vývoj epidemie COVID-19
testovaní nemocní uzdravení zesnulí
celá ČR 43498 3001 25 23
Středočeský kraj 1820 391 -- 1
okres Příbram -- 26 -- --
Příbram -- 8 -- --
Zdravotní sestra: S penězi jsem každý měsíc nevyšla, začala jsem se živit svým tělem

Nepřehlédněte
19. února 2020   (09:01)
Zdravotní sestra: S penězi jsem každý měsíc nevyšla, začala jsem se živit svým tělem

„Navštěvují mě dělníci, manažeři, turisté i policisté. Jeden z mých stálých zákazníků je například vysoce postavený městský úředník, “ říká v rozhovoru Lenka.Platy ve zdravotnictví jsou často diskutovaným tématem. Nástupní plat všeobecné sestry v 10. platové třídě je v současnosti 22 800 Kč, nově by byl 24 300 Kč. Všechny tarify jdou o 1500 Kč nahoru. Nemocnice se přesto s obsazením pracovních pozic potýkají. Lenka, rodačka z Příbrami, se zdravotní sestrou stala před třiatřiceti lety. Nyní pracuje v jedné pražské nemocnici. Před čtyřmi se rozvedla a začala mít finanční problémy. Jednoho dne se jí svěřila kolegyně z nemocnice, že si přivydělává svým tělem. Nejprve se obávala tento druh „živnosti“ provozovat, po čase zjistila, že mezi kolegyněmi je velká část žen, které obdobnou činnost vykonává. Podala si tehdy svůj první inzerát na erotický server.

Co Vás vedlo k tomu, že jste začala s prostitucí?
Jsem už delší dobu sama. Jako zdravotní sestra si měsíčně vydělám necelých osmnáct tisíc, na náklady mi ten plat nestačí. Tehdy, asi před čtyřmi lety, mě k této práci přivedla kolegyně. Vím, že mnoho lidí tuto práci odsuzuje, ale když se ocitnete v zoufalé životní situaci, je to nejsnazší způsob, jak si rychle a stabilně přivydělat.

Když se řekne prostitutka, člověk si představí ženu stojící u silnice nebo v nočním klubu.
Ano, ale klasické prostitutky na silnicích dělají trochu jinou práci. Já mám možnost si klienty vybrat. Předem si určím, s kým ano a s kým ne.

Takže i odmítáte klienty, není to na úkor výdělku?
Ano, několikrát se mi to stalo. Nemám ráda moc mladé, ani ne moc staré. Když muž vypadá zanedbaně, beru zpátečku. Nedávno přijel dvacetiletý kluk s dredy, to jsem opravdu nemohla. Ačkoliv mě ujišťoval, že se jedná pouze o účes a životní styl, odmítla jsem. Snažím se dbát na hygienu. Někteří muži do telefonu kolikrát řeknou, že jim je padesát, nakonec přijedou staříci nad hrobem. Takové ze zásady odmítám. Jednou jsem totiž řešila velice urgentní stav klienta při styku, už to nechci nikdy zažít.

V jaké věkové kategorii jsou Vaši zákazníci?
Nejčastěji jezdí muži mezi třiceti až pětapadesáti lety, to jsou pohodáři. Jindy zase narušení, sexuálně nevyzrálí až po devianty. Ale to už poznáte po telefonu, jak se vyjadřuje, jaké má touhy, přání…

Obáváte se přenosu některých nemocí?
Ne. Vždy používám ochranu.

Zažila jste někdy i výhrůžky nebo jiné situace, když jste odmítla?
Ano, několikrát. Když jsem odmítla, začaly mi chodit na telefon oplzlé zprávy, urážející, ponižující. Nikdy jsem však žádné číslo nezablokovala, po čase se to vždy uklidní, odezní.

Bála jste se někdy?
Jednou se mi stalo, že mě navštívil muž, který říkal, že je z Prahy. Nasedla jsem k němu do auta a jeli jsme do lesa. Bylo tehdy venku šero a začal mi po cestě vyprávět, že má bratra ve vězení, který usmrtil svou manželku. Úplně jsem zbledla a dostala nepředstavitelný strach. Snažil se mě uklidnit, ale to se mu nepodařilo. Naštěstí vše proběhlo bez problémů a dodnes jsme přátelé. Od té doby však raději vyhledávám místa, kde je možnost někam utéct, někam, kde jsou poblíž lidé. V zimě je to však horší. Nikdy si klienty neberu k sobě domu, nejraději jsem s nimi někde v autě nebo v lese.

Kolik máte denně klientů?
Teď bych řekla, že mám tak dva, tři denně. Někdy víc, někdy zase míň. To se nedá takhle počítat.

Víte, odkud jsou? Znáte jejich osobní životy?
Nejčastěji jezdí z Jihočeského kraje a z Prahy. Mezi stálými klienty mám i spoustu Příbramáků. Tak někdy znám jména i jejich partnerek, ale to jde mimo mě. Jsou to jejich životy, já mám zase ten svůj.

Jak probíhá taková návštěva?
Většinou je scénář jasný. Nikdy ale neměřím čas, nehraji si na minuty. Kolikrát ani k sexu nedojde, jen si povídáme. Spousty mužům chybí pohlazení, úsměv od partnerky nebo třeba jen povídání si. Se mnou mohou mluvit o čemkoliv. S některými mám, kromě sexuálního vztahu, i přátelský.

Mají někdy i neobvyklá přání?
To mi povídejte. Někdy chtějí, abych je přivázala ke stromu a mlátila, jindy zase hledají role otroků. Nedávno se na mě obrátil muž, že by chtěl vodit po lese na vodítku a poslouchat mé rozkazy, odmítla jsem. Dovedete si představit, že bych potkala někoho známého? Jak bych to vysvětlovala? Sice se nechají takto vydělat velké peníze, ale nesnížila bych se k tomu ani za milion.

Když máte volno, čemu se věnujete? Máte nějaký koníček?
Svůj volný čas trávím na internetu. Dělám sex po telefonu nebo chatuji na erotických serverech. Nechá se tak také dobře přivydělat.

Navázala jste s některým klientem bližší vztah?
Ano. Stalo se mi, že jsem s jedním mužem i žila. Kvůli němu jsem na čas přestala tuto práci vykonávat, zdálo se to jako idylický vztah. Po čase se z partnera stal alkoholik a každodenně mi mou minulost vyčítal. Říkala jsem mu, že to přeci věděl předem, že mě už takovou poznal, ale k ničemu to nevedlo, tak jsme se rozešli a já se vrátila ke své profesi.

Znáte v Příbrami i některé ženy, které se živí prostitucí?
Mnoho, opravdu mnoho. Když byste vedle sebe postavil deset žen, ani náhodou byste nepoznal, která si takto přivydělává. Jen v nemocnici, kde pracuji, je nás asi dvacet. Některé jsou i vdané, spíše to berou jako občasný přivýdělek. Na erotickém serveru zveřejní inzerát, třeba jen na hodinu, a klienti volají poté i týden. Pak je zase měsíc slušná manželka, jenže touha po novém telefonu, počítači nebo třeba luxusnějším oblečení je silnější. Nechtějí utrácet peníze na úkor rodiny a takhle si vydělají, třeba i čtyři tisíce za den. Tím ale kazí ceny všem ostatním, to by nemělo být. Jsou schopné se prodat i za pár stovek.

Kolik peněz si prostitucí vyděláváte?
V průměru si vydělám tak čtyřicet tisíc měsíčně, takže mnohem víc než v nemocnici.

Proč tedy stále pracujete v nemocnici, když příjem je dostačující? Mohla byste vydělávat mnohem víc.
Toho se obávám. Přemýšlela jsem i nad touto variantou, jenže někdy se nikdo neozve třeba týden. V nemocnici mám určitou jistotu příjmu. Například těsně před výplatním termínem telefon kolikrát ani nezazvoní, po výplatě zase nestíhám odbavovat. Takhle mi to zatím vyhovuje.

Prozradíte, jaké klienty máte nejčastěji?
Od dělníků, manažerů, návštěvníků města až po policisty. To se nedá jednoznačně určit. Jeden z mých stálých zákazníků je například vysoce postavený městský úředník.

Zažila jste někdy žárlivou scénu od partnerek klientů?
Bohužel. Jeden z mých stálých klientů nebyl opatrný a nechal ležet doma telefon na stole. Jeho manželka si přečetla zprávy. Ještě ten den mi volala a křičela do telefonu. Od té doby jsme přerušili kontakt.
 
Máte nějaké kuriozity, které byste závěrem prozradila?
Jednou mi volal klient, že už je na cestě. Čekala jsem na něj před domem a když dorazil, byl v autě úplně nahý. Jindy zase přijel jiný muž v minus dvaceti stupních na kole a obnažil se přímo na ulici. Žádal si pozornost veřejnosti, odmítla jsem. Jednou snad napíši paměti. 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: ilustr

autor: Tomáš PečenkaNepřehlédněte

Salámu Čeřínek od společnosti Kostelecké uzeniny byla odebrána značka KLASA Salámu Čeřínek od společnosti Kostelecké uzeniny byla odebrána značka KLASA O značku kvality KLASA přišel salám Čeřínek společnosti Kostelecké uzeniny. Stalo se tak na základě výsledku kontroly Státní veterinární správy. Výrobek obsahoval nižší podíl masa, než výrobce deklaruje na etiketě výrobku. 27. března 2020   (10:22) Nepřehlédněte Žáci a studenti by se mohli vrátit do lavic na přelomu května a června Žáci a studenti by se mohli vrátit do lavic na přelomu května a června "Dáváme k veřejné diskusi, jestli by děti neměly třeba měsíc pak chodit do školy i v době běžných letních prázdnin," řekl předseda Ústředního krizového štábu Roman Prymula. 22. března 2020   (15:57) Nepřehlédněte Oslavte světový den spánku skvělým spánkem Oslavte světový den spánku skvělým spánkem Ať už pověrčiví jste nebo nejste, pátek 13. je tady a jak s ním naložíte, je zcela na Vás. My Vám dáme deset tipů, jak si zlepšit noc. 13. března 2020   (17:44) Nepřehlédněte Pátek třináctého. Proč lidi vlastně tolik děsí? Pátek třináctého. Proč lidi vlastně tolik děsí? Pátek třináctého není „výdobytkem“ moderní doby, opírá se o reálné historické události. A je jich hned několik 13. března 2020   (15:11) Nepřehlédněte Holobrada: Chceme směnu budov, aby centrum pro integraci cizinců nebylo v nemocnici Holobrada: Chceme směnu budov, aby centrum pro integraci cizinců nebylo v nemocnici Na jednání s vedením příbramské nemocnice a zaměstnanci přijel premiér Andrej Babiš v doprovodu ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha a zástupců Středočeského kraje. 27. února 2020   (06:16) Nepřehlédněte


Další články

Počet případů nákazy novým typem koronaviru v Česku překročil 3000 Počet případů nákazy novým typem koronaviru v Česku překročil 3000 V neděli činil denní nárůst nemocných 160 případů, v sobotu 262, v pátek dokonce 373. 31. března 2020   (06:56) Středočeským nemocnicím pomáhají medici, firmy i jednotlivci Středočeským nemocnicím pomáhají medici, firmy i jednotlivci Příbramské nemocnici se přihlásilo 20 mediků, kteří jsou podle potřeby využíváni. 31. března 2020   (06:38) V Česku je už 25 vyléčených z COVID-19 a 23 úmrtí nakažených V Česku je už 25 vyléčených z COVID-19 a 23 úmrtí nakažených Všichni zemřelí byli lidé trpící dalšími chorobami nebo lidé ve vyšším věku. 30. března 2020   (19:40) Omezení volného pohybu bylo prodlouženo do 11. dubna Omezení volného pohybu bylo prodlouženo do 11. dubna Opatření platí již od 16. března. 30. března 2020   (17:38) Tomáš Cipra: V domově s pečovatelskou službou byla prokázána nákaza koronavirem. Hygiena nás neinformovala, nemáme žádné instrukce Tomáš Cipra: V domově s pečovatelskou službou byla prokázána nákaza koronavirem. Hygiena nás neinformovala, nemáme žádné instrukce „Kdyby nám nezavolali rodinní příslušníci nakaženého, ani bychom se to nedozvěděli,“ říká ředitel Centra sociálních a zdravotních služeb města Příbrami. 30. března 2020   (16:07) Jindřich Vařeka: Držme však hlavy vysoko a emoce na uzdě, neboť to nejhorší nás teprve čeká Jindřich Vařeka: Držme však hlavy vysoko a emoce na uzdě, neboť to nejhorší nás teprve čeká Koronavirus Hygienici: Ve Středočeském kraji onemocnělo 372 lidí, města nezveřejníme, stačí vám okresy Hygienici: Ve Středočeském kraji onemocnělo 372 lidí, města nezveřejníme, stačí vám okresy Koronavirus Požár kamionu uzavřel Strakonickou Požár kamionu uzavřel Strakonickou Dvě hasičské jednotky vyjížděly v pondělí dopoledne na silnici I/4 k požáru kamionu 30. března 2020   (11:24) Pomáhají jednotlivci, skupiny i firmy Pomáhají jednotlivci, skupiny i firmy Solidarita a soudržnost se projeví vždy v napjatých situacích. Přesně to se ukazuje v dnešní době, kdy se téměř každý snaží přidat ruku k dílu bez nároku na odměnu. 30. března 2020   (10:39)
Policisté přijali hlášení o pobodaném muži, nakonec se jednalo o namol opilého agresora Policisté přijali hlášení o pobodaném muži, nakonec se jednalo o namol opilého agresora V dechu měl přes tři promile alkoholu 30. března 2020   (10:07) V neděli přibylo 160 nakažených koronavirem, případů je 2829 V neděli přibylo 160 nakažených koronavirem, případů je 2829 V Česku se podle hlášení krajských hygienických stanic nakazilo 81 procent lidí, zbytek v zahraničí, zejména v Itálii a Rakousku. Téměř 54 procent nakažených tvoří muži. 30. března 2020   (07:56) Vláda prodlouží omezení volného pohybu Vláda prodlouží omezení volného pohybu Premiér Andrej Babiš občany opět vyzval, aby vládní nařízení dodržovali. Pokud by podle něj nebyla zavedena, bylo by nyní v ČR 10.000 nakažených. 30. března 2020   (07:27) V souvislosti s koronavirem zemřelo v Česku již 16 lidí V souvislosti s koronavirem zemřelo v Česku již 16 lidí Pozitivních případů je 2743, o 86 více než v sobotu. 29. března 2020   (19:08) Kupka: Příbramská nemocnice nemá respirátory, pacienty s koronavirem ošetřuje s rouškami Kupka: Příbramská nemocnice nemá respirátory, pacienty s koronavirem ošetřuje s rouškami V týdnu bude v noci mrznout, mráz může poškodit kvetoucí stromy V týdnu bude v noci mrznout, mráz může poškodit kvetoucí stromy Upozornění meteorologů před nočními a ranními mrazy platí pro téměř všechny okresy od pondělí do čtvrtka. 29. března 2020   (16:00) Schillerová: Navrhneme vládě moratorium na splácení hypoték, spotřebitelských i podnikatelských úvěrů na půl roku Schillerová: Navrhneme vládě moratorium na splácení hypoték, spotřebitelských i podnikatelských úvěrů na půl roku V novele se uvažuje o snížení pokut za případné nesplácení úvěrů. 29. března 2020   (12:17) V Česku zemřeli další 2 lidé s koronavirem. Hygiena odmítá zveřejňovat informace o nemocných na území měst V Česku zemřeli další 2 lidé s koronavirem. Hygiena odmítá zveřejňovat informace o nemocných na území měst Koronavirus V sobotu přibylo 262 nakažených koronavirem V sobotu přibylo 262 nakažených koronavirem Vyléčených zůstává 11 lidí, 11 pacientů s nákazou zemřelo, z toho dva v sobotu. 29. března 2020   (08:06) Slunečné počasí přilákalo stovky návštěvníků k procházce do brdských lesů Slunečné počasí přilákalo stovky návštěvníků k procházce do brdských lesů Koronavirus V souvislosti s koronavirem zemřeli další dva lidé V souvislosti s koronavirem zemřeli další dva lidé Podle posledních údajů ministerstva zdravotnictví bylo ve 20:30 v Česku potvrzeno 2622 případů nákazy koronavirem. 28. března 2020   (18:48) Po chladném začátku příštího týdne se bude oteplovat Po chladném začátku příštího týdne se bude oteplovat Relativně nejteplejší by měl být týden od 13. do 19. dubna, kdy by se nejvyšší denní teploty měly pohybovat v průměru kolem 15 stupňů Celsia. Naproti tomu příští týden by to mělo být jen kolem osmi stupňů a v noci můžou spadnout až k minus čtyřem stupňům. 28. března 2020   (15:25) Domovy seniorů zpřísňují pravidla. Desetina lůžek je vyčleněna pro lidi s podezřením na nákazu koronavirem Domovy seniorů zpřísňují pravidla. Desetina lůžek je vyčleněna pro lidi s podezřením na nákazu koronavirem Personál musí ráno a večer všem klientům měřit teplotu, zakázané je společné stravování nebo aktivity. 28. března 2020   (11:56) V Česku je 2422 případů nákazy koronavirem V Česku je 2422 případů nákazy koronavirem Počet nakažených v pátek vzrostl o 373, což je zatím nejvyšší denní přírůstek. 28. března 2020   (09:17) Omilostněný muž už byl dříve kvůli neplacení alimentů za mřížemi celkem čtyřikrát Omilostněný muž už byl dříve kvůli neplacení alimentů za mřížemi celkem čtyřikrát Vězenství Česko má 2279 potvrzených případů nákazy koronavirem, dnes přibylo 257 nemocných Česko má 2279 potvrzených případů nákazy koronavirem, dnes přibylo 257 nemocných Na test na COVID-19 nově stačí teplota 37,5 stupně 27. března 2020   (18:22) Svatá Hora se ponoří do tmy Svatá Hora se ponoří do tmy Zajímavosti Řidič Seatu přetočil auto na střechu, vyvázl bez zranění Řidič Seatu přetočil auto na střechu, vyvázl bez zranění V pátek odpoledne vyjížděly záchranné složky k dopravní nehodě u Višňové. 27. března 2020   (16:09) Tři náměstí, tři stánky, 2 600 šitých roušek Tři náměstí, tři stánky, 2 600 šitých roušek Roušek je prozatím dostatek, a tak mohla začít jejich distribuce i veřejnosti. 27. března 2020   (13:55) V příbramské nemocnici leží první pacient s koronavirem, je na umělé plicní ventilaci V příbramské nemocnici leží první pacient s koronavirem, je na umělé plicní ventilaci Koronavirus Středočeský kraj eviduje 231 nakažených, na Příbramsku onemocnělo 18 osob Středočeský kraj eviduje 231 nakažených, na Příbramsku onemocnělo 18 osob V Příbrami jsou hlášeny čtyři případy 27. března 2020   (10:44) Salámu Čeřínek od společnosti Kostelecké uzeniny byla odebrána značka KLASA Salámu Čeřínek od společnosti Kostelecké uzeniny byla odebrána značka KLASA O značku kvality KLASA přišel salám Čeřínek společnosti Kostelecké uzeniny. Stalo se tak na základě výsledku kontroly Státní veterinární správy. Výrobek obsahoval nižší podíl masa, než výrobce deklaruje na etiketě výrobku. 27. března 2020   (10:22) Nepřehlédněte Počet nakažených koronavirem překročil v Česku dvoutisícovku Počet nakažených koronavirem překročil v Česku dvoutisícovku Laboratořím se dál daří zvyšovat počet provedených testů, ve čtvrtek otestovaly rekordních 4429 lidí, celkem 31.127. 27. března 2020   (09:19) O víkendu začíná letní čas, noc bude o hodinu kratší O víkendu začíná letní čas, noc bude o hodinu kratší Změna času Příbramská nemocnice zažívá nevídanou vlnu solidarity Příbramská nemocnice zažívá nevídanou vlnu solidarity Některých ochranných pomůcek je však stále nedostatek. 27. března 2020   (06:48) Frontman skupiny E!E: Dřepte doma, nalaďte internet a my přijdeme k vám Frontman skupiny E!E: Dřepte doma, nalaďte internet a my přijdeme k vám Kultura Nakažených přibývá každou hodinu více než deset. V Česku onemocnělo 1925 lidí, devět zemřelo Nakažených přibývá každou hodinu více než deset. V Česku onemocnělo 1925 lidí, devět zemřelo Koronavirus Zemřel 80letý pacient nakažený koronavirem Zemřel 80letý pacient nakažený koronavirem V České republice jde o sedmé úmrtí v souvislosti s nákazou novým koronavirem, které úřady oznámily. 26. března 2020   (16:42) Hejtmanka: Byla jsem ubezpečena, že se nezadržují platby živnostníkům a malým firmám. Bylo by to pro ně likvidační Hejtmanka: Byla jsem ubezpečena, že se nezadržují platby živnostníkům a malým firmám. Bylo by to pro ně likvidační Středočeský kraj se intenzivně připravuje na ekonomické výzvy v návaznosti na škody způsobené současnou koronavirovou krizí. 26. března 2020   (16:13) O děti hasičů, policistů, záchranářů a lékařů je postaráno, město otevřelo mateřinku a základní školu ve Školní O děti hasičů, policistů, záchranářů a lékařů je postaráno, město otevřelo mateřinku a základní školu ve Školní Školství Podnikatelé budou moci od pondělí žádat o bezúročné úvěry s ročním odkladem splátek Podnikatelé budou moci od pondělí žádat o bezúročné úvěry s ročním odkladem splátek O úvěry bude možné žádat u většiny komerčních bank, se kterými se nyní podepisují smlouvy. 26. března 2020   (13:27)


Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz