14. 12. svátek má Lýdie
Úřad práce - volné místo

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

obor:  Zdravotnictví 17. 08. 2019

profese:Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče
minimální vzdělání:Základní + praktická škola

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Třísměnný provoz

firma:Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb
pracoviště:Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb prac. Kamýk n/Vl., Kamýk nad Vltavou 140, 262 63 Kamýk nad Vltavou

mzda:16.280 - 19.760 Kč

pracovní poměrod  01. 09. 2019

kontaktní osoba:Lenka Mottlová
kontaktní telefon:+420 318 864 122
kontaktní e-mail:vyberko@domov-nalzovice.cz

Pozice: pracovníci v sociálních službách
Náplň práce:
péče a podpora klientům (dospělým osobám i dětem) s mentálním i kombinovaným postižením, nácvik jednoduchých denních činností a podpora soběstačnosti klientů, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím, vzdělávací a aktivizační činnosti, příprava a vedení činností klientů, vedení dokumentace a individuální plánování
Požadavky:
akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách nebo odpovídající vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, aktivní řidič - sk. B, základní znalost práce s PC, samostatnost, dobré komunikační dovednosti, aktivita, flexibilita, kladný vztah k lidem se zdravotním postižením, ochota pracovat v 3směnném provozu
Nabízíme:
místo výkonu práce Kamýk nad Vltavou, nástup dle dohody (ideálně ihned), pracovní poměr zatím na dobu určitou (1 rok), v případě vzájemné spokojenosti možnost prodloužení či změny na dobu neurčitou, plat odpovídající nařízení vlády 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (dle dosažené praxe a pracovních výsledků)
Přihlášky do výběrového řízení prosím zasílejte na email: personalni@domov-nalzovice.cz Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat: 1) profesní životopis, 2) motivační dopis (kde mmj. uveďte, proč se o nabízenou pozici ucházíte a co od ní očekáváte, jaké konkrétní zkušenosti, znalosti a dovednosti nám můžete nabídnout).
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování

Nástup: možný ihned. Mzda: 16 280,- až 19 760,- Kč
Kontakt: Mottlová Lenka Mgr., tel.: 318 864 122 (po-pá 8:00 - 15:00 hod.), e-mail: vyberko@domov-nalzovice.cz, i osobně (v místě sídla organizace - Nalžovice 14)
Místo výkonu práce: Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb, Kamýk nad Vltavou č.p. 140, 262 63 Kamýk nad Vltavou

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.