na Čtyřmezí: Oslava vzniku republiky i motivace k pohybu Pochod na Čtyřmezí: Oslava vzniku republiky i motivace k pohybu Setkání na hranici čtyř katastrálních území – Dobříše, Hostomic, Rosovic a Bukové u … Jak bude v listopadu? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Jak bude v listopadu? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Průměrná teplota pro období od 25. října do 21. listopadu je šest stupňů Celsia. … Příbramská nemocnice od zítra omezuje návštěvy Příbramská nemocnice od zítra omezuje návštěvy Důvodem tohoto opatření je zhoršující se situace ohledně onemocnění covid-19. Policie šetří pád dívky ze skály u obce Malá Víska Policie šetří pád dívky ze skály u obce Malá Víska Dívka byla s vážnými poraněními letecky přepravena do nemocnice. Akce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku Akce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku Snažili se být neviditelní, skrytí, konspirativní – i přesto je kriminalisté v rámci … Praktičtí lékaři by měli mít vakcíny proti covidu do konce týdne Praktičtí lékaři by měli mít vakcíny proti covidu do konce týdne Zájem o očkování se v posledních dnech v ČR zvyšuje, v pátek bylo podáno téměř 31.000 … V Rožmitále hoří rodinný dům, zasahují čtyři hasičské jednotky V Rožmitále hoří rodinný dům, zasahují čtyři hasičské jednotky Hasiči za pomoci čtyř vodních proudů likvidují jak požár budovy, ale z výškové … AKTUALIZOVÁNO Jak chutná káva potmě? Černou kavárnu otevře v Příbrami Kafé lesS Jak chutná káva potmě? Černou kavárnu otevře v Příbrami Kafé lesS Do života se zrakovým omezením vstoupíte 13. listopadu ve Vile Obora. Respirátory jsou ode dneška povinné i na pracovištích Respirátory jsou ode dneška povinné i na pracovištích Dneškem se zároveň zkracuje karanténa nařízená po kontaktu s nakaženým.
Přijďte říct, co pro vás můžeme udělat, zve obyvatele nejen Dobříše na společné setkání hejtmanka Pecková Přijďte říct, co pro vás můžeme udělat, zve obyvatele nejen Dobříše na společné setkání hejtmanka Pecková Již v úterý 26. října mohou lidé od 17 hodin přijít diskutovat s představiteli …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz