Zloděj ukradl i dvě polévkové lžíce
25. května 2020 (09:47)
foto: pribram.cz, PČR
Na případy krádeží dnes upozornili policisté z Příbrami. V jednom případě došlo k dopadení zloděje, který se zaměřoval na vykrádání objektů, jiní zloději odcizili koňská sedla.
Příbramští kriminalisté tento měsíc obvinili z přečinu krádeže, porušování domovní svobody a z poškození cizí věci 20letého muže. Během půl roku vnikl nejméně sedmkrát do různých objektů v jedné malé obci na Dobříšsku. „Odcizil v nich např. dvě polévkové lžíce, budík, sušenky, křížový šroubovák, šrouby, drobné součástky k motorovým vozidlům, kuchyňské staré váhy a televizor,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová s tím, že pachatel způsobil svým jednáním celkovou škodu ve výši 30 tisíc korun.
Další případ zaznamenali policisté koncem minulého týdne. „Z 21. na 22. května zmizela z objektu v Příbrami čtyři celokožená anglická sedla a dvě westernová sedla, dále odtud pachatel odnesl i dvě čerpadla na vodu. Celkem byla vzniklá škoda stanovena na 47 tisíc korun. Dne 24. května přijali policisté z Březnice oznámení o krádeži skokového jízdního sedla a dvou helem, vše v hodnotě také 47 tisíc korun,“ dodala Schindlová.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
PČR
PČR
autor: Tomáš Pečenka
Další články
SK Spartak Příbram slaví historický postup do divize. Po 70 letech je zpátky mezi elitou krajského fotbalu
Fotbalová Příbram má důvod k velkým oslavám. SK Spartak Příbram po dlouhých 70 letech …
SPORT
Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice
Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice. Nahradí …
ZDRAVOTNICTVÍ
Trendy bizár jídla: když jídlo přestává být jen jídlo
V posledních letech je čím dál víc vidět jeden výrazný posun: jídlo už dávno není jen …
LIFESTYLE
Meteorologové varují: Situace se dynamicky vyvíjí, energie je na Z a JZ Čech více než včera
Po sobotním bouřlivém počasí, které se prohnalo částečně i naším regionem, můžeme …
AKTUALIZOVÁNO
Zničené náhrobky, pobořená zeď. Poslední židovská památka v Příbrami volá o pomoc
Židovský hřbitov v Příbrami je jednou z nejtišších, ale zároveň nejvýmluvnějších …
HISTORIE
Příbram si dnes připomíná 134 let od březohorské důlní katastrofy. Tragédie, která změnila české hornictví
V neděli 31. května uplynulo 134 let od největší tragédie v dějinách českého rudného …
HISTORIE
Nový seznamovací trend „SHREKKING“ šokuje. Lidé randí s „horšími partnery“ schválně
Sociální sítě opět zaplavuje nový vztahový trend, který budí emoce i ostrou kritiku. …
LIFESTYLE
Příbram má bronz z Balkánu! Jan Štěpánek vybojoval medaili na IMMAF
Jan Štěpánek z Pankration Gymu Příbram vybojoval na mezinárodním turnaji Balkan Open …
SPORT
Ředitel ZŠ Březové Hory Mgr. Josef Strejc MBA: Škola má být místem, kde se děti cítí bezpečně a učí se s chutí
ZŠ Březové Hory je jednou z mála škol v Příbrami, která staví výuku na slovním …
ROZHOVOR
Studenti z Dubna si zahráli na policisty. Vyzkoušeli si zbraně, zásahy i zastavování aut
Třicet studentů oboru Bezpečnostně právní činnost ze SOŠ Dubno si vyzkoušelo, jak …
FOTO




