26. 10. svátek má Erik
Zrekonstruoval dům a chtěl ho prodat. Přes noc mu kdosi poničil fasádu a přidal několik vzkazů

Nejčtenější
27. června 2021   (19:05)
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka

Dům prošel rekonstrukcí a teď je na prodej. Vrásky na čele však majiteli počin dosud neznámého pachatele jistě přinese.


Pořádný šok pravděpodobně zažil dnes ráno majitel rodinného domu v Nečíně na Příbramsku. Někdo mu přes noc posprejoval fasádu i plot. Vlastník svou nemovitost momentálně prodává, inzeráty jsou k vidění na realitních serverech.

Podle sousedů měl za činem stát některý ze stavebníků, který rekonstrukci prováděl. „Ten dům prošel rekonstrukcí, říká se v obci, že vlastník někomu nezaplatil,“ odpověděla na dotaz pribram.cz jedna ze sousedek. Nikdy se sousedům prý ani nepředstavil, má bydlet v Praze. „Bude to zcela jistě msta vztahující se k rekonstrukci,“ dodal další z obyvatel Nečína.
V reakci na článek kontaktoval pribram.cz majitel objektu, který má podezření, že za tímto činem stojí jeden z brigádníků, který se na rekonstrukci podílel. „Dům jsem opravoval za pomoci vlastního týmu. Pravděpodobně se jednalo o zhrzeného brigádníka, který v průběhu rekonstrukce projevil zájem o práci. Prý přišel o zaměstnání v pohostinství. Jeho počáteční pracovní nasazení však po čase opadlo a z důvodu nespokojenosti ostatních řemeslníků s ním byl pracovní poměr ukončen,“ řekl redakci majitel.
Rodinný dům je k prodeji za téměř 8,5 milionu korun. V tomto stavu však svého kupce zcela jistě nenajde. Náklady na opravu budou činit minimálně několik desítek tisíc.


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Pochod na Čtyřmezí: Oslava vzniku republiky i motivace k pohybu Pochod na Čtyřmezí: Oslava vzniku republiky i motivace k pohybu Setkání na hranici čtyř katastrálních území – Dobříše, Hostomic, Rosovic a Bukové u … Jak bude v listopadu? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Jak bude v listopadu? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Průměrná teplota pro období od 25. října do 21. listopadu je šest stupňů Celsia. … Příbramská nemocnice od zítra omezuje návštěvy Příbramská nemocnice od zítra omezuje návštěvy Důvodem tohoto opatření je zhoršující se situace ohledně onemocnění covid-19. Policie šetří pád dívky ze skály u obce Malá Víska Policie šetří pád dívky ze skály u obce Malá Víska Dívka byla s vážnými poraněními letecky přepravena do nemocnice. Akce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku Akce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku Snažili se být neviditelní, skrytí, konspirativní – i přesto je kriminalisté v rámci … Praktičtí lékaři by měli mít vakcíny proti covidu do konce týdne Praktičtí lékaři by měli mít vakcíny proti covidu do konce týdne Zájem o očkování se v posledních dnech v ČR zvyšuje, v pátek bylo podáno téměř 31.000 … V Rožmitále hoří rodinný dům, zasahují čtyři hasičské jednotky V Rožmitále hoří rodinný dům, zasahují čtyři hasičské jednotky Hasiči za pomoci čtyř vodních proudů likvidují jak požár budovy, ale z výškové … AKTUALIZOVÁNO Jak chutná káva potmě? Černou kavárnu otevře v Příbrami Kafé lesS Jak chutná káva potmě? Černou kavárnu otevře v Příbrami Kafé lesS Do života se zrakovým omezením vstoupíte 13. listopadu ve Vile Obora. Respirátory jsou ode dneška povinné i na pracovištích Respirátory jsou ode dneška povinné i na pracovištích Dneškem se zároveň zkracuje karanténa nařízená po kontaktu s nakaženým.
Přijďte říct, co pro vás můžeme udělat, zve obyvatele nejen Dobříše na společné setkání hejtmanka Pecková Přijďte říct, co pro vás můžeme udělat, zve obyvatele nejen Dobříše na společné setkání hejtmanka Pecková Již v úterý 26. října mohou lidé od 17 hodin přijít diskutovat s představiteli …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz