26. 2. svátek má Dorota




Zloději se zaměřili na sklepy. Odcizili stojan na vánoční stromek i broskvové kompoty

15. února 2021   (12:42)
Zloději se zaměřili na sklepy. Odcizili stojan na vánoční stromek  i broskvové kompoty
foto: pribram.cz, PČR

Příbramští policisté řeší další případy vloupání do sklepních kójí.


Pachatelé rádi zaměřují svou pozornost na sklepy, protože dobře vědí, že v nich lidé skladují kola, lyže, nářadí, pneumatiky, potraviny apod. Hřeší na to, že občané používají u sklepních kójí pouze petlice s visacím zámkem, což pro ně není velkou překážkou. Navíc v obytných domech nezamykají vchodové dveře či přístupové dveře ke sklepům. Někteří dokonce vpustí cizí lidi do budovy. Pokud občané nechávají ve sklepích hodnotnější věci, měli by dbát na kvalitní zámky.

V době od 20. ledna do 13. února vnikl zatím nezjištěný zloděj do sklepní kóje v Příbrami a odcizil zde různé laboratorní vybavení, několik lahví vína, čisticí prostředky, koloběžku a nepohrdl ani stojánkem na vánoční stromek. Zanechal za sebou škodu ve výši 120 tisíc korun.
Dne 14. února odpoledne se vloupal kdosi do tří sklepů v Rožmitále pod Třemšínem. Odnesl si odtud řetězovou pilu, prodlužovací kabel a dvě plechovky broskvového kompotu. V tomto případě vzniklá škoda činila pět tisíc korun.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
PČR
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Sledujte středeční online jednání zastupitelstva. Řešit se bude odpadová strategie, prodeje pozemků i příspěvek pro hasiče Sledujte středeční online jednání zastupitelstva. Řešit se bude odpadová strategie, prodeje pozemků i příspěvek pro hasiče Zastupitelstvo města Příbram se dnes 25. února 2026 schází k únorovému jednání. V … ON-LINE PŘENOS Výstava žáků v Obecnici pomůže k nákupu výtvarných pomůcek! Výstava žáků v Obecnici pomůže k nákupu výtvarných pomůcek! Brdská příroda, její klid, barvy i jedinečná atmosféra se staly inspirací pro mladé … U Krásné Hory hořela stodola, hasiči vyklízejí seno U Krásné Hory hořela stodola, hasiči vyklízejí seno Krátce po poledni ve středu 25. února byl nahlášen požár v obci Mokřice u Krásné … Počet dětí se sebevražednými myšlenkami rychle roste, linka bezpečí hlásí rekordní nárůst Počet dětí se sebevražednými myšlenkami rychle roste, linka bezpečí hlásí rekordní nárůst Linka bezpečí v posledních letech zaznamenává výrazný nárůst počtu dětí a … NEPŘEHLÉDNĚTE Rozhodčí Příbramska se připravují na novou fotbalovou sezónu Rozhodčí Příbramska se připravují na novou fotbalovou sezónu Fotbalová hřiště na Příbramsku se brzy znovu zaplní a přípravy na novou soutěžní … SPORT V Narysově se srazily dva osobáky, čtyři zranění účastníci nehody skončili v nemocnici V Narysově se srazily dva osobáky, čtyři zranění účastníci nehody skončili v nemocnici Nehoda se stala před osmou hodinou ráno na silnici v katastru obce Narysov. Podle … AKTUALIZOVÁNO Příbramský Senior Point slaví velké jubileum. Je jediný ve Středočeském kraji a největší v Česku Příbramský Senior Point slaví velké jubileum. Je jediný ve Středočeském kraji a největší v Česku Jediná pobočka Senior Pointu ve Středočeském kraji je v Příbrami a slaví významné … ROZHOVOR Konec dešťů a příchod jara? Meteorologové hlásí na pátek až 17 °C! Konec dešťů a příchod jara? Meteorologové hlásí na pátek až 17 °C! Pořádně deštivý víkend a mokrý start týdne máme za sebou. Český hydrometeorologický … Možná přijde i Karel Čapek. V Pivovaru Podlesí lákají na netradiční taneční večer Možná přijde i Karel Čapek. V Pivovaru Podlesí lákají na netradiční taneční večer Milovníci tance, kvalitní literatury i výborného piva, zpozorněte! 21. ročník … KULTURA
Hasiči v Sedlčanech museli vyrazit do ambulance zachránit prst Hasiči v Sedlčanech museli vyrazit do ambulance zachránit prst Nateklý prst, kovový prstýnek, který nejde sundat. A kdo pomůže? Hasiči!
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz