16. 9. svátek má Ludmila

Aktuálně: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na dálnici D4, v místě přistál vrtulník

AKTUALIZOVÁNO
25. srpna 2019   (12:12)
Aktuálně: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na dálnici D4, v místě přistál vrtulník

Z místa je hlášen větší počet zraněných osob


Dopravní nehoda dvou osobních vozů s dodávkou, ve které cestoval tým hudební kapely Mirai, momentálně komplikuje provoz na dálnici D4. Na 22. kilometru dálnice, ve směru na Prahu, zasahují záchranné složky. "Hasiči po příjezdu k místu události vyprošťovali jednu zraněnou osobu. Celkem utrpělo poranění sedm osob," informovala portál pribram.cz mluvčí hasičů Vladimíra Kereková.

Policisté dálnici uzavřeli

Aktualizace
12:16

Podle prvotních informací skončil jeden osobní vůz na střeše. Kolony dosahují délky šesti kilometrů.

12:20
Záchranářský vrtulník transportuje jednu zraněnou osobu do nemocnice. Ostatní budou převáženy pozemní cestou.

12:31
"Lékaři mají v péči celkem sedm zraněných osob. Dvě osoby utpěly poranění lehčího charakteru a jsou převáženy do příbramské nemocnice. Čtyři osoby jsou zraněny středně těžce. Po nezbytné lékařské péči převážíme dvě osoby do nemocnice ve Vinohradech, další dvě do Fakultní nemocnice v Motole. Poslední zraněnou je žena, která utrpěla vážná poranění, se kterými je letecky přepravována do jedné z pražských nemocnic," sdělila redakci mluvčí záchranky Petra Effenbergerová.

12:51
Auta, která stála v koloně, pouští policisté jedním jízdním pruhem, ostatní odklánějí přes Voznici na 24. kilometru, zpět se řidiči napojují na 21. kilometru u Kytína.

12:54
Hasiči začínají odklízet následky dopravní nehody. Likvidují uniklé provozní kapaliny na vozovce.

13:32
"Pravděpodobná příčina nehody je nevěnování se řízení jednoho z řidičů," sdělil policejní mluvčí Pavel Truxa.

15:22
Následky dopravní nehody jsou odstraněny, provoz je obnoven.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, japDalší články

Příbram zateplí některé budovy, náklady pokryje z úspor energií Příbram zateplí některé budovy, náklady pokryje z úspor energií Zateplena má být například střecha auly v Základní škole Březové Hory nebo budova na náměstí T. G. Masaryka, v níž sídlí odbor sociálních věcí. 16. září 2019   (08:54) Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát V sobotu 14. září se v areálu zříceniny gotického hradu Vrškamýk konal pátý ročník pivoslávy 16. září 2019   (06:27) Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Celodenní veselí přilákalo spoustu pocestných 15. září 2019   (17:19) Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Ve čtvrtek 29. srpna v brzkých ranních hodinách vyrazila osmičlenná skupina členů SDH Březové Hory na čtyřdenní cestu do zahraničí. Cílem bylo partnerské město Hoorn v Severním Holandsku. 15. září 2019   (14:55) Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu V nedýchatelném prostředí hořícího domu zahynuli dva psi. 15. září 2019   (12:14) Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 6:0 (3:0). V sobotu 14. září zavítala v 9. kole FORTUNA:LIGY Příbram do města automobilového průmyslu 15. září 2019   (11:57) Rozpadá se až 45 procent manželství.  Jak jsou na tom rodiny v Příbrami? Rozpadá se až 45 procent manželství. Jak jsou na tom rodiny v Příbrami? Rozpadá se velké procento rodin. Přesto podle Českého statistického úřadu v posledních letech rozvodovost klesá 15. září 2019   (09:45) Příbram je již 60 let městem se stálou divadelní scénou Příbram je již 60 let městem se stálou divadelní scénou Divadlo, které několikrát měnilo název (Městské divadlo, Divadlo Příbram, Krajské divadlo až po současný Divadlo Antonína Dvořáka podle slavného hudebního skladatele, ne prvního ředitele), je v současnosti významnou regionální divadelní scénou. 15. září 2019   (07:42) Na autobusovém nádraží v Příbrami vyhasl lidský život, okolnosti úmrtí šetří kriminální policie Na autobusovém nádraží v Příbrami vyhasl lidský život, okolnosti úmrtí šetří kriminální policie Policisté se snažili muže zachránit. 14. září 2019   (21:50) Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm Uvnitř budovy byla propanbutanová lahev, hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích. 14. září 2019   (21:17)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz