7. 6. svátek má Iveta

Aktuálně: Hasiči vyprošťují vážně zraněného řidiče nákladního vozu, který narazil do domu. V místě přistával vrtulník

AKTUALIZOVÁNO
21. března 2019   (16:54)

Náměstí v Sedlčanech je uzavřeno


Vážná dopravní nehoda zastavila dopravu v centru Sedlčan na Příbramsku. Z dosud neznámých příčin vyjel řidič nákladního vozidla mimo komunikaci a čelně narazil do terasy a domu místní restaurace. Před samotným nárazem do domu zdemoloval i další vozidla. Operační důstojník povolal na místo složky IZS. „ Vážně zraněného řidiče museli hasiči za pomoci hydraulické techniky vyprostit. Byl předán záchranné službě k ošetření" sdělila portálu pribram.cz mluvčí hasičů Vladimíra Kereková.

„Muž utrpěl mnohačetná vážná poranění. Napojen na umělou plicní ventilaci bude letecky transportován do nemocnice ve Střešovicích," informovala mluvčí záchranky Petra Effenbergerová.

V místě provádí šetření dopravní policisté společně s kriminalisty. „Pravděpodobně se jednalo o technickou závadu na vozidle" doplnil informace policejní mluvčí Pavel Truxa.

Po dobu šetření bude místo střetu uzavřeno.

Aktualizace
18:09

Na místo právě přijela těžká technika. Bude demolovat narušenou konstrukci střechy.

18:28
Řidič havarovaného vozu se během jízdy snažil upozornit ostatní řidiče, že má na voze technický problém. „Podle prvotních informací měl nákladní vůz problém s brzdovým systémem. Z vozu se během jízdy sypal štěrk. Šofér se snažil křikem varovat ostatní účastníky silničního provozu na technický problém," doplnil aktuálně informace policejní mluvčí Pavel Truxa.

19:09
Info HZS Středočeského kraje: K události byl povolán starosta, který bude spolu se statikem a majitelem nemovitosti konzultovat, zda je narušená konstrukce domu a jaký bude další postup."

19:13
Hasiči osvětlili místo dopravní nehody. Podle našich informací budou vyprošťovací práce pokračovat zítra ráno. Naši redaktoři budou na místě a průběh celého zásahu přineseme v dalším článku.
Vážná dopravní nehoda zastavila dopravu v …












Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: top, foto: jap, HZS. Video: jap








Další články

Na Jineckých Hřebenech byl slavnostně požehnán obraz svaté Barbory Na Jineckých Hřebenech byl slavnostně požehnán obraz svaté Barbory V prostoru pozorovatelny na Jineckých Hřebenech nad stále využívaným cvičištěm armády … FOTOGALERIE Závislostí přibývá. Odborníci varují, že přesun agendy pod zdravotnictví může přijít v nejhorší možnou chvíli Závislostí přibývá. Odborníci varují, že přesun agendy pod zdravotnictví může přijít v nejhorší možnou chvíli Počet lidí se závislostmi roste, a to napříč věkem i regiony. U mladých je nárůst … AKTUÁLNĚ Bajkeři, děti i nejmenší na odrážedlech: BSK GIRO Pičín znovu rozjede Brdy Bajkeři, děti i nejmenší na odrážedlech: BSK GIRO Pičín znovu rozjede Brdy Brdské lesy se opět promění v jednu velkou cyklistickou arénu. Oblíbený závod horských … SPORT Na Svaté Hoře byl uveden nový farář. Arcibiskup Přibyl předal klíče P. Vítu Uhrovi Na Svaté Hoře byl uveden nový farář. Arcibiskup Přibyl předal klíče P. Vítu Uhrovi Při poslední květnové nedělní večerní mši převzal nový farář P. Vít Uher symbolické … AKTUÁLNĚ Velké finále přípravek OFS Příbram přivede na stadion Na Litavce téměř šest desítek týmů. Fotbal spojí sport, zábavu i pomoc potřebným Velké finále přípravek OFS Příbram přivede na stadion Na Litavce téměř šest desítek týmů. Fotbal spojí sport, zábavu i pomoc potřebným Sobota 6. června bude na stadionu Na Litavce celý den patřit těm nejmenším fotbalistům … SPORT Bílá invaze nad brdskými loukami. Všimli jste si těchto nápadných motýlů? Bílá invaze nad brdskými loukami. Všimli jste si těchto nápadných motýlů? Pokud jste se poslední dobou vydali na procházku po brdských a podbrdských loukách, … POZNÁVÁME BRDY Některé byty se neprodají ani po půl roce. Proč? Některé byty se neprodají ani po půl roce. Proč? Ještě před pár lety stačilo vystavit byt na internet a během několika dnů byl prodaný. … PR ALKAFEST se vrací na Nový rybník. Příbram čeká den plný hudby, zábavy a setkávání bez bariér ALKAFEST se vrací na Nový rybník. Příbram čeká den plný hudby, zábavy a setkávání bez bariér Do areálu Nového rybníka v Příbrami míří v sobotu 6. června další ročník oblíbeného … KULTURA Tipy na víkend: Bleší a farmářské trhy, tradiční pouť i program pro sportovce Tipy na víkend: Bleší a farmářské trhy, tradiční pouť i program pro sportovce Tento víkend se bude v centru Příbrami konat hned několik trhů a jarmarků. Na … NEPŘEHLÉDNĚTE
Tanky, výbuchy i premiéra CV90. Bahna 2026 promění Brdy v obří bojiště Tanky, výbuchy i premiéra CV90. Bahna 2026 promění Brdy v obří bojiště Už tuto sobotu 6. června se v Brdech u Strašic uskuteční Bahna 2026 – Den pozemního … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz