Anketa Král triatlonu zná svého vítěze. Oceněni byli i příbramští triatlonisté
8. listopadu 2023 (10:48)
Dalších 5 fotografií v galerii
foto: Triatlon Team Příbram / se souhlasem
Železná koruna pro nejlepšího českého triatlonistu má nového krále. Stal se jím podruhé Lukáš Kočař z Brna. Hodně vidět byli i triatlonisté z místního klubu Triatlon Team Příbram, kteří tak byli oceněni za úspěšnou sezonu.
V nádherném prostředí brněnského filharmonického sálu si přišli na pódium pro ocenění nejlepší triatlonisté roku 2023. Své trofeje převzali nejúspěšnější závodníci Českého poháru v triatlonu a aquatlonu i vítězové jednotlivých kategorií ankety Král triatlonu, o kterých svými hlasy rozhodli zástupci odborné veřejnosti – trenéři, triatlonové kluby, členové vedení ČTA a sportovní novináři.
V kategorii Talent roku získala nejvíce hlasů Kateřina Hadravová. Táborská závodnice je vůbec prvním sportovcem, který dokázal vítězství v této kategorii obhájit, což se jí podařilo zejména díky 4. místu z mistrovství Evropy juniorů a 18. místu z juniorského mistrovství světa v Hamburku.
Členové příbramského klubu Triatlon Team Příbram, z.s. se letos umístili na předních příčkách napříč věkovými kategoriemi. V Českém poháru v aquatlonu si Markéta Ficová převzala cenu za druhé místo v juniorské kategorii. V mužích ve věkové kategorii 20-29 let obsadili Vojtěch Mígl druhou a Roman Koutný třetí příčku. Mezi ženami vybojovaly Radka Ficová první a Eva Koutná druhé místo v kategoriích 50-59 let a 40-49 let.
foto: Triatlon Team Příbram / se souhlasem
V českém poháru triatlonu vyhrála letos Eva Koutná svou kategorii v krátkém triatlonu, Jan Schneberger vyhrál v mužích věkovou kategorii 30-39 let a Roman Koutný vybojoval stříbro v nejmladší mužské kategorii dlouhého triatlonu.
Nezbývá než pogratulovat celému Triatlon Teamu Příbram a popřát mnoho úspěchu i do dalších sezon.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák
Související
•Na Velké ceně Teplic zabodovaly nejmladší příbramské krasobruslařky
•Kocouři si připsali v nervózním utkání těsnou výhru 3:2 nad Benátkami
•Vojtěch Novák: Elitní příbramský běžec týdně naběhá 150 kilometrů
Další články
Restaurace U Bohéma v historickém centru Příbrami vás láká na tradiční kuchyni v nevšedním kabátu
Příjemné tradiční prostředí, oblíbená obědová menu, zajímavý a nevšední à la carte, …
KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zastupitelstvo ve středu řeší individuální dotace i prodej městských pozemků. Jednání můžete sledovat online
Příbramské zastupitelstvo se ve středu 17. června znovu sejde v jednacím sále na …
ON-LINE PŘENOS
Meteorologové vydali výstrahu před vysokými teplotami
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) vydal výstrahu před vysokými a velmi vysokými …
AKTUÁLNĚ
Rekonstrukce ulice Na Leštině bude dokončena v červnu a otevře se dopravě
V Příbrami se blíží do finále rozsáhlá rekonstrukce ulice Na Leštině. Radnice slibuje …
AKTUÁLNĚ
Příbramský Rasken Gym mezi elitou českého boxu. Po dvou a půl letech slaví historický úspěch
Poslední, 12. kolo Národní ligy boxu v pražském Radotíně přineslo Rasken Gymu skvělé …
SPORT
Dovolené jsou lákadlem pro zloděje, chraňte si svůj domov před vloupáním
Léto je obdobím dovolených, výletů a pobytů na chatách. Právě v této době však bývají …
KRIMI
Rozsáhlé cvičení prověřilo připravenost nemocnice i složek IZS na mimořádnou událost
Desítky hasičů, záchranářů, strážníků a zdravotníků se v úterý 16. června zapojily do …
AKTUÁLNĚ
Dubno bude hořet adrenalinem. Přijíždějí nejlepší hasiči republiky
V Dubně se chystá závod, který láme ego i svaly. Hasiči tu poběží, tahají, šplhají a …
AKTUÁLNĚ
Policisté zadrželi čtveřici podezřelou z výroby a distribuce pervitinu v Praze a ve Středočeském kraji
Kriminalisté zadrželi tři muže a jednu ženu, kteří podle nich v Praze a později ve …
KRIMI
Letní noc pod širým nebem: DJ Seppi roztančí Adventure Golf Milín
Golfové jamky, hudba, drinky a noční obloha — tak bude vypadat pátek 19. června v …
KULTURA









