31. 3. svátek má Kvido




Zdejší pizzerie mají dalšího konkurenta

PR
17. listopadu 2018   (07:12)
Zdejší pizzerie mají dalšího konkurenta

Do konce listopadu dostanete ke každé pizze do krabice plechovku Coca-Coly. Rozvážka je zdarma.


První provozovna Pizza Fantastico byla otevřena v Roztokách u Prahy v roce 2015, o rok později se provoz rozšířil o pizzerii v Dobříši a už tři týdny si na ní můžeme pochutnat i my Příbramáci.

V ulici 28. října na vás v útulné pizzerii vždy čekají předpečené tři nebo čtyři druhy lahodné pizzy, z kterých si můžete vybrat a zakoupit třeba jen čtvrtku k zakousnutí na cestu. Na objednávku nabízí Pizza Fantastico celkem 18 druhů této italské dobroty za jednotnou cenu 140 korun. Každou z nich si můžete doladit podle svých představ těmi správnými ingrediencemi, a to i při objednání přes webové stránky pizzafantastico.cz.

Pizza Fantastico funguje systémem „take away“, do budoucna se však chystá malá předzahrádka, kde bude možné i posedět. Ochutnat pizzu z Fantastica můžete, aniž byste vystrčili nos z tepla domova a přitom nezaplatíte ani korunu navíc, rozvážka po Příbrami je zdarma, každý den v týdnu až do 22 hodin.

„Objednává ten, kdo má hlad. To je nám jasné, a proto se snažíme reagovat co nejrychleji. I při objednávce přes internet dostává zákazník okamžitě zpětnou vazbu s informací o předpokladu, za jak dlouho bude mít pizzu doma na stole. Neslibujeme, co nemůžeme splnit. Chceme spokojené zákazníky,“ nechává se slyšet ochotná obsluha prodejny.

Sbíhají se vám sliny při myšlence na kombinaci drcených rajčat, různých druhů sýrů, šunky, salámu a dalších ingrediencí?
Neváhejte a objednávejte na telefonním čísle 778 440 440, do konce listopadu získáte ke každé objednané pizze i třetinku Coca-Coly v plechu zdarma.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: jk







Další články

Na silnici I/18 se tvořily kolony kvůli srážce tří vozidel Na silnici I/18 se tvořily kolony kvůli srážce tří vozidel V úterý dopoledne se stala nehoda také na silnici I/18 v Příbrami. AKTUÁLNĚ Dvě nehody během dvou hodin: Dítě skončilo v nemocnici, druhá bouračka bez zranění Dvě nehody během dvou hodin: Dítě skončilo v nemocnici, druhá bouračka bez zranění Rušné ráno zažily v úterý 31. března záchranné složky na Příbramsku. Během necelých … AKTUÁLNĚ Konec džungle u kulturáku. Jalovce mizí, místo čeká velká proměna Konec džungle u kulturáku. Jalovce mizí, místo čeká velká proměna Před kulturním domem, který je centrem příbramského společenského života – od plesů … VIDEO Afghánistán zblízka: přednáška o misích OSN v Příbrami Afghánistán zblízka: přednáška o misích OSN v Příbrami Na Škaredou středu 1. dubna se v Příbrami uskuteční přednáška, která nabídne odborný i … NEPŘEHLÉDNĚTE Pozor řidiči! Tento týden vás policie může nachytat na několika místech při měření rychlosti Pozor řidiči! Tento týden vás policie může nachytat na několika místech při měření rychlosti Od pondělí 30. března do neděle 5. dubna bude policie měřit rychlost na několika … AKTUÁLNĚ Legendární běh Rožmitál – Březnice se po roce vrací. Letos už 68. ročník! Legendární běh Rožmitál – Březnice se po roce vrací. Letos už 68. ročník! Milovníci běhu by měli zbystřit. Už v neděli 5. dubna se uskuteční 68. ročník … SPORT Zkontrolujte si důchod z pohodlí domova. Nová služba vám ušetří cestu na úřad Zkontrolujte si důchod z pohodlí domova. Nová služba vám ušetří cestu na úřad Česká správa sociálního zabezpečení přišla s novinkou, která může lidem výrazně … AKTUÁLNĚ Dobříš praská ve švech, Příbram hlásí pokles. Zápisy do 1. tříd ukázaly ostrý rozdíl Dobříš praská ve švech, Příbram hlásí pokles. Zápisy do 1. tříd ukázaly ostrý rozdíl Zatímco Dobříš letos zápasí s rekordním počtem dětí u zápisů do 1. tříd, Příbram hlásí … ŠKOLSTVÍ Nešvar v Příbrami: Zloději paliva „zasáhli“ u nádrží kamionů Nešvar v Příbrami: Zloději paliva „zasáhli“ u nádrží kamionů V ulici K Podlesí se v posledních týdnech rozjel znepokojivý nešvar. Občané upozorňují … NEPŘEHLÉDNĚTE
Otakar (Ťulda) Brousek: „Mám se výborně. A to spoustu lidí naštve“ Otakar (Ťulda) Brousek: „Mám se výborně. A to spoustu lidí naštve“ Otakar Brousek mladší, v hereckém prostředí přezdívaný Ťulda, patří k nejvýraznějším … ROZHOVOR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz