2. 6. svátek má Jarmil




Zloději v noci na pondělí odcizili v Příbrami tři auta, škoda 2,5 milionu

7. listopadu 2022   (15:54)
Zloději v noci na pondělí odcizili v Příbrami tři auta, škoda 2,5 milionu
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Ke krádeži došlo od druhé do páté hodiny ranní.


Policie šetří okolnosti odcizení tří vozidel, která byla zaparkovaná u autosalonu Toyota Dolák v Příbrami. Výše škody se vyšplhala na 2,5 milionu korun. Informaci o krádeži potvrdilo pribram.cz vedení autosalonu.

Ke krádeži došlo od druhé do páté hodiny ranní. Odcizena byla dvě vozidla tovární značky Toyota GR Yaris červené barvy a jedno vozidlo značky Kia. Zloději nejprve vyřízli otvor do plechové buňky, kde byly uskladněny klíče. Podle dosavadních informací odjeli ve směru na Dubno, načež měli pokračovat po dálnici D4 na Prahu.
Ke krádeži došlo od druhé do páté hodiny …
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
Podle informací pribram.cz mělo dojít na výjezdu z Příbrami k vyrušení kamerového zařízení. Pravděpodobně se jednalo o zkušené zloděje, ani záznamové zařízení nikde neregistrovalo registrační značky, ty byly před jízdou pravděpodobně vyměněny.
Prodejce prostřednictvím pribram.cz žádá řidiče, kteří v inkriminovanou dobu místem projížděli, aby se ozvali na telefonní číslo 720 052 591, případně kontaktovali policii na čísle 158.
Prodejce prostřednictvím pribram.cz žádá …
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Čapí rodinky pod dohledem kamer: V Milíně i v Rožmitále lidé sledují malé čápy Čapí rodinky pod dohledem kamer: V Milíně i v Rožmitále lidé sledují malé čápy Návrat čápů každoročně přitahuje pozornost lidí napříč regionem. Zatímco v Milíně už … NEPŘEHLÉDNĚTE Srážka dvou aut u Dubence: Zraněnou řidičku museli hasiči z vozu vyprostit Srážka dvou aut u Dubence: Zraněnou řidičku museli hasiči z vozu vyprostit Dvě osobní auta se v úterý odpoledne srazila na silnici 18 u obce Dubenec na … AKTUALIZOVÁNO Hlubošská olympiáda, tradice, která vede děti ke sportu Hlubošská olympiáda, tradice, která vede děti ke sportu Mateřská škola Hluboš letos uspořádala již 18. ročník Hlubošské olympiády, tradiční … ŠKOLSTVÍ Na středočeských silnicích v květnu zemřelo sedm lidí, na Příbramsku zemřel řidič po pádu auta z mostu Na středočeských silnicích v květnu zemřelo sedm lidí, na Příbramsku zemřel řidič po pádu auta z mostu Na středočeských silnicích zemřelo v květnu při dopravních nehodách sedm lidí, o dva … DOPRAVA Příbramské divadlo uvede premiéru Zamilovaného Shakespeara. Příběhu lásky, který inspiroval Romea a Julii Příbramské divadlo uvede premiéru Zamilovaného Shakespeara. Příběhu lásky, který inspiroval Romea a Julii Jak mohla vzniknout největší milostná hra všech dob? Odpověď nabízí romantická komedie … KULTURA Nové kolumbárium a velké opravy. Hřbitov na Hvězdičce čeká přestavba za miliony Nové kolumbárium a velké opravy. Hřbitov na Hvězdičce čeká přestavba za miliony Město Příbram zahajuje první etapu rozsáhlých úprav městského hřbitova na Hvězdičce. … POLITIKA Převaláci už jsou v Kazachstánu. Proběhl další unikátní transport Převaláci už jsou v Kazachstánu. Proběhl další unikátní transport Další krok v návratu koní Převalského do volné přírody se uskutečnil v neděli 31. … AKTUALIZOVÁNO Příbramský Oxygen ovládl Evropu. Juniorky získaly zlato, kadetky přidaly stříbro Příbramský Oxygen ovládl Evropu. Juniorky získaly zlato, kadetky přidaly stříbro Obrovský úspěch slaví příbramský klub Oxygen. Jeho závodnice se vrátily z mistrovství … SPORT Máte sestru? Podle vědců máte obrovskou výhodu. Máte sestru? Podle vědců máte obrovskou výhodu. Možná jste si mysleli, že vás vychovali hlavně rodiče. Věda ale ukazuje, že skutečný … LIFESTYLE
Nový rybník zažil triatlonovou bitvu. Republikové zlato si odvezli Mittner a Hrušková Nový rybník zažil triatlonovou bitvu. Republikové zlato si odvezli Mittner a Hrušková Areál Nový rybník v Příbrami hostil o víkendu jeden z vrcholů domácí triatlonové … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz