16. 10. svátek má Havel
Zpravodajství   »   Doprava   |   Dopravní nehody   |   Z regionů   |   Požáry

AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4

AKTUÁLNĚ
16. července 2018   (14:55)

Momentálně zasahují hasiči u požáru nákladního vozidla na dálnici směrem na Strakonice


Právě se zcela zastavil provoz na dálnici D4, mezi odbočkou na Příbram a křižovatkou Háje, směrem na Strakonice. Hasiči zde zasahují u hořícího kamionu, u kterého došlo k požáru kabiny vozidla v plném rozsahu.

Náš redaktor je na místě, informace budeme průběžně aktualizovat. Počítejte v tuto chvíli směrem na Strakonice se zdržením.

AKTUALIZOVÁNO:

15:10
Požár kabiny byl lokalizován. Během události nedošlo k žádnému zranění osob. Jako pravděpodobná příčina se v tuto chvíli jeví technická závada na elektroinstalaci vozidla.

15:15
Byl obnoven provoz v jednom jízdním pruhu dálničního úseku směrem na Strakonice. Odhadovaná hmotná škoda se bude pohybovat ve výši 300 tisíc Kč. Při projíždění dbejte zvýšené opatrnosti a pokynů zasahujících jednotek hasičů a Policie ČR.

Právě se zcela zastavil provoz na dálnici D4, …

Fotogalerie

AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 () AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (1) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (2) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (3) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (4) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (5) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (6) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (7) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (8) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (9) AKTUÁLNĚ: Požár kamionu zastavil provoz na D4 (10)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info: tisková mluvčí HZS Středočeského kraje kpt. Mgr. Vladimíra Kereková
Foto: pribram.cz
video: Zdeňka Davidová

autor: mipDalší články

Marie (95): Chtěli mě nasadit do říše. Nakonec jsem vyšetřovala postřelené vojáky a lidi nakažené tuberkulózou Marie (95): Chtěli mě nasadit do říše. Nakonec jsem vyšetřovala postřelené vojáky a lidi nakažené tuberkulózou O tom, že by ve svém životě něco zpětně udělala jinak, nikdy nepřemýšlela. 16. října 2019   (19:02) Demolice mostu u Řitky omezí provoz na Strakonické Demolice mostu u Řitky omezí provoz na Strakonické Po dálnici D4 se z Jíloviště do Mníšku pod Brdy po dobu čtrnácti hodin nedostanete. Opačným směrem bude dálnice uzavřena mezi Mníškem a Řitkou 16. října 2019   (18:30) Žhář nebo souhra náhod? Druhé zapálené auto na Příbramsku Žhář nebo souhra náhod? Druhé zapálené auto na Příbramsku Během necelého měsíce došlo k zahoření dvou odstavených vozidel 16. října 2019   (16:56) Zuzana (35): Vyměnila pohodlí velkoměsta za vesnický život. Nechtěla žít ve smogu Zuzana (35): Vyměnila pohodlí velkoměsta za vesnický život. Nechtěla žít ve smogu Rodilá Pražačka chtěla se svým manželem změnu. 16. října 2019   (11:11) Ve čtvrtek proběhne setkání fanoušků se zástupci 1.FK Příbram Ve čtvrtek proběhne setkání fanoušků se zástupci 1.FK Příbram Setkání se zúčastní majitel klubu Jan Starka, marketingový manažer Tomáš Větrovský a hlavní trenér Roman Nádvorník 16. října 2019   (09:05) Sedlčany: Na krytý plavecký bazén nejsou momentálně peníze Sedlčany: Na krytý plavecký bazén nejsou momentálně peníze Do roku 2025 splácí město úvěr na přivaděč pitné vody. Další půjčka by znamenala ekonomickou likvidaci města 16. října 2019   (06:11) Máte v ložnici zrcadlo? Na noc ho zakryjte.. Máte v ložnici zrcadlo? Na noc ho zakryjte.. „Setkali jsme se s případy, kdy se lidé museli ze své nemovitosti odstěhovat, protože to tam nedávali,“ říká Lenka Charvátová, která se s manželem zabývá paranormálními jevy 15. října 2019   (20:35) V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk Dodavatel přivezl zboží z Mozambiku 15. října 2019   (17:03) Krizový štáb prověřilo cvičení. Jednalo se o požár bytového domu Krizový štáb prověřilo cvičení. Jednalo se o požár bytového domu V rámci přípravy na možné vyhlášené krizové stavy či mimořádné události a jejich řešení, jsou většinou jednou ročně předsedou krizového štábu nařízena cvičení. 15. října 2019   (14:32) Jiráskovy sady dočasně bez semaforů Jiráskovy sady dočasně bez semaforů Rekonstrukce osvětlení by měla být dokončena v nejbližších dnech 15. října 2019   (12:49)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz