19. 4. svátek má Rostislav

Zloděj ukradl od rodinného domu roční fenku. Pomozte nám ji najít, prosí majitelka

NEPŘEHLÉDNĚTE
21. června 2021   (11:30)
Zloděj ukradl od rodinného domu roční fenku. Pomozte nám ji najít, prosí majitelka
foto: Na fotografii je ztracená fenka Abby. /Fotografii poskytla pribram.cz majitelka

Rodině z Věšína na Příbramsku zloděj ukradl ze zahrady u domu roční fenku rotvajlera. Majitelka si nedokáže vysvětlit proč, ani jak zloděj dokázal, že pes, který je vůči cizím lidem ostražitý, odešel s někým neznámým.


Bylo 9. června a pro rodinu to byl běžný den. Ráno všichni vyrazili do práce a ještě před odchodem se rozloučili s milovanou roční fenkou Abby. Byla zvyklá vyčkávat na zahradě až do příchodu svých páníčků. Tento den však odpoledne u branky Abby nečekala. Bez jakéhokoliv poškození plotu či branky, zmizela. „Nemohli jsme tomu uvěřit, nikdy neměla tendence utíkat, k cizím lidem byla vždy ostražitá,“ řekla pribram.cz majitelka Irena.

Posuvná brána byla uzavřena a branka na druhé straně pozemku byla taktéž zavřena. Ani téměř dvoumetrový plot nejevil známky poškození, nikdo ze sousedů ji neviděl. Okamžitě začali psa hledat. „Prohledali jsme okolní les, pole i přilehlý opuštěný kravín. Nikde nebyla,“ vypráví se slzami v očích majitelka Abby.
Následně se obrátila na policii, která se případem zabývá. „Je čipovaná a zapsaná ve třech registrech. Obvolali jsme snad všechny útulky v zemi, kontaktujeme postupně veterinární kliniky, zatím bohužel bez úspěchu,“ řekla Irena.
Abby je menšího vzrůstu, na krku měla kožený obojek se jménem majitele a telefonním kontaktem. „Chtěla bych touto cestou poprosit, pokud ji někdo viděl, aby mi zavolal na číslo 606 112 406,“ žádá majitelka.
Abby je menšího vzrůstu, na krku měla kožený …
foto: Na fotografii je ztracená fenka Abby. /Fotografii poskytla pribram.cz majitelka

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Další články

„Jsem připravená ničit.“ A pak to Lucie Pudilová v Lucerně opravdu udělala „Jsem připravená ničit.“ A pak to Lucie Pudilová v Lucerně opravdu udělala MMA zápasnice a příbramská rodačka Lucie Pudilová slaví další úspěch v profesionálním … SPORT Divadlo zase bude patřit dětem. Největší rodinný festival na 50 000 m² Divadlo zase bude patřit dětem. Největší rodinný festival na 50 000 m² Jednou za rok se Příbram promění v obří dětské království. Festival Divadlo patří … KULTURA Ubytovny Stavus v Příbrami: sliby o seniorské budoucnosti versus noční požáry Ubytovny Stavus v Příbrami: sliby o seniorské budoucnosti versus noční požáry Ulice Pod Čertovým pahorkem v Příbrami dlouhá léta patří k nejproblematičtějším … AKTUALIZOVÁNO Rekordman na koloběžce: Na Sedlčansku narazil do zdi se skoro třemi promile Rekordman na koloběžce: Na Sedlčansku narazil do zdi se skoro třemi promile Zatímco se řidiči na dálnici D4 přou o legálnost formule, na Sedlčansku se odehrálo … DOPRAVA NOČNÍ DRAMA V KOZÁROVICÍCH: Anonym nahlásil bombu na diskotéce, policie evakuovala na 500 lidí! NOČNÍ DRAMA V KOZÁROVICÍCH: Anonym nahlásil bombu na diskotéce, policie evakuovala na 500 lidí! Sobotní noc v Kozárovicích se změnila v noční můru. Krátce po deváté hodině večer … AKTUALIZOVÁNO Conteho patička šokovala Spartu! Příbram slaví povinné vítězství Conteho patička šokovala Spartu! Příbram slaví povinné vítězství FK Příbram ve 24. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY potvrdila proti poslednímu celku tabulky … VIDEO LiStOVáNí s Lukášem Hejlíkem přiveze silný příběh knihy Blízcí LiStOVáNí s Lukášem Hejlíkem přiveze silný příběh knihy Blízcí Dobříš se v pondělí 20. dubna stane dějištěm oblíbeného divadelního projektu … NEPŘEHLÉDNĚTE Čtyři klíšťata po jedné procházce. U Nového rybníku v Příbrami jich podle lidí výrazně přibylo Čtyři klíšťata po jedné procházce. U Nového rybníku v Příbrami jich podle lidí výrazně přibylo Lidé, kteří chodí kolem Nového rybníku na procházky, si v posledních týdnech všímají … PŘÍRODA Příbram řeší kočičí krizi: zastupitelé budou rozhodovat o více než 1,3 milionu na péči o toulavé kočky Příbram řeší kočičí krizi: zastupitelé budou rozhodovat o více než 1,3 milionu na péči o toulavé kočky Toulavé kočky nejsou jen roztomilý obrázek z internetu. Město Příbram se v dubnu … ZVÍŘATA
Ředitel ZŠ Bratří Čapků Milan Hlinka: Chceme rozvíjet potenciál každého žáka Ředitel ZŠ Bratří Čapků Milan Hlinka: Chceme rozvíjet potenciál každého žáka Jak vypadá škola, která učí angličtinu už od první třídy, používá Smartbooks, má … ROZHOVOR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz