28. 6. svátek má Lubomír

Známe uzavírky silnic v průběhu Rally Příbram

17. července 2020   (11:43)
Známe uzavírky silnic v průběhu Rally Příbram
foto: pribram.cz

V souvislosti s konáním 40. BOHEMIA DRIVE RALLY PŘÍBRAM dojde 24. a 25. července k uzavření některých komunikací a dílčím dopravním opatřením. Níže přinášíme přehled všech uzavírek a objízdných tras. Organizátoři děkují všem, kterých se tato dopravní opatření dotknou, za shovívavost a pochopení a za respektování dopravního značení a pokynů pořadatelů.


Přehled uzavírek

24. 7. 2020 od 9.00 do 25. 7. 2020 do 22.00 bude uzavřen průjezd okolo náměstí T. G. Masaryka (tj. podél Úřadu práce, Komerční banky, Lékárny Městské policie) včetně parkovacích ploch v celém prostoru náměstí T. G. Masaryka.

24. 7. 2020 od 15.00 do 20.00 a 25. 7. 2020 od 8.00 do 12.00 a od 16.00 do 20.00 bude uzavřeno náměstí T. G. Masaryka (silnice I/66) v úseku mezi okružní křižovatkou na náměstí T. G. Masaryka a křižovatkou ulic Milínská, Špitálská.
Omezení provozu autobusů
Autobusy MHD č. 1A, 1B, 3A, 3B, 3C, 4A, 19A, 10A, 10B a příměstský autobus linka 300042 Příbram – Krásná Hora – Petrovice pojedou po objízdné trase ulicemi Březnická a Čs. armády. Nebudou obsluhovány autobusové zastávky „Příbram, Milínská – T.G.M.“, „Příbram, Milínská“, „Příbram, Milínská – Mixova“, „Příbram, rozc. Pod Kaňkou“, „Příbram, Sázky Barandov“.
25. 7. 2020 - Rychlostní zkouška: 1/5 Sestrouň - Křečovice
Doba uzavírky 06:50-17:45 hod

Uzavírka: III/10521, dále místní komunikace do Prosenické Lhoty, III/11441 v Prosenické Lhotě, místní komunikace přes Paseky a Zhorný, ze Skrýšova III/11411 do Křečovic.

Objížďka: neustanovuje se

25. 7. 2020 - Rychlostní zkouška: 2/6 Křečovice – Minartice
Doba uzavírky 06:50-17:45 hod

Uzavírka: místní komunikace Křečovice – Strážovice, dále III/10517 v úseku Strážovice – Hořetice, pak po místní komunikaci Hořetice – Hodětice, po III/11438 ke křížení s III/11444 km odbočce na Sedlečko pokračuje po místní komunikaci Šebáňovice – Sledovice – Minartice.

Objížďka: neustavuje se
25. 7. 2020 - Rychlostní zkouška: 3/7 Nalžovice – Líchovy
Doba uzavírky: 08:00-19:10 hod

Uzavírka: Místní komunikace z Nalžovic do Dublovic, III/0184 v Dublovicích až po odbočení na místní komunikaci na Líchovy a dále od tohoto křížení místní komunikace do obce Líchovy.

Objížďka: Z Dublovic na Zvírotice po I/18 do Sedlčan, dále II/105, II/119 do Křepenic, dále po místní komunikaci do Zvírotic a opačně.
25. 7. 2020 - Rychlostní zkouška: 4/8 Drevníky – Drhovy
Doba uzavírky: 08:40-19:10 hod

Uzavírka: II/119 v úseku Drevníky – Borotice, III/10223, III/10224 a místní komunikace v části obce Borotice, osada Homole a Nechalov a v části obce Drhovy.

Objížďka: Z Dobříše do Borotic po III/10226 na Něčín, dále po II/102 přes Žebrák na Hubenov a na II/119 vlevo do Borotic a opačně.
foto: pribram.cz
foto: pribram.cz
foto: pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Další články

Noc na sobotu byla tropická. Meteorologové varují, že ta dnešní může přepsat historii Noc na sobotu byla tropická. Meteorologové varují, že ta dnešní může přepsat historii Česká republika má za sebou další mimořádně teplou noc, která se na mnoha místech … AKTUÁLNĚ Nebezpečný import: Vzteklina se po letech vrátila do Itálie. Veterináři varují před adopcemi zvířat ze zahraničí Nebezpečný import: Vzteklina se po letech vrátila do Itálie. Veterináři varují před adopcemi zvířat ze zahraničí Itálie po více než deseti letech potvrdila případ vztekliny u psa dovezeného z Maroka. … NEPŘEHLÉDNĚTE Hledáme nejoblíbenější dětské hřiště v Příbrami Hledáme nejoblíbenější dětské hřiště v Příbrami Pro rodiče jsou dětská hřiště malým útočištěm: místo, kde se děti vyřádí, kde vznikají … ANKETA Noci bez úlevy: Česko svírá tropické vedro, padnout může i historický rekord Noci bez úlevy: Česko svírá tropické vedro, padnout může i historický rekord Zatímco přes den teploty šplhají k skoro čtyřicetistupňovým hodnotám, úlevu … AKTUÁLNĚ Nakupujete na Temu nebo AliExpressu? Levné balíčky z Číny čekají další změny Nakupujete na Temu nebo AliExpressu? Levné balíčky z Číny čekají další změny Objednávání levného zboží z čínských internetových obchodů se v posledních letech … ZAJÍMAVOSTI Vědci poprvé zkusili omladit lidské oko. Začal test, který může změnit medicínu. Vědci poprvé zkusili omladit lidské oko. Začal test, který může změnit medicínu. Zní to jako sci‑fi, ale je to realita. Ve Spojených státech dostal první člověk … ZDRAVOTNICTVÍ Němec, běžec, manažer. A nový Příbramák. Ramon vysvětluje proč Němec, běžec, manažer. A nový Příbramák. Ramon vysvětluje proč Když se v Příbrami mluví o tom, že lidé odcházejí, málokdy slyšíme opačný příběh. A … ROZHOVOR U Hluboše narazil řidič do stromu, dítě jelo na preventivní vyšetření do nemocnice U Hluboše narazil řidič do stromu, dítě jelo na preventivní vyšetření do nemocnice Na silnici II/118 v katastru obce Hluboš na Příbramsku došlo v pátek večer k havárii … AKTUALIZOVÁNO Mladí černí čápi v Brdech dostávají své „občanky“. Kroužky pomáhají odhalit jejich život Mladí černí čápi v Brdech dostávají své „občanky“. Kroužky pomáhají odhalit jejich život V přítmí brdského lesa pod korunami staletých stromů vyrůstá každé jaro nová generace … POZNÁVÁME BRDY
Příbram.cz se žene dopředu! Přes 10 000 na IG a velké překvapení na cestě Příbram.cz se žene dopředu! Přes 10 000 na IG a velké překvapení na cestě Znovu jsme překročili hranici, která ještě před pár měsíci vypadala jako něco … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz