22. 11. svátek má Cecílie

Aktuálně: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na dálnici D4, v místě přistál vrtulník

AKTUALIZOVÁNO
25. srpna 2019   (12:12)
Aktuálně: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na dálnici D4, v místě přistál vrtulník

Z místa je hlášen větší počet zraněných osob


Dopravní nehoda dvou osobních vozů s dodávkou, ve které cestoval tým hudební kapely Mirai, momentálně komplikuje provoz na dálnici D4. Na 22. kilometru dálnice, ve směru na Prahu, zasahují záchranné složky. "Hasiči po příjezdu k místu události vyprošťovali jednu zraněnou osobu. Celkem utrpělo poranění sedm osob," informovala portál pribram.cz mluvčí hasičů Vladimíra Kereková.

Policisté dálnici uzavřeli

Aktualizace
12:16

Podle prvotních informací skončil jeden osobní vůz na střeše. Kolony dosahují délky šesti kilometrů.

12:20
Záchranářský vrtulník transportuje jednu zraněnou osobu do nemocnice. Ostatní budou převáženy pozemní cestou.

12:31
"Lékaři mají v péči celkem sedm zraněných osob. Dvě osoby utpěly poranění lehčího charakteru a jsou převáženy do příbramské nemocnice. Čtyři osoby jsou zraněny středně těžce. Po nezbytné lékařské péči převážíme dvě osoby do nemocnice ve Vinohradech, další dvě do Fakultní nemocnice v Motole. Poslední zraněnou je žena, která utrpěla vážná poranění, se kterými je letecky přepravována do jedné z pražských nemocnic," sdělila redakci mluvčí záchranky Petra Effenbergerová.

12:51
Auta, která stála v koloně, pouští policisté jedním jízdním pruhem, ostatní odklánějí přes Voznici na 24. kilometru, zpět se řidiči napojují na 21. kilometru u Kytína.

12:54
Hasiči začínají odklízet následky dopravní nehody. Likvidují uniklé provozní kapaliny na vozovce.

13:32
"Pravděpodobná příčina nehody je nevěnování se řízení jednoho z řidičů," sdělil policejní mluvčí Pavel Truxa.

15:22
Následky dopravní nehody jsou odstraněny, provoz je obnoven.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, japDalší články

Zbytky zahradních domků u Čekalíkovského rybníka padly dnes k zemi Zbytky zahradních domků u Čekalíkovského rybníka padly dnes k zemi Pracovníci technických služeb v těchto dnech provádí úklid celého prostoru v okolí tzv. Malé Kaňky 22. listopadu 2019   (15:54) Odsouzený zachránil život muži, který skončil po pádu v bezvědomí Odsouzený zachránil život muži, který skončil po pádu v bezvědomí Do konce trestu zbývají Lukášovi dva roky, po propuštění chce změnit svůj dosavadní život. 22. listopadu 2019   (13:32) Do skanzenu ve Vysokém Chlumci zbývá přenést poslední dvě stavby Do skanzenu ve Vysokém Chlumci zbývá přenést poslední dvě stavby „Nabídka, která v roce 1998 přišla, byla pro mě hozená rukavice a myslím, že ve spolupráci s kolegy se nám podařilo ji zvednout,“ říká k úspěšnému dokončování skanzenu jeho vedoucí PhDr. Lubomír Procházka, CSc. 22. listopadu 2019   (10:38) Svatá Hora byla v době komunismu pod dohledem Státní bezpečnosti Svatá Hora byla v době komunismu pod dohledem Státní bezpečnosti Tajná policie pořizovala snímky či filmové záběry účastníků bohoslužeb, kteří poté byli na pracovišti či jinak „kontaktováni“ a postiženi. 22. listopadu 2019   (08:33) Poslední trénink před Dakarem: Pilot fanouškům dovolí počmárat svůj nový kamion Poslední trénink před Dakarem: Pilot fanouškům dovolí počmárat svůj nový kamion Ručně psané zprávy se stanou zajímavým čtením pro soupeře, které bude česká posádka na dakarské trati nechávat za sebou 22. listopadu 2019   (06:04) Muž, který měl řídit na dálnici formuli, svou vinu odmítá Muž, který měl řídit na dálnici formuli, svou vinu odmítá K události došlo 8. září v odpoledních hodinách. 21. listopadu 2019   (17:42) Slavnostní zahájení adventu přinese bohatý program Slavnostní zahájení adventu přinese bohatý program Přichází pro mnohé nejkrásnější doba roku, doba Vánoc, které předchází adventní období. Advent v Příbrami bude zahájen v neděli 1. prosince na náměstí T. G. Masaryka. 21. listopadu 2019   (15:20) Ahoj, nazdar, čau: Dnes je světový den pozdravů Ahoj, nazdar, čau: Dnes je světový den pozdravů Každý člověk by měl dnes na ulici pozdravit minimálně deset neznámých lidí 21. listopadu 2019   (14:37) Noc venku: Lidé v 15 městech si dnes mohou vyzkoušet život bezdomovců Noc venku: Lidé v 15 městech si dnes mohou vyzkoušet život bezdomovců Město Příbram se do kampaně nezapojilo. V souvislosti s nastupující zimou však Centrum sociálních a zdravotních služeb vyhlásilo sbírku nepotřebného teplého oblečení pro osoby bez přístřeší 21. listopadu 2019   (12:33) Veřejně schvaloval genocidu a další zločiny proti lidskosti, teď mu hrozí až tři roky za mřížemi Veřejně schvaloval genocidu a další zločiny proti lidskosti, teď mu hrozí až tři roky za mřížemi Příbramští policisté stíhají pětačtyřicetiletého muže kvůli nenávistným příspěvkům na Facebooku. 21. listopadu 2019   (09:24)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz