vývoj epidemie COVID-19
testovaní nakažení uzdravení zesnulí
celá ČR 439744 9233 6546 319
Středočeský kraj 6680 1070 844 23
okres Příbram ? 52 48 1
Zdravotní sestra: S penězi jsem každý měsíc nevyšla, začala jsem se živit svým tělem

Nepřehlédněte
19. února 2020   (09:01)
Zdravotní sestra: S penězi jsem každý měsíc nevyšla, začala jsem se živit svým tělem

„Navštěvují mě dělníci, manažeři, turisté i policisté. Jeden z mých stálých zákazníků je například vysoce postavený městský úředník, “ říká v rozhovoru Lenka.Platy ve zdravotnictví jsou často diskutovaným tématem. Nástupní plat všeobecné sestry v 10. platové třídě je v současnosti 22 800 Kč, nově by byl 24 300 Kč. Všechny tarify jdou o 1500 Kč nahoru. Nemocnice se přesto s obsazením pracovních pozic potýkají. Lenka, rodačka z Příbrami, se zdravotní sestrou stala před třiatřiceti lety. Nyní pracuje v jedné pražské nemocnici. Před čtyřmi se rozvedla a začala mít finanční problémy. Jednoho dne se jí svěřila kolegyně z nemocnice, že si přivydělává svým tělem. Nejprve se obávala tento druh „živnosti“ provozovat, po čase zjistila, že mezi kolegyněmi je velká část žen, které obdobnou činnost vykonává. Podala si tehdy svůj první inzerát na erotický server.

Co Vás vedlo k tomu, že jste začala s prostitucí?
Jsem už delší dobu sama. Jako zdravotní sestra si měsíčně vydělám necelých osmnáct tisíc, na náklady mi ten plat nestačí. Tehdy, asi před čtyřmi lety, mě k této práci přivedla kolegyně. Vím, že mnoho lidí tuto práci odsuzuje, ale když se ocitnete v zoufalé životní situaci, je to nejsnazší způsob, jak si rychle a stabilně přivydělat.

Když se řekne prostitutka, člověk si představí ženu stojící u silnice nebo v nočním klubu.
Ano, ale klasické prostitutky na silnicích dělají trochu jinou práci. Já mám možnost si klienty vybrat. Předem si určím, s kým ano a s kým ne.

Takže i odmítáte klienty, není to na úkor výdělku?
Ano, několikrát se mi to stalo. Nemám ráda moc mladé, ani ne moc staré. Když muž vypadá zanedbaně, beru zpátečku. Nedávno přijel dvacetiletý kluk s dredy, to jsem opravdu nemohla. Ačkoliv mě ujišťoval, že se jedná pouze o účes a životní styl, odmítla jsem. Snažím se dbát na hygienu. Někteří muži do telefonu kolikrát řeknou, že jim je padesát, nakonec přijedou staříci nad hrobem. Takové ze zásady odmítám. Jednou jsem totiž řešila velice urgentní stav klienta při styku, už to nechci nikdy zažít.

V jaké věkové kategorii jsou Vaši zákazníci?
Nejčastěji jezdí muži mezi třiceti až pětapadesáti lety, to jsou pohodáři. Jindy zase narušení, sexuálně nevyzrálí až po devianty. Ale to už poznáte po telefonu, jak se vyjadřuje, jaké má touhy, přání…

Obáváte se přenosu některých nemocí?
Ne. Vždy používám ochranu.

Zažila jste někdy i výhrůžky nebo jiné situace, když jste odmítla?
Ano, několikrát. Když jsem odmítla, začaly mi chodit na telefon oplzlé zprávy, urážející, ponižující. Nikdy jsem však žádné číslo nezablokovala, po čase se to vždy uklidní, odezní.

Bála jste se někdy?
Jednou se mi stalo, že mě navštívil muž, který říkal, že je z Prahy. Nasedla jsem k němu do auta a jeli jsme do lesa. Bylo tehdy venku šero a začal mi po cestě vyprávět, že má bratra ve vězení, který usmrtil svou manželku. Úplně jsem zbledla a dostala nepředstavitelný strach. Snažil se mě uklidnit, ale to se mu nepodařilo. Naštěstí vše proběhlo bez problémů a dodnes jsme přátelé. Od té doby však raději vyhledávám místa, kde je možnost někam utéct, někam, kde jsou poblíž lidé. V zimě je to však horší. Nikdy si klienty neberu k sobě domu, nejraději jsem s nimi někde v autě nebo v lese.

Kolik máte denně klientů?
Teď bych řekla, že mám tak dva, tři denně. Někdy víc, někdy zase míň. To se nedá takhle počítat.

Víte, odkud jsou? Znáte jejich osobní životy?
Nejčastěji jezdí z Jihočeského kraje a z Prahy. Mezi stálými klienty mám i spoustu Příbramáků. Tak někdy znám jména i jejich partnerek, ale to jde mimo mě. Jsou to jejich životy, já mám zase ten svůj.

Jak probíhá taková návštěva?
Většinou je scénář jasný. Nikdy ale neměřím čas, nehraji si na minuty. Kolikrát ani k sexu nedojde, jen si povídáme. Spousty mužům chybí pohlazení, úsměv od partnerky nebo třeba jen povídání si. Se mnou mohou mluvit o čemkoliv. S některými mám, kromě sexuálního vztahu, i přátelský.

Mají někdy i neobvyklá přání?
To mi povídejte. Někdy chtějí, abych je přivázala ke stromu a mlátila, jindy zase hledají role otroků. Nedávno se na mě obrátil muž, že by chtěl vodit po lese na vodítku a poslouchat mé rozkazy, odmítla jsem. Dovedete si představit, že bych potkala někoho známého? Jak bych to vysvětlovala? Sice se nechají takto vydělat velké peníze, ale nesnížila bych se k tomu ani za milion.

Když máte volno, čemu se věnujete? Máte nějaký koníček?
Svůj volný čas trávím na internetu. Dělám sex po telefonu nebo chatuji na erotických serverech. Nechá se tak také dobře přivydělat.

Navázala jste s některým klientem bližší vztah?
Ano. Stalo se mi, že jsem s jedním mužem i žila. Kvůli němu jsem na čas přestala tuto práci vykonávat, zdálo se to jako idylický vztah. Po čase se z partnera stal alkoholik a každodenně mi mou minulost vyčítal. Říkala jsem mu, že to přeci věděl předem, že mě už takovou poznal, ale k ničemu to nevedlo, tak jsme se rozešli a já se vrátila ke své profesi.

Znáte v Příbrami i některé ženy, které se živí prostitucí?
Mnoho, opravdu mnoho. Když byste vedle sebe postavil deset žen, ani náhodou byste nepoznal, která si takto přivydělává. Jen v nemocnici, kde pracuji, je nás asi dvacet. Některé jsou i vdané, spíše to berou jako občasný přivýdělek. Na erotickém serveru zveřejní inzerát, třeba jen na hodinu, a klienti volají poté i týden. Pak je zase měsíc slušná manželka, jenže touha po novém telefonu, počítači nebo třeba luxusnějším oblečení je silnější. Nechtějí utrácet peníze na úkor rodiny a takhle si vydělají, třeba i čtyři tisíce za den. Tím ale kazí ceny všem ostatním, to by nemělo být. Jsou schopné se prodat i za pár stovek.

Kolik peněz si prostitucí vyděláváte?
V průměru si vydělám tak čtyřicet tisíc měsíčně, takže mnohem víc než v nemocnici.

Proč tedy stále pracujete v nemocnici, když příjem je dostačující? Mohla byste vydělávat mnohem víc.
Toho se obávám. Přemýšlela jsem i nad touto variantou, jenže někdy se nikdo neozve třeba týden. V nemocnici mám určitou jistotu příjmu. Například těsně před výplatním termínem telefon kolikrát ani nezazvoní, po výplatě zase nestíhám odbavovat. Takhle mi to zatím vyhovuje.

Prozradíte, jaké klienty máte nejčastěji?
Od dělníků, manažerů, návštěvníků města až po policisty. To se nedá jednoznačně určit. Jeden z mých stálých zákazníků je například vysoce postavený městský úředník.

Zažila jste někdy žárlivou scénu od partnerek klientů?
Bohužel. Jeden z mých stálých klientů nebyl opatrný a nechal ležet doma telefon na stole. Jeho manželka si přečetla zprávy. Ještě ten den mi volala a křičela do telefonu. Od té doby jsme přerušili kontakt.
 
Máte nějaké kuriozity, které byste závěrem prozradila?
Jednou mi volal klient, že už je na cestě. Čekala jsem na něj před domem a když dorazil, byl v autě úplně nahý. Jindy zase přijel jiný muž v minus dvaceti stupních na kole a obnažil se přímo na ulici. Žádal si pozornost veřejnosti, odmítla jsem. Jednou snad napíši paměti. 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: ilustr

autor: Tomáš PečenkaNepřehlédněte

Přibylo lidí s úzkostí nebo sebevražednými myšlenkami. Na Příbramsku ukončili život dva lidé Přibylo lidí s úzkostí nebo sebevražednými myšlenkami. Na Příbramsku ukončili život dva lidé Během čtrnácti dnů spáchali sebevraždu skokem z hráze Orlické přehrady dva lidé. 26. května 2020   (21:43) Nepřehlédněte Příbramská studentka bojuje o finále Miss České republiky Příbramská studentka bojuje o finále Miss České republiky Barboru kromě dalších kol soutěže letos čeká i maturita a přijímací zkoušky na vysokou školu. 26. května 2020   (06:29) Nepřehlédněte Od úterý se otevřou všechny přechody s Německem a Rakouskem. Na Slovensko od středy na 48 hodin bez testů Od úterý se otevřou všechny přechody s Německem a Rakouskem. Na Slovensko od středy na 48 hodin bez testů Od úterý se otevřou všechny silniční a železniční přechody na hranicích s Rakouskem a Německem. Od středy budou moci Češi a Slováci mezi zeměmi cestovat bez nutnosti negativních testů na onemocnění covid-19 a bez karantény, pokud se vrátí zpět do své země do 48 hodin. 25. května 2020   (18:53) Nepřehlédněte Firmám do 50 zaměstnanců by stát mohl odpustit sociální odvody za červen až srpen Firmám do 50 zaměstnanců by stát mohl odpustit sociální odvody za červen až srpen Sociální pojištění a příspěvek na politiku zaměstnanosti, které platí zaměstnavatel, činí 24,8 procenta pracovníkova výdělku. 25. května 2020   (18:21) Nepřehlédněte Restaurace a hospody otevřou v pondělí. Lidé jsou natěšení, snad jim to vydrží, říká provozní pizzerie Restaurace a hospody otevřou v pondělí. Lidé jsou natěšení, snad jim to vydrží, říká provozní pizzerie Restaurace a hospody mohou v pondělí po více než dvou měsících otevřít hostům své vnitřní prostory, které musely 14. března uzavřít kvůli šíření koronaviru. 24. května 2020   (09:13) Nepřehlédněte


