26. 4. svátek má Oto
Úřad práce - volné místo

Stavební a provozní elektrikáři

obor:  Stavebnictví 13. 03. 2019

profese:Stavební a provozní elektrikáři
minimální vzdělání:Střední odborné (vyučen)

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Jednosměnný provoz

firma:PAC Hořovice s.r.o.
pracoviště:PAC Hořovice s.r.o. provoz Příbram, Plynárenská 321, Příbram I, 261 01 Příbram 1

mzda:26.000 - 32.000 Kč

pracovní poměrod  12. 03. 2019

kontaktní osoba:Martina Kocmánková
kontaktní telefon:+420 318 403 135
kontaktní e-mail:p.personalni@pekarnahorovice.cz

Pozice: pracovníci údržby - elektrikáři
Náplň práce : údržba a kontrola elektronických částí strojů, údržba výrobních zařízení, servis a diagnostika zařízení, zajištění elektrotechnických prací dle požadavků provozu.

Požadujeme:
znalost vyhlášky 50/1978 Sb. vyučení a praxe v oboru, vyhl.50, znalost silnoproudu, zkušenost s údržbou strojů a slaboproudu výhodou, spolehlivost, pečlivost
Nabízíme: práci v rostoucí společnosti, pracovní poměr na dobu neurčitou.
Nástup možný ihned. Nástupní mzda včetně prémiové složky 26.000,- až 32.000,- Kč
Zaměstnanecké výhody: stravenky a další zaměstnanecké benefity
Kontakt: Kocmánková Martina, tel.: 318 403 135, e-mail: p.personalni@pekarnahorovice.cz
Místo výkonu práce:PAC Hořovice s.r.o. provoz Příbram, Plynárenská č.p. 321, Příbram I

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.