27. 1. svátek má Ingrid




Ženou regionu se stala zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům

18. září 2019   (07:33)
Ženou regionu se stala zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům

Jana Puklová Havelková. To je letošní Žena regionu pro Středočeský kraj



Jubilejní desátý ročník soutěže Žena regionu zná od včerejšího večera svou vítězku. Ve Středočeském kraji se jí stala Jana Puklová Havelková, zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům. Na včerejším slavnostním galavečeru v Praze jí poděkovala za obětavou práci i hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová.

Pomáhá zejména potřebným dětem a jejich rodinám.
„Spolek RADOST PŘÍBRAMÁČKŮM jsem založila za účelem pomoci potřebným, a to zejména dětem ze sociálně slabých rodin, dětem v azylových domech (Příbram, Mokrovraty, Sedlčany), dále dětem z dětského domova Pepa v Lazci a v neposlední řadě rodinám, které postihla nějaká těžká životní situace nebo vážná nemoc dítěte. Několikrát jsme pomáhali i jinde, např. starým lidem v pečovatelských domech, ale také klientům Nízkoprahového centra v Příbrami, nebo klientům Farní charity," uvádí Jana Puklová Havelková.

"Děkuji moc za ten krásný pocit vítězství, za krásné odpoledne plné inspirativních žen a za podporu spolku. Spolek se nyní může dostat do podvědomí více lidí a naše pomoc může být mnohem větší," dodává Jana.

Absolutní vítězkou se stane ta nominovaná žena, která získá nejvíce hlasů v rámci celé České republiky. Cílem je více se věnovat příběhům nominovaných žen a podrobně s nimi seznámit co nejširší veřejnost, přitáhnout k nim pozornost médií, eventuálních sponzorů i veřejné samosprávy.

Janě gratulujeme a přejeme jí hodně štěstí do celostátního finále.
Jubilejní desátý ročník soutěže Žena regionu …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: mir foto Středočeský kraj








Další články

Rekordně klidné svátky v útulku v Lazci: žádní vystrašení psi ani nechtěné živé dárky Rekordně klidné svátky v útulku v Lazci: žádní vystrašení psi ani nechtěné živé dárky Útulek v Lazci hlásí nejlepší svátky za roky: žádní vystrašení psi na Silvestra a … Zvířata Hasiči zasahovali u požáru v Novém Dvoře u Rožmitálu pod Třemšínem Hasiči zasahovali u požáru v Novém Dvoře u Rožmitálu pod Třemšínem V úterý 27. ledna dopoledne vyjížděli hasiči k požáru budovy v Novém Dvoře u Rožmitálu … FOTO V domovech ve Středočeském kraji je téměř 2000 lůžek pro lidi s demencemi V domovech ve Středočeském kraji je téměř 2000 lůžek pro lidi s demencemi V domovech ve Středočeském kraji je téměř 2000 míst pro lidi s demencemi. V krajských … Stavební uzávěra smetena ze stolu. Co teď čeká Fantovu louku Stavební uzávěra smetena ze stolu. Co teď čeká Fantovu louku Rada města Příbrami neschválila vyhlášení stavební uzávěry na Fantově louce. Pro návrh … Politika Na Příbramsku znovu sněží, vyšší polohy jsou zasněžené po celý den Na Příbramsku znovu sněží, vyšší polohy jsou zasněžené po celý den Odpolední teploty se dnes ve Středočeském kraji a v Praze pohybovaly většinou mezi 3 … Mezinárodní soutěž už po šestnácté: zapojit se mohou i mladí milovníci lesa Mezinárodní soutěž už po šestnácté: zapojit se mohou i mladí milovníci lesa Mezinárodní vědomostní soutěž YPEF (Young People in European Forests – Mladí lidé v … Lucie Pudilová je zpět! Ve Stuttgartu ji čeká jeden z nejtěžších soubojů kariéry Lucie Pudilová je zpět! Ve Stuttgartu ji čeká jeden z nejtěžších soubojů kariéry Po osmiměsíční pauze způsobené zraněním se Lucie Pudilová vrací do OKTAGONU. Česká … Nový traktor v Rožmitále nahradil dva starší stroje, které byly v provozu desítky let Nový traktor v Rožmitále nahradil dva starší stroje, které byly v provozu desítky let Město Rožmitál pod Třemšínem pokračuje v modernizaci svých provozů. Technické služby … V ulici Politických vězňů se střetl osobák s popeláři V ulici Politických vězňů se střetl osobák s popeláři V pondělí před 9. hodinou ranní se stala dopravní nehoda v Příbrami v ulici … FOTO
Na Příbramsku hrozí ledovka až do poledne Na Příbramsku hrozí ledovka až do poledne Meteorologové varují, že přes naše území postupuje tlaková níže k severu. V noci …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz