22. 8. svátek má Bohuslav
Zpravodajství   »   Doprava   |   Dopravní nehody   |   Z regionů   |   Požáry

AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4

AKTUÁLNĚ
16. července 2018   (14:55)

Momentálně zasahují hasiči u požáru nákladního vozidla na dálnici směrem na Strakonice


Právě se zcela zastavil provoz na dálnici D4, mezi odbočkou na Příbram a křižovatkou Háje, směrem na Strakonice. Hasiči zde zasahují u hořícího kamionu, u kterého došlo k požáru kabiny vozidla v plném rozsahu.

Náš redaktor je na místě, informace budeme průběžně aktualizovat. Počítejte v tuto chvíli směrem na Strakonice se zdržením.

AKTUALIZOVÁNO:

15:10
Požár kabiny byl lokalizován. Během události nedošlo k žádnému zranění osob. Jako pravděpodobná příčina se v tuto chvíli jeví technická závada na elektroinstalaci vozidla.

15:15
Byl obnoven provoz v jednom jízdním pruhu dálničního úseku směrem na Strakonice. Odhadovaná hmotná škoda se bude pohybovat ve výši 300 tisíc Kč. Při projíždění dbejte zvýšené opatrnosti a pokynů zasahujících jednotek hasičů a Policie ČR.

Právě se zcela zastavil provoz na dálnici D4, …

Fotogalerie

AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 () AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (1) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (2) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (3) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (4) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (5) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (6) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (7) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (8) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (9) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (10)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info: tisková mluvčí HZS Středočeského kraje kpt. Mgr. Vladimíra Kereková
Foto: pribram.cz
video: Zdeňka Davidová

autor: mipDalší články

Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Čínská hračka obsahuje mnohonásobně více toxického olova a kadmia, než povoluje norma. 21. srpna 2019   (19:52) Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Po incidentu se dal na útěk 21. srpna 2019   (16:37) V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené 21. srpna 2019   (14:39) Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Provádějící firma požádala o prodloužení termínu dokončení stavby o pět týdnů. 21. srpna 2019   (12:25) Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36) Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Předzahrádky jsou v Příbrami osvobozeny od místního poplatku, jejich vzhled není městem ovlivňován 21. srpna 2019   (06:12) V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici Dopravu řídí hasiči kyvadlově 20. srpna 2019   (18:51) Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Uchazeči o funkci by měli mít vysokoškolské vzdělání ekonomického, právního, technického nebo humanitního zaměření, manažerské schopnosti, zkušenost s řízením kolektivu a alespoň dvouletou praxi v územním samosprávném celku nebo příspěvkové organizaci. 20. srpna 2019   (15:59) Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Na místo míří zástupce Povodí Vltavy 20. srpna 2019   (13:58) AKTUALIZOVÁNOKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz