Známe situační plán stavby fast foodu KFC v Příbrami, na konci roku by mělo dojít k jeho otevření
NEPŘEHLÉDNĚTE
20. února 2020 (06:29)
foto: pribram.cz
Příbram bude mít nového provozovatele služeb rychlého občerstvení. Podle našich informací stavba začne na konci května a dokončena bude do konce letošního roku.
Na místě skladu stavebního materiálu hobby marketu OBI vznikne ještě v letošním roce pobočka rychlého občerstvení KFC. Samotná plocha fast foodu, včetně zázemí, bude o rozloze 250 metrů čtverečních. Na severovýchodní straně bude vybudováno posezení, kde nalezneme také vstup do restaurace. Nově dojde i k výsadbě stromů. Celkem zahradu ozdobí devět listnatých a jeden jehličnatý strom. Do objektu povedou celkem tři vstupy pro pěší a jeden pro dopravu. Nově bude vybudován chodník z Žežické ulice od autobusové zastávky. Druhý povede od OBI a třetí z ulice Rovná, kde vznikne i vjezd a výjezd pro vozidla. Nově bude vybudováno čtrnáct parkovacích míst, z nichž jedno poslouží pro invalidy. Kolem celého fast foodu bude točna pro osobní dopravu.
Původně mělo být KFC vybudováno v chystaném projektu STOP SHOP 2, ale nakonec se společnost dohodla s vedením OC Nová Zdaboř. Projekt budoucí stavby je momentálně ve fázi dokončení a vyřizují se veškeré podklady, které vyžaduje stavební úřad.
Původně mělo být KFC vybudováno v chystaném projektu STOP SHOP 2, ale nakonec se společnost dohodla s vedením OC Nová Zdaboř. Projekt budoucí stavby je momentálně ve fázi dokončení a vyřizují se veškeré podklady, které vyžaduje stavební úřad.
foto: pribram.cz
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Vážná nehoda v Březnici: Chodec zakopl na chodníku a padl hlavou na projíždějící autobus, na hřišti přistál vrtulník
K nešťastné dopravní nehodě došlo v úterý v podvečer na náměstí v Březnici na …
AKTUALIZOVÁNO
Nový přístup k duševnímu zdraví: Švédsko radí nejdřív přírodu, až pak si dejte léky.
Švédsko dlouhodobě patří mezi země, které berou duševní zdraví vážně. Nejen v …
LIFESTYLE
Středočeští silničáři posouvají kvůli počasí některé práce na večerní dobu
Středočeští silničáři posouvají některé práce na večerní a noční dobu. Konkrétně jde …
AKTUÁLNĚ
Na Slapech pokračuje oprava silnice na hrázi, řidiči musejí úsek objíždět
Na Slapské přehradě pokračuje generální oprava mostu a silnice na hrázi, která začala …
AKTUÁLNĚ
Prázdniny mohou skončit tragédií. Policie připomíná, jak ochránit děti před nejčastějšími úrazy
Letní prázdniny jsou pro děti obdobím her, výletů a dobrodružství. Právě během nich …
AKTUÁLNĚ
Chystáte se s chlupáčem za hranice? Takhle zvládnete přípravu bez stresu
Léto je obdobím dovolených a mnoho lidí si odpočinek neumí představit bez svého …
NEPŘEHLÉDNĚTE
PID se propojí s Jihočeským krajem. S jízdenkou nově dojedete i na Orlík nad Vltavou
Cestující veřejnou dopravou ve středních Čechách čeká od středy 1. července několik …
AKTUÁLNĚ
Černé pondělí na Příbramsku: U Hluboše narazila dodávka do pařezu, na místo letěl opět i vrtulník
Černé pondělí pro řidiče na Příbramsku pokračuje dalším zásahem záchranných složek. Na …
AKTUALIZOVÁNO
Po čelním střetu s osobním autem skončil autobus u Jinec v příkopu, na místo letěl i vrtulník
K vážně vypadající dopravní nehodě došlo v pondělí odpoledne na silnici 118 u obce …
AKTUALIZOVÁNO
Sdílené dětství: Když rodiče zveřejňují život svých dětí dřív, než se naučí mluvit
Fotka z ultrazvuku, první krůčky, koupání ve vaně nebo záchvat vzteku v obchodě. To …
NÁZOR




