3. 7. svátek má Radomír




ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami

23. května 2022   (15:52)
foto, video: MěÚ Příbram

Dnes usedli do svých židlí příbramští zastupitelé. Na předposledním zasedání před letní pauzou je čeká 15 bodů, včetně úvodu a závěrečné diskuze. Žádný z bodů programu by neměl přinést bouřlivější diskuzi.


Na programu najdeme několik žádostí o dotace. Například na dětský duatlon a triatlon Brdonoš, varhanní koncerty na Svaté Hoře, nebo na rekonstrukci a nutnou údržbu ploch pro TJ Amasoma. Klub žádá o zhruba půl milionu korun. Dalších 700 tisíc žádá hokejový klub kvůli nárůstu cen za ledovou plochu, o další příspěvek na kluziště žádá i bruslařský klub.

Zastupitelé budou jednat i o výkupech pozemků. Jedná se například o odkup kvůli stavbě garážového stání, scelení parcel, nebo odkup městských pozemků pod soukromou stavbou.
Průběh celého zastupitelstva budeme sledovat a nejdůležitější události vám přineseme prostřednictvím našeho zpravodajství.
Program:
1. a) Zahájení, ověření zápisu z minulého ZM, určení ověřovatelů
b) Schválení programu jednání
c) Informace rady města
2. 1. výběrové řízení v roce 2022 na poskytování zápůjček z Fondu zápůjček města Příbram
3. Žádost o dotaci – Nedělní varhanní půlhodinky na Svaté Hoře 2022
4. Žádost o individuální dotaci na projekt Dětský duatlon a triatlon Brdonoš
5. Žádost o individuální dotaci na projekt Rekonstrukce a nutná údržba ploch a zázemí hřiště
6. Žádost o individuální dotaci na projekt Příspěvek na zvýšené nájemné ledové plochy
7. Žádost o individuální dotaci na projekt Žádost o dotaci na pokrytí nárůstu cen za pronájem ledů
8. Žádost o prodej tří částí pozemku p. č. 4407/5 v katastrálním území Příbram
9. Žádost o prodej pozemku p. č. st. 1668/4 v katastrálním území Březové Hory
10. Žádost o odprodej části pozemku p. č. 715/158 o výměře cca 19 m2 z celkové výměry 2462 m2
v k. ú. Březové Hory
11. Prodej pozemku p. č. 239/1 a části pozemku p. č. 179/46, oba v katastrálním území Příbram
12. Prodej části pozemku p. č. 515/7 v k. ú. Březové Hory
13. Návrh na zrušení předkupního práva města Příbram k předmětu nájemní smlouvy ze dne
27.03.1995, ve znění pozdějších dodatků
14. Různé
15. Diskuze, interpelace, závěr

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Tradice Březových Hor: Věra Smolová přibližuje počátky Prokopské pouti Tradice Březových Hor: Věra Smolová přibližuje počátky Prokopské pouti Prokopská pouť patří k nejstarším tradicím Březových Hor a o víkendu, 4. a 5. … HISTORIE Vysoké teploty nezhoršily kvalitu vody ve středočeských koupalištích Vysoké teploty nezhoršily kvalitu vody ve středočeských koupalištích Vysoké teploty v minulých dnech nezhoršily kvalitu vody ve středočeských koupalištích. … AKTUÁLNĚ Nepozornost na silnicích: U Kosovy Hory se kvůli chybám řidičů i motorkářů srazilo pět strojů Nepozornost na silnicích: U Kosovy Hory se kvůli chybám řidičů i motorkářů srazilo pět strojů Na silnici číslo 18 u Kosovy Hory na Příbramsku došlo ve čtvrtek v poledne ke dvěma … AKTUALIZOVÁNO Vydejte se na cestu do pravěku. U Jinců můžete objevit trilobity staré přes 500 milionů let Vydejte se na cestu do pravěku. U Jinců můžete objevit trilobity staré přes 500 milionů let Zapomeňte na dinosaury. Pokud chcete nahlédnout ještě hlouběji do historie Země, … TIP NA VÝLET Záchranářům pomáhá na Slapech nový člun, původní se přestěhuje na Orlík Záchranářům pomáhá na Slapech nový člun, původní se přestěhuje na Orlík Středočeským záchranářům na Slapské přehradě pomáhá nový člun s moderní přístrojovou i … FOTOGALERIE Prokopská pouť rozproudí Březové Hory. Dorazí hasičská fontána, žehnání nové cisterny i hornická paráda. Oslavy omezí dopravu Prokopská pouť rozproudí Březové Hory. Dorazí hasičská fontána, žehnání nové cisterny i hornická paráda. Oslavy omezí dopravu První červencový víkend bude na Březových Horách patřit tradiční Prokopské pouti. … AKTUÁLNĚ Kamery na jatkách jako nový standard. A co Česká republika? Kamery na jatkách jako nový standard. A co Česká republika? Velká Británie, Španělsko i Francie už mají na jatkách povinné kamerové systémy, které … NEPŘEHLÉDNĚTE Každý sedmý řidič chyboval. Policie na Příbramsku teď zaměří kontroly na motorkáře Každý sedmý řidič chyboval. Policie na Příbramsku teď zaměří kontroly na motorkáře Policisté o uplynulém víkendu prověřili na silnicích Příbramska celkem 208 vozidel. … DOPRAVA Tři finále a tři tituly, to jsou Příbram Bobcats Tři finále a tři tituly, to jsou Příbram Bobcats V průběhu dvou víkendů postoupili Příbram Bobcats přes semifinále do finále hned ve … SPORT
Oblastní nemocnice Příbram vstupuje do nové éry chirurgie. Do nemocnice dorazil robotický systém da Vinci Oblastní nemocnice Příbram vstupuje do nové éry chirurgie. Do nemocnice dorazil robotický systém da Vinci Oblastní nemocnice Příbram dosáhla významného milníku ve svém rozvoji. V tomto týdnu …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz