26. 4. svátek má Oto
Zpravodajství   »   Doprava   |   Dopravní nehody   |   Požáry

Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony

AKTUALIZOVÁNO
20. října 2018   (14:10)

Požár v motorovém prostoru dodávkového automobilu přivolal na pomoc profesionální hasiče z Příbrami.


Hasiči aktuálně zasahují u požáru dodávkového vozidla na silnici č. I/4 u autobusové zastávky poblíž odbočky na Rtišovice, u obce Milín. Hořet začalo v motorovém prostoru vozidla. Ke zranění osob při události nedošlo, příčina zahoření bude předmětem šetření.
Pokud projíždíte těmito místy, dbejte zvýšené opatrnosti a počítejte se zdržením, kolony se vytvářejí v obou směrech.

Tisková mluvčí HZS Středočeského kraje kpt. Mgr. Vladimíra Kereková nám telefonicky upřesnila: „Předběžná škoda odhadnutá vyšetřovatelem požárů je 300 tisíc korun, příčinou ohně byla technická závada na vozidle."

AKTUALIZOVÁNO:

Doplněno o fotogalerii HZS Středočeského kraje z průběhu celého zásahu.


Tiskový mluvčí por. Ing. Ladislav Holomčík nám informace k požáru ještě doplnil: „K události vyrazili profesionální hasiči ze stanice Příbram s prvovýjezdovou cisternou a také jednotky sboru dobrovolných hasičů obcí Bohostice a Vrančice. Přestože příbramští hasiči byli na místě do deseti minut od ohlášení, vozidlo už bylo požárem zasaženo v plném rozsahu.

Jednotka na zdolání plamenů nasadila jeden vysokotlaký a jeden C proud. Vzhledem k tomu, že vozidlo převáželo nábytek, koberce a další hořlavé materiály, podařilo se požár lokalizovat asi za čtyřicet minut. Po nezbytně nutnou dobu byla strakonická silnice zcela uzavřena, pak byl uvolněn jeden pruh, kterým policie usměrňovala kyvadlový provoz.

Na místo byli povoláni i silničáři, protože požárem byl narušen povrch vozovky, poškozena byla také plastová stěna zastávky. Zraněn nebyl nikdo, odtah si zajistil majitel vozidla.

Podle vyšetřovatele vznikl požár po technické závadě spojky, přímé škody vyčíslil na 300 tisíc korun."


O jedné z dnešních událostí na silnicích regionu jsme psali v článku: Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok

 

Hasiči aktuálně zasahují u požáru dodávkového …

Fotogalerie

Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony () Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (1) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (2) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (3) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (4) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (5) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (6) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (7) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (8) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (9) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (10) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (11) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (12) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (13) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (14) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (15) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (16) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (17) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (18) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (19) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (20)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: tisková mluvčí HZS Středočeskéh kraje kpt. Mgr. Vladimíra Kereková
foto: jap

autor: mipDalší články

Technické služby začnou sekat trávu již toto pondělí, čeká na ně 85 hektarů Technické služby začnou sekat trávu již toto pondělí, čeká na ně 85 hektarů V minulém roce stihly technické služby posekat městskou zeleň nejméně třikrát. 26. dubna 2019   (11:30) Policisté pátrají po šestnáctiletém chlapci Policisté pátrají po šestnáctiletém chlapci Mladík se může skrývat u svých kamarádů 26. dubna 2019   (09:30) Děti se budou moct vyřádit v divadle už 26. května Děti se budou moct vyřádit v divadle už 26. května Jednotné vstupné je 90 Kč. Platí po celý den a na všechny atrakce. 26. dubna 2019   (08:23) Rekonstrukce mostu u Řitky může vyjít až na 43,5 milionů Rekonstrukce mostu u Řitky může vyjít až na 43,5 milionů Na opravu mostu se již hledá zhotovitel. 26. dubna 2019   (06:27) Čarodějnice na Nováku si užily především děti Čarodějnice na Nováku si užily především děti Na Nováku byla zahájena letošní sezóna čarodějnicemi. 25. dubna 2019   (20:09) Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Pěší dostanou na výběr 16 tras 25. dubna 2019   (16:12) Na Nováku nově také koloběžky Na Nováku nově také koloběžky Největším sportovištěm v Příbrami je areál Nového rybníka, který v posledních letech se začínající sezonou nabízí vždy novou aktivitu pro sportovce. 25. dubna 2019   (13:29) Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Dnes proběhnou na Nováku čarodějnice. 25. dubna 2019   (11:43) V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! Momentálně probíhají vyprošťovací práce. 25. dubna 2019   (09:48) AKTUÁLNĚ Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu V brzké době se dá čekat oprava mostu a s tím spojená omezení. 25. dubna 2019   (08:19)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz