Žena vyhrožující sebevraždou musela být odvezena v poutech
29. října 2024 (18:00)
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka
Krátce před polednem vyjížděla záchranka a policie do bytového domu v Příbrami. Zmatená žena se zde měla pokusit o sebevraždu a odmítala spolupracovat.
O nečekaný vzruch mezi sousedy se v úterý před polednem postarala starší žena v jednom z bytových domů v ulici Slunná na drkolnovském sídlišti v Příbrami. Okolo 11:15 přijala policie telefonát od partnera ženy, který se nemohl dostat do jejího bytu a dotyčná mu nereagovala ani na telefon. V obavách z ublížení nebo ohrožení života ženy se obrátil na policii.
Žena odmítala otevřít i po příjezdu policie a záchranky, navíc měla klíče v zámku. Na místo proto byli povoláni hasiči, kteří po domluvě s policií byt násilím otevřeli. „Vevnitř se nacházela žena, která měla řezná poranění, které si přivodila zřejmě v důsledku sebepoškození či ve snaze o sebevraždu. Nechtěla se nechat ošetřit a byla pod vlivem alkoholu, proto jí policisté zajistili pouty a poskytli asistenci záchranné službě při jejím odvozu do nemocnice,“ dodala mluvčí policie Barbora Schneeweissová.
Tiskový mluvčí středočeských záchranářů Marek Hylebrant doplnil, že ženu s psychickými obtížemi a poruchami chování odvezli do příbramské nemocnice na centrální příjem.
Tiskový mluvčí středočeských záchranářů Marek Hylebrant doplnil, že ženu s psychickými obtížemi a poruchami chování odvezli do příbramské nemocnice na centrální příjem.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák
Další články
Běžecké kluby místo seznamek? Single lidé mění Tinder za společné kilometry
Ještě před pár lety byly běžecké kluby hlavně o sportu. Dnes se z nich stále častěji …
ZAJÍMAVOSTI
Kam vyrazit s dětmi? Příbramsko zaplaví dětské dny plné her, soutěží i pohádek
Začátek června tradičně patří dětem. Mezinárodní den dětí, který připadá na 1. června, …
ZAJÍMAVOSTI
Vypuštěná rysice už běhá po Brdech. Telemetrický obojek prozradil, že se pohybuje v místech, kde se objevují rysí samci
/FOTO, VIDEO/ Minulý pátek byla v Chráněné krajinné oblasti Brdy navrácena do přírody …
BLESKOVÁ ZPRÁVA
Tipy na víkend: Noc kostelů, první dětské oslavy a divadelní festival pod širým nebem
Na tento víkend připadá 7. ročník festivalu KAHAN Jana Balady. Díky němu uvidíte v …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Havárie kamionu s nákladem štěrku zablokovala silnici I/18 u Dublovic
Vážná dopravní nehoda v pátek dopoledne zcela ochromila provoz na silnici I/18 na …
AKTUÁLNĚ
Festival Kahan 2026 startuje sezónu: Hudba, divadlo a silná vzpomínka v lesním divadle
Lesní divadlo Na Skalce se opět rozezní hudbou a zaplní diváky. Už 29. května od 17:00 …
KULTURA
Miliony za hřiště? Dokumenty kolem dotace pro FK Příbram otevírají otázky nad náklady akademie
Podklady fotbalové akademie FK Příbram k městské dotaci za rok 2024 vyvolávají otázky …
Tichá hrozba na dvou kolech: Když se moderní trend mění v krvavou loterii
Rychlé, tiché, ale čím dál častěji také smrtící. Elektrické koloběžky zaplavily …
NEPŘEHLÉDNĚTE
První týdny otcovství mění mužům mozek. Vědci popsali, co se děje v hlavách čerstvých tátů
Vědci dlouho věděli, že mateřství zásadně mění ženský mozek. Ale co otcové? Nová …
LIFESTYLE
Kozárovická 20 láká na nové trasy i krásy a přírodu kolem Orlické přehrady
Již 14. ročník oblíbeného pochodu Kozárovická 20 se uskuteční už tuto sobotu 30. …
TIP NA VÝLET




