1. SčV zřídila krizový štáb, dodávky vody nejsou ohroženy
17. března 2020 (13:55)
foto: pribram.cz
Z důvodu zamezení přenosu nákazy společnost preventivně uzavřela až do odvolání všechna svá kontaktní místa a zákaznické centrum pro osobní kontakt se zákazníky.
„Společnost zřídila krizový štáb, který provádí a dohlíží nad veškerými kroky souvisejícími s provozováním a přijala tak opatření k zajištění minimalizace dopadů na provoz společnosti, zejména na zajištění kontinuity dodávek pitné vody a odvádění a čištění odpadních vod.“ uvedl Ing. Ivan Eis, generální ředitel 1.SčV, a.s.
Z důvodu zamezení přenosu nákazy společnost preventivně uzavřela až do odvolání všechna svá kontaktní místa a zákaznické centrum pro osobní kontakt se zákazníky. Zákaznické služby společnost poskytuje i nadále, ale pouze v bezkontaktním režimu.
Uzavřeny jsou také pokladny a není přijímána žádná hotovost, platby je nutné realizovat pouze bezhotovostním platebním stykem. Stejně tak žádosti o vyjádření mohou být zasílány elektronickou poštou.
Uzavřeny jsou také pokladny a není přijímána žádná hotovost, platby je nutné realizovat pouze bezhotovostním platebním stykem. Stejně tak žádosti o vyjádření mohou být zasílány elektronickou poštou.
Z důvodu maximální ochrany zdraví svých zaměstnanců společnost omezila některé další terénní činnosti, např. výměnu vodoměrů, preventivní čištění kanalizace, plánované opravy.
„Zdraví našich zaměstnanců je v tuto chvíli pro nás nejdůležitější. Abychom je co nejvíce ochránili, zrušili jsme školení, porady, chystané akce související se Světovým dnem vody, prostě veškeré akce, kde by docházelo k osobnímu kontaktu. Pokud to technické možnosti dovolují, pracují někteří zaměstnanci také z domova.“ doplnil Ing. Ivan Eis.
„Zdraví našich zaměstnanců je v tuto chvíli pro nás nejdůležitější. Abychom je co nejvíce ochránili, zrušili jsme školení, porady, chystané akce související se Světovým dnem vody, prostě veškeré akce, kde by docházelo k osobnímu kontaktu. Pokud to technické možnosti dovolují, pracují někteří zaměstnanci také z domova.“ doplnil Ing. Ivan Eis.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
_Jakub Pečenka
_Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Bojíte se sněhových řetězů? Poradíme vám, jak je nasadit bez stresu
Třebaže teploty stoupají, ve vyšších polohách a na horách sníh leží a ještě nějakou …
Ceny benzinu a nafty v Příbrami: Nafta je nejdražší na čerpacích stanicích značky OMV
Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 31,90 Kč do 34,90 …
AKTUÁLNĚ
Kde v Příbrami čepují nejlepší pivo? Spouštíme velkou pivní anketu! Hlasujte pro svůj podnik číslo jedna
Příbramáci, pozor. Hledáme místo, kde vám pivo chutná nejvíc. Zapojte se do velké …
ANKETA
Nový Rybník Obořiště překvapuje. A tentokrát to není pivo.
Kdo jezdí k Novému Rybníku u Obořiště, ví, že se tam odpočívá skoro samo. Lidé z okolí …
PR
Tipy na víkend: Kluziště končí, Madagaskar přebírá led a kino chystá nálož premiér!
Až do neděle 8. února můžete využít kluziště na náměstí 17. listopadu. V pátek …
Konečně! Toalety v Jiráskových sadech po dlouhé rekonstrukci otevřeny. Lidé to vítají
Po několika měsících, kdy byly veřejné toalety v Jiráskových sadech kvůli rekonstrukci …
Hudební festival Antonína Dvořáka Příbram vstoupí do 57. ročníku ve znamení Anglie
Hudební festival Antonína Dvořáka Příbram se v roce 2026 uskuteční už po …
Dejte si pauzu od alkoholu. Statistiky z příbramských silnic mluví jasně
Je tady měsíc, který každoročně prověřuje pevnou vůli tisíců lidí. Do dalšího ročníku …
V lomu Amerika zemřel muž. Po pádu zůstal zaklíněný v koruně stromu
Hasiči, záchranáři a policité ve čtvrtek 5. února zasahovali v bývalém lomu Velká …
Řidiči se u Milína srazili a nakonec volali policii kvůli chybějícímu řidičáku
Dopravní nehoda se stala ve čtvrtek 5. února krátce před půl druhou odpoledne na …




