Známe situační plán budoucí stavby fastfoodu Burger King v Příbrami
NEJČTENĚJŠÍ
10. února 2022 (07:21)
foto: pixabay
Jsou to téměř dva roky, kdy portál pribram.cz díky svým zdrojům exkluzivně odtajnil situační plán fastfoodu KFC v Příbrami. Nyní se redakci podařilo obdržet neveřejný plán budoucí stavby rychlého občerstvení Burger King v Brodské ulici. Vzhledem k přislíbené anonymitě nebudeme ani tentokrát uvádět své zdroje.
První návštěvníky nový fastfood s největší pravděpodobností přivítá na konci letošního roku. Podle již ověřených informací bude pobočka restaurace Burger King na křižovatce u obchodního domu Albert v Brodské ulici, kde investor zakoupil pozemek. První konzultace na stavebním úřadě proběhly již v minulém roce, nyní vše spěje ke stavebnímu řízení.
Samotná stavba budovy Burger Kingu bude o velikosti 222 metrů čtverečních. Investor počítá také s venkovním posezením, které bude v horní části fastfoodu směřovaném k drogerii Rossmann. Ve směru k Brodské ulici se vztyčí patnáctimetrový sloup se světlenou reklamou (SL 02 04), kterou doplní další pětimetrový reklamní banner u samotného vjezdu (SL 02 05). Na straně k Albertu projektant nezapomněl na tři osmimetrové vlajkové stožáry (SL 02 03). V okolí celého objektu bude vysazeno osm vzrostlých stromů, několik keřů a okrasných záhonů.
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
Vjezd do Burger Kingu bude z parkoviště naproti hračkářství Wiki, výjezd pak naproti prodejně ProSpánek. Okolo celého občerstvení bude točna, podobná té u KFC. Pro řidiče zde také vznikne dvanáct parkovacích míst, z nichž jedno poslouží pro invalidy.
foto: Situační plán / autora nebude redakce pribram.cz zveřejňovat
V souvislosti s otevřením KFC začali lidé na sociálních sítích diskutovat, zda v našem městě zřídí svou pobočku i McDonald's. Diskutujícím, kteří by oblíbený fastfood rádi přivítali, pravděpodobně zlepšíme náladu. Pobočka rychlého občerstvení v Příbrami bude. Informaci nám poskytla Jitka Pajurková, ředitelka komunikace a PR pro McDonald's ČR a SR.
„Jsme rádi, že obyvatelé Příbrami projevují zájem o otevření restaurace McDonald's. V tuto chvíli můžeme potvrdit, že právě Příbram je pro naši společnost zajímavou lokalitou a doufáme proto, že se nám v Příbrami podaří najít vhodné místo pro naši restauraci,“ řekla pribram.cz Pajurková.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Pozor, Příbramačky! Prozradíme vám, jaké kabelky letos vládnou jaru
Máte slabost pro kabelky? Pak zbystřete. Nová sezona jaro léto 2026 přináší trendy, …
LIFESTYLE
Tretera s Gangsterem ovládli úvod Českého skokového poháru. V Martinicích rozhodoval čas
Jubilejní 25. ročník Českého skokového poháru odstartoval v neděli 19. dubna v …
SPORT
Ukliďme svět kolem nás: Oslavte Den Země aktivně!
Každý rok si 22. dubna lidé po celém světě připomínají Den Země – svátek, který patří …
PŘÍRODA
Památník chystá výstavu o ženách, které ovlivnily Dvořákovu tvorbu
Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbramě chystá výstavu o osudech žen, které …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Cesta k Třem Trubkám pod dohledem: Lesníci budou kácet suché stromy
Jistě si návštěvníci CHKO Brdy všimli, že kolem třítrubeckého zámečku je už řadu týdnů …
AKTUÁLNĚ
Město navrhuje odepsat přes 769 tisíc po Volejbalovém oddílu Příbram. Exekuce nic nevymohla
Zastupitelé města Příbrami budou na dubnovém jednání rozhodovat o odpisu pohledávky ve …
POLITIKA
Nehoda v Březnické ulici v Příbrami: Audi narazilo do octavie, u události zasahovali hasiči, na místě zranění
Provoz v Březnické ulici v Příbrami v neděli odpoledne krátce omezila nehoda dvou …
AKTUALIZOVÁNO
Policie pokračuje s dohledem na dodržování rychlostních limitů
Řidiči by měli v příštích dnech zbystřit. V týdnu od 20. do 26. dubna se policejní …
DOPRAVA
„Jsem připravená ničit.“ A pak to Lucie Pudilová v Lucerně opravdu udělala
MMA zápasnice a příbramská rodačka Lucie Pudilová slaví další úspěch v profesionálním …
SPORT
Divadlo zase bude patřit dětem. Největší rodinný festival na 50 000 m²
Jednou za rok se Příbram promění v obří dětské království. Festival Divadlo patří …
KULTURA