Další články

Karel Čapek: Kdo radí šoférovi, dokazuje tím, že sedí v autě poprvé Karel Čapek: Kdo radí šoférovi, dokazuje tím, že sedí v autě poprvé Nezodpovědní chovatelé podporují existenci množíren Nezodpovědní chovatelé podporují existenci množíren Příbram porazila Olomouc 2:1. V tabulce se odrazila z posledního místa Příbram porazila Olomouc 2:1. V tabulce se odrazila z posledního místa Na prázdném Andrově stadionu se dlouho hrál především atletický fotbal bez šancí. 30. května 2020   (18:46) Testem z matematiky a francouzštiny začne v pondělí ráno státní část maturitních zkoušek Testem z matematiky a francouzštiny začne v pondělí ráno státní část maturitních zkoušek Zkoušky se letos budou konat za zvýšených hygienických opatření k ochraně proti koronaviru. 30. května 2020   (15:24) Za krádež aviváží může skončit až na tři roky ve vězení Za krádež aviváží může skončit až na tři roky ve vězení Třiačtyřicetiletý muž se bude zpovídat z přečinu krádeže. 30. května 2020   (12:02) S příchodem astronomického léta se oteplí, bude až 27 stupňů S příchodem astronomického léta se oteplí, bude až 27 stupňů Čapkův památník v červenci zpřístupní spisovatelovu garáž Čapkův památník v červenci zpřístupní spisovatelovu garáž Součástí budou i panely s informacemi pro návštěvníky. 30. května 2020   (07:01) Babiš: Postup hejtmanky Jermanové byl zbytečný. Trestní oznámení nepřinese žádný užitek Babiš: Postup hejtmanky Jermanové byl zbytečný. Trestní oznámení nepřinese žádný užitek Případem se zabývají kriminalisté z odboru extremismu a terorismu. 29. května 2020   (19:09) Rozsáhlý výpadek Vodafonu způsobily technické chyby Rozsáhlý výpadek Vodafonu způsobily technické chyby Vodafone jako kompenzaci výpadku nebude během dneška odečítat svým zákazníkům data z mobilních tarifů. Opatření se týká jak firemních, tak nefiremních zákazníků, tarifů i předplacených karet. 29. května 2020   (14:59)
Víte, po kom se jmenují příbramské ulice? Město nainstaluje dodatkové tabule Víte, po kom se jmenují příbramské ulice? Město nainstaluje dodatkové tabule U některých názvů je to zcela jasné, některé by si zasloužili více pozornosti. Ta se jim nyní dostane díky projektu Poznejte ulice Příbrami. 29. května 2020   (14:37) Motorkář přišel při havárii u Lochovic o nohu, první pomoc muži poskytla projíždějící zdravotní sestra Motorkář přišel při havárii u Lochovic o nohu, první pomoc muži poskytla projíždějící zdravotní sestra Foto: Neznámý vandal posprejoval fasádu vodojemu u Milína Foto: Neznámý vandal posprejoval fasádu vodojemu u Milína Příbramští policisté pátrají po pachateli trestného činu poškození cizí věci, za který může skončit až rok ve vězení. 29. května 2020   (10:26) Pátrání: Řidič nedal přednost motorkáři a z místa nehody ujel Pátrání: Řidič nedal přednost motorkáři a z místa nehody ujel Sanitka zraněného muže přepravila do nemocnice k ošetření. 29. května 2020   (08:12) Hejtmanka žádá policii, aby opět posoudila oznámení v kauze roušek Hejtmanka žádá policii, aby opět posoudila oznámení v kauze roušek Výsuvné sloupky v Pražské ulici budou mít akustické detektory sirén, záchranářům umožní bezproblémový přístup Výsuvné sloupky v Pražské ulici budou mít akustické detektory sirén, záchranářům umožní bezproblémový přístup Řidička Peugeotu po technické závadě zdemolovala oplocení Řidička Peugeotu po technické závadě zdemolovala oplocení Hasiči v ulici třída Kpt. Olesinského řídili dopravu kyvadlově. 28. května 2020   (19:45) Zákazníci Vodafonu nemohou volat, nefungují ani datové služby Zákazníci Vodafonu nemohou volat, nefungují ani datové služby Kdy pracovníci potíže odstraní, zatím není jasné. 28. května 2020   (17:22) Pohonné hmoty dál zdražily, nad 26 korunami za litr je už i nafta Pohonné hmoty dál zdražily, nad 26 korunami za litr je už i nafta Na Příbramsku nakoupíte litr Naturalu v průměru za 27,12 Kč/l, naftu pak za 26,90 korun 28. května 2020   (17:03) Do třetího ročníku participativního rozpočtu bylo přihlášeno sedmnáct projektů Do třetího ročníku participativního rozpočtu bylo přihlášeno sedmnáct projektů Do hlasování veřejnosti, které bude zahájeno 1. června, postoupilo deset návrhů. 28. května 2020   (14:26) Rodičům zůstává nárok na ošetřovné do 30. června, musejí však uvést objektivní důvody Rodičům zůstává nárok na ošetřovné do 30. června, musejí však uvést objektivní důvody Až do 30. června zůstává nárok na ošetřovné všem rodičům, kteří se z objektivních důvodů rozhodnou neumístit dítě do školy či školky. Důvod pak uvedou v aktualizovaném tiskopisu „Výkaz péče o dítě z důvodu uzavření výchovného zařízení“. Podpora zůstává ve výši 80 % denního vyměřovacího základu za kalendářní den. 28. května 2020   (11:18) Největší důlní neštěstí v Evropě se stalo na Březových Horách, zemřelo 319 horníků Největší důlní neštěstí v Evropě se stalo na Březových Horách, zemřelo 319 horníků Uzavírka Husovy a Milínské ulice čeká Příbram až v příštím roce Uzavírka Husovy a Milínské ulice čeká Příbram až v příštím roce Nepřihlásili jste dítě do výuky na prvním stupni? Do skupin lze přihlásit i další školáky Nepřihlásili jste dítě do výuky na prvním stupni? Do skupin lze přihlásit i další školáky CK Alexandria zrušila letní zájezdy.  Důvodem jsou výrazné změny podmínek v destinacích, které ovlivní kvalitu dovolených CK Alexandria zrušila letní zájezdy. Důvodem jsou výrazné změny podmínek v destinacích, které ovlivní kvalitu dovolených Zájezdy na léto už zrušily také CK Exim Tours a Fischer. 27. května 2020   (20:15) Lidé by se už neměli bát navštívit nemocnici a zanedbávat tak chronické problémy Lidé by se už neměli bát navštívit nemocnici a zanedbávat tak chronické problémy Přinášíme komentář ředitele příbramské nemocnice k proběhlé epidemii covid-19. 27. května 2020   (18:51) Příbram prodává turistický vláček, minimální cena je 483 tisíc korun Příbram prodává turistický vláček, minimální cena je 483 tisíc korun Firma B.E.S. ukončila šití roušek, nenašla dostatečný odbyt Firma B.E.S. ukončila šití roušek, nenašla dostatečný odbyt Zastupitelé jednali o odměnách, nic nakonec nezmění Zastupitelé jednali o odměnách, nic nakonec nezmění Ani jeden z návrhů zastupitelstvem neprošel. 27. května 2020   (09:34) Příbram při Horváthově debutu remizovala s Ostravou 0:0 Příbram při Horváthově debutu remizovala s Ostravou 0:0 Příbram byla díky podpoře z tribun od začátku aktivnější. 27. května 2020   (07:14) Příbram má nevymahatelné pohledávky v hodnotě 6,4 milionu korun Příbram má nevymahatelné pohledávky v hodnotě 6,4 milionu korun Jedná se o nevymahatelné a promlčené pohledávky za pronájmy bytů a nebytových prostor z minulosti. 27. května 2020   (06:47) Přibylo lidí s úzkostí nebo sebevražednými myšlenkami. Na Příbramsku ukončili život dva lidé Přibylo lidí s úzkostí nebo sebevražednými myšlenkami. Na Příbramsku ukončili život dva lidé Během čtrnácti dnů spáchali sebevraždu skokem z hráze Orlické přehrady dva lidé. 26. května 2020   (21:43) Nepřehlédněte Téměř pětina lidí v nouzovém stavu víc pila alkohol, větší spotřebu přiznali muži Téměř pětina lidí v nouzovém stavu víc pila alkohol, větší spotřebu přiznali muži Nejčastěji se k navýšení jeho konzumace přiznávali lidé ve věkové skupině 26 až 35 let. 26. května 2020   (17:32) Na příbramském nádraží hoří vlak, škoda se vyšplhala na milion korun Na příbramském nádraží hoří vlak, škoda se vyšplhala na milion korun Dobrovolníci Amelie pomáhali i v době koronaviru Dobrovolníci Amelie pomáhali i v době koronaviru Jako nejúspěšnější počin se ukázala online výzva „Roušky pro život s rakovinou“ 26. května 2020   (13:41) Jindřich Vařeka zatím neví, zda bude kandidovat do Senátu Jindřich Vařeka zatím neví, zda bude kandidovat do Senátu Zaměstnanci a plavčíci již bez roušek, kadeřnice odloží štíty Zaměstnanci a plavčíci již bez roušek, kadeřnice odloží štíty Roušky nebudou muset mít ani řidiči vozidel veřejné dopravy, pokud nebudou v přímém kontaktu s cestujícími při jejich odbavení. 26. května 2020   (08:05) Příbramská studentka bojuje o finále Miss České republiky Příbramská studentka bojuje o finále Miss České republiky Nepřehlédněte Polovina dětí se vrátila do školních lavic, výuka probíhá v omezeném režimu Polovina dětí se vrátila do školních lavic, výuka probíhá v omezeném režimu Od úterý se otevřou všechny přechody s Německem a Rakouskem. Na Slovensko od středy na 48 hodin bez testů Od úterý se otevřou všechny přechody s Německem a Rakouskem. Na Slovensko od středy na 48 hodin bez testů Nepřehlédněte Firmám do 50 zaměstnanců by stát mohl odpustit sociální odvody za červen až srpen Firmám do 50 zaměstnanců by stát mohl odpustit sociální odvody za červen až srpen Nepřehlédněte


Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz