13. 8. svátek má Alena

Animační programy na Nováku nabízejí zábavu pro děti i dospělé, tvořivé dílny a každou středu minidisco

3. července 2020   (10:57)
Animační programy na Nováku nabízejí zábavu pro děti i dospělé, tvořivé dílny a každou středu minidisco

Sportovní zařízení města Příbram mají pro návštěvníky areálu Nový rybník na letošní sezónu velkou programovou novinku. Jsou jí animační programy, které se konají každé úterý, středu, pátek a sobotu.


Animační programy pro děti probíhají v hodinových blocích, animátoři s dětmi hrají kolektivní hry, sportují, tvoří výrobky za využití nejrůznějších technik, malují a hrají si. Program se nese v duchu víl, skřítků a strašidel a využívá velkého potenciálu areálu. Děti si projdou různé atrakce a za pomoci hádanek a rébusů se učí o místní fauně a flóře.

Programy byly zahájeny 1. července a probíhat budou každé úterý, středu, pátek a sobotu až do konce srpna. Blok pro větší děti je připraven od 13:30, pro menší od 15:00 a skupinové animační programy probíhají od 16:30.
Od 3. 7. budou každý pátek od 16:30 probíhat také tvořivé dílničky, kde si děti například vytvoří vlastní herbář z rostlin a květin, které si samy v areálu nasbírají. Každý dětský hodinový program, včetně dílniček, stojí 50 Kč. S permanentkou vyjde jeden program na 30 korun. „Zejména u páteční dílničky se nákup permanentky může hodit. Některé dílničky na sebe budou navazovat, a čím větší počet z nich děti navštíví, tím obsáhlejší bude jejich finální práce. Co se programu týče, naši animátoři jsou samozřejmě flexibilní, a když zrovna někoho něco v danou chvíli nebaví, máme různé alternativy v záloze,“ říká ředitel Sportovních zařízení města Příbram Jan Slaba.
Další novinkou v areálu jsou dětské diskotéky, neboli minidisco. Ty se budou konat každou středu v prostoru SeZaM bistra Nový rybník od 18:00. I zde budou zábavu řídit animátoři, pro děti jsou připravené různé písničky a tanečky.

Chystají se také animační programy pro dospělé, které budou probíhat formou sportovních tréninků s profesionálním trenérem. „Lekce budou stát 100 Kč za osobu a půjde o takové vyzkoušení si různých skupinových lekcí, od kruháče po tanec či jógu. Jednotlivé lekce budou od 7. 7. probíhat každé úterý v čase od 18:00 do 19:00 hodin,“ doplňuje informace Slaba.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
Miroslava Poláková.
foto: SZM_Miroslava Poláková

autor: Tomáš Pečenka

Další články

Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V občerstvení byl okamžitě pozastaven výkon činnosti. 13. srpna 2020   (15:46) Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Odběrová místa, která byla kvůli očekávanému náporu turistů zmobilizována, podle Babiše mají zůstat v novém režimu, aby byla připravena na případný nárůst počtu nakažených. 13. srpna 2020   (15:35) Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Ve středu 12. srpna v odpoledních hodinách došlo k situaci, kdy nově instalované sloupky nereagovaly na sirénu vozidel záchranné služby. 13. srpna 2020   (14:03) V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí Nepřehlédněte V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Pandemie koronaviru a s ní spojená vládní omezení zasáhla celou tuzemskou ekonomiku. 13. srpna 2020   (11:11) Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Před třemi lety bylo otevřelo v Příbrami (v Dlouhé ulici) neobyčejné hračkářství s kvalitními hračkami, které neobsahují plasty a zároveň rozvíjejí potenciál vašich dětí. Majitelka obchodu však z časových důvodů nemůže obchod dále provozovat. 13. srpna 2020   (09:01) Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům
Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz