3. 6. svátek má Tamara




Zubní pohotovost bude od září v provozu o sobotách i nedělích

3. září 2024   (07:00)
Zubní pohotovost bude od září v provozu o sobotách i nedělích
foto: pixabay.com

V Příbrami je nedostatek zubních lékařů. Nejinak tomu bylo do této chvíle se zubní pohotovostí, která byla dlouhou dobu v provozu pouze o svátcích a sobotách. Od září přichází rozšíření.


Příbramská nemocnice přinesla velmi dobrou zprávu pro obyvatele Příbrami a okolí. Podařilo se personálně zajistit lékaře pro zubní pohotovost a od září tohoto roku by tak měla být pohotovost otevřena nejenom o státních svátcích a sobotách, ale také nedělích. Právě v neděli byla zubní pohotovost v Příbrami již delší dobu uzavřena.

„Věříme, že rozšíření zubní pohotovosti na celý víkend bude již trvalé. V případě jakýchkoliv změn budeme veřejnost informovat. Jsme velmi rádi, že se podařilo personálně zajistit provoz o sobotách i nedělích,“ okomentoval tiskový mluvčí příbramské nemocnice Martin Janota.
Zubní pohotovost tedy nově funguje o státních svátcích, sobotách i nedělích od 8 do 14 hodin s tím, že ve 12 hodin je půlhodinová přestávka na oběd. Zubní pohotovost se nachází v prvním patře budovy H v druhém areálu příbramské nemocnice, na adrese Podbrdská 269.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák








Související


Další články

„Je to splněný životní sen.“ Kristýna Branišová z Příbrami se stala mistryní Evropy ve wellness fitness „Je to splněný životní sen.“ Kristýna Branišová z Příbrami se stala mistryní Evropy ve wellness fitness Příbram má další výraznou sportovní osobnost. Kristýna Branišová, rodačka z Příbrami, … ROZHOVOR Příbramské divadlo uvede už ve čtvrtek premiéru Zamilovaného Shakespeara Příbramské divadlo uvede už ve čtvrtek premiéru Zamilovaného Shakespeara Jak mohla vzniknout největší milostná hra všech dob? Odpověď nabízí romantická komedie … VIDEO Drkolnov vře kvůli plánovanému parkovišti. Město říká, že reaguje na dlouhodobé prosby obyvatel. Petice tvrdí opak Drkolnov vře kvůli plánovanému parkovišti. Město říká, že reaguje na dlouhodobé prosby obyvatel. Petice tvrdí opak Na příbramském Drkolnově se rozhořel spor o plánované parkoviště v Družstevní ulici. … AKTUÁLNĚ /FOTO UVNITŘ/ Policie pátrá po šestnáctileté dívce z Příbramska /FOTO UVNITŘ/ Policie pátrá po šestnáctileté dívce z Příbramska Policie České republiky vyhlásila pátrání po šestnáctileté Janě Bohaté z Příbramska. … AKTUÁLNĚ Čapí rodinky pod dohledem kamer: V Milíně i v Rožmitále lidé sledují malé čápy Čapí rodinky pod dohledem kamer: V Milíně i v Rožmitále lidé sledují malé čápy Návrat čápů každoročně přitahuje pozornost lidí napříč regionem. Zatímco v Milíně už … NEPŘEHLÉDNĚTE Srážka dvou aut u Dubence: Zraněnou řidičku museli hasiči z vozu vyprostit Srážka dvou aut u Dubence: Zraněnou řidičku museli hasiči z vozu vyprostit Dvě osobní auta se v úterý odpoledne srazila na silnici 18 u obce Dubenec na … AKTUALIZOVÁNO Hlubošská olympiáda, tradice, která vede děti ke sportu Hlubošská olympiáda, tradice, která vede děti ke sportu Mateřská škola Hluboš letos uspořádala již 18. ročník Hlubošské olympiády, tradiční … ŠKOLSTVÍ Na středočeských silnicích v květnu zemřelo sedm lidí, na Příbramsku zemřel řidič po pádu auta z mostu Na středočeských silnicích v květnu zemřelo sedm lidí, na Příbramsku zemřel řidič po pádu auta z mostu Na středočeských silnicích zemřelo v květnu při dopravních nehodách sedm lidí, o dva … DOPRAVA Nové kolumbárium a velké opravy. Hřbitov na Hvězdičce čeká přestavba za miliony Nové kolumbárium a velké opravy. Hřbitov na Hvězdičce čeká přestavba za miliony Město Příbram zahajuje první etapu rozsáhlých úprav městského hřbitova na Hvězdičce. … POLITIKA
Převaláci už jsou v Kazachstánu. Proběhl další unikátní transport Převaláci už jsou v Kazachstánu. Proběhl další unikátní transport Další krok v návratu koní Převalského do volné přírody se uskutečnil v neděli 31. … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz