Zhotovitel stavby KFC převzal staveniště, práce mohou začít
1. října 2020 (08:36)
foto: pribram.cz
Na místě skladu stavebního materiálu hobby marketu OBI začala stavba pobočky rychlého občerstvení KFC. Oproti původnímu termínu zahájení nabrala výstavba zpoždění.
Jedni je odsuzují, druzí by dali cokoliv za to, mít je někde poblíž. Fast foody rozdělují společnost. Milovníci rychlého občerstvení se již brzy v Příbrami dočkají.
Původně mělo být KFC vybudováno v chystaném projektu STOP SHOP 2, ale nakonec se společnost dohodla s vedením OC Nová Zdaboř, kde dnes nalezneme Tesco a OBI. A právě u hobby marketu stavba vznikne. Naváže tak na plochu, kde byl vyskládán stavební materiál. Stavba měla být zahájena již v květnu, z důvodu komplikací při napojení na inženýrské sítě došlo ke zpoždění.
Projekt budoucí stavby dostal začátkem září stavební povolení. Podle zjištění pribram.cz došlo včera k předání staveniště zhotoviteli stavebních prací, pozemek je již oplocen a nechybí ani dopravní značení upozorňující na výjezd vozidel ze staveniště.
KFC první návštěvníky přivítá na jaře 2021
Samotná plocha fast foodu, včetně zázemí, bude o rozloze 250 metrů čtverečních. Na severovýchodní straně bude vybudováno posezení, kde nalezneme také vstup do restaurace. Nově dojde i k výsadbě stromů. Celkem zahradu ozdobí devět listnatých a jeden jehličnatý strom.
Samotná plocha fast foodu, včetně zázemí, bude o rozloze 250 metrů čtverečních. Na severovýchodní straně bude vybudováno posezení, kde nalezneme také vstup do restaurace. Nově dojde i k výsadbě stromů. Celkem zahradu ozdobí devět listnatých a jeden jehličnatý strom.
Do objektu povedou celkem tři vstupy pro pěší a jeden pro dopravu. Nově bude vybudován chodník z Žežické ulice od autobusové zastávky. Druhý povede od OBI a třetí z ulice Rovná, kde vznikne vjezd i výjezd pro vozidla. Nově bude vybudováno také čtrnáct parkovacích míst, z nichž jedno poslouží pro invalidy. Kolem celého fast foodu bude točna pro osobní dopravu.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Majitelé sousedního pozemku reagují na spor se Zooparkem
Dotčené osoby využily právo na odpověď podle § 10 tiskového zákona. Text zveřejňujeme …
Devět pošt Partner končí dočasně provoz. Česká pošta řeší schodek u provozovatele, služby převezmou náhradní pobočky
Česká pošta dočasně uzavřela devět poboček Pošta Partner. Důvodem je finanční schodek …
AKTUÁLNĚ
Před Brdskou 25 někdo otáčel značení tratě. Pořadatelé mluví o nepochopitelném jednání
Nedělní závod Brdská 25, který je součástí Brdského poháru, letos provázely nepříjemné …
SPORT
Veterináři v dovezených divočácích znovu potvrdili svalovce
V České republice byl po zhruba měsíci znovu potvrzen výskyt nebezpečného parazita …
AKTUALIZOVÁNO
Lidé ve Vrančicích v referendu odmítli stavbu větrných elektráren
Lidé ve Vrančicích v referendu odmítli stavbu větrné elektrárny nebo elektráren v …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Po odchodu starosty přichází změna: Karpíšek potvrdil, že se bude ucházet o pozici lídra ANO
Současný místostarosta Vladimír Karpíšek dnes na svém profilu uvedl, že se v letošních …
BLESKOVÁ ZPRÁVA
Generace pod dekou: Proč citlivé děti kolabují pod tlakem života
Psychologové upozorňují, že české děti mají méně odolnosti vůči stresu než jejich …
ZAJÍMAVOSTI
Děti z Bohutína zastavovaly řidiče. Rozdávaly sluníčka i „mračouny“
U základní školy v Bohutíně proběhla preventivní dopravní akce s názvem „Slunce na …
AKTUÁLNĚ
Klučenice se uchází o titul Vesnice roku. Do soutěže se letos přihlásilo 245 obcí, nejvíce od roku 2016
Do letošního ročníku soutěže Vesnice roku se přihlásilo 245 obcí z celé České …
ZAJÍMAVOSTI
Vznikající malba na Březových Horách budí emoce. Lidé řeší autora i její budoucnost
Na Březových horách vzniká velkoplošná malba, která má na zhruba sto metrech …
NÁZOR





