30. 1. svátek má Robin




Závodník Černý představí nový vůz a webové stránky

19. listopadu 2014   (17:35)
Závodník Černý představí nový vůz a webové stránky
foto: Černý racing

Vozy kategorie R5 jsou nejvyšší kategorií pod WRC a se sériovými vozy nemají mnoho společného.



Jan Černý se při Setkání mistrů v Sosnové představí za volantem Peugeotu 208 T16 R5 a bude chtít především pobavit diváky. Zároveň představuje světu nové webové stránky.

Jezdec týmu Černý Racing Jan Černý seděl pořádně naposledy za volantem soutěžního vozu na Barum Rally ve Zlíně, kterou absolvoval v rámci juniorského mistrovství Evropy s Peugeotem 208 R2. Od té doby už ale uplynula pořádně dlouhá doba a Jan Černý, který se před koncem roku snaží zajistit nadcházející sezonu v MMČR v rally, se už nemůže dočkat, až bude v soutěžním voze sedět znovu. Honza už v minulém týdnu avizoval, že se s Peugeotem 208 T16 R5 představí na Slovensku. Z tohoto startu ale bohužel sešlo, protože pronajatý vůz utrpěl šrámy na předchozí soutěži v Rakousku. Do XIII. Setkání mistrů na autodromu v Sosnové u České Lípy ale bude vše připraveno a právě zde se Jan Černý poprvé představí za volantem tohoto automobilu, který před časem ve Francii testoval.

Kromě premiéry s Peugeotem 208 T16 R5 si Jan Černý připravil i premiéru nových webových stránek, které mají za úkol prezentovat, jak samotnou osobu Jana Černého a jeho tým, tak i přiblížit rallysport jako takový širšímu publiku. Novinkou rovněž bude chystaný oficiální fanclub, kam se zájemci mohou prostřednictvím nového webu hlásit již nyní.

Jan Černý: „Setkání mistrů beru každoročně jako šanci poděkovat všem našim partnerům a přátelům za podporu, kterou mi během sezony věnovali. Po letošní těžké sezoně se tady chci pěkně svést a hlavně si tuto akci užít. V našem týmu na Setkání mistrů odstartuje také Jirka Navrátil, kterému jsme během roku přestavěli jeho historický vůz. Jirka i my se na Sosnovou už moc těšíme a bereme to hlavně jako takové setkání s přáteli, fanoušky a motoristickými nadšenci, kteří se přijdou na všechny tahle krásná auta podívat. Určitě se za námi v servisní zóně zastavte, rádi vás uvidíme.

V mezidobí také můžete navštívit náš nový web. Dělali jsme jej pro všechny fandy rally, ať už stávající, nebo budoucí. Naleznete na něm popis prakticky celé mojí cesty v rally, doplněný o hodnocení jednotlivých kroků z mého dnešního pohledu. Věřím, že se web bude všem líbit!“

Nové webové stránky naleznete na adrese www.jan-cerny.com.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Černý racing
autor: Černý racing








Další články

Výroční členská schůze automotoklubu v Zalánech přilákala desítky příznivců motorismu Výroční členská schůze automotoklubu v Zalánech přilákala desítky příznivců motorismu Předposlední lednovou sobotu se v obci Zalány uskutečnila výroční členská schůze … Sportovec Příbramska 2025: Nové kategorie a jasní favorité Sportovec Příbramska 2025: Nové kategorie a jasní favorité Letošní ročník ankety Sportovec Příbramska přináší významné novinky. Organizační výbor … Příběhy z útulku v Lazci: Sam znovu věří lidem, Nela našla záchranu a Coudy čeká na svůj domov Příběhy z útulku v Lazci: Sam znovu věří lidem, Nela našla záchranu a Coudy čeká na svůj domov V útulku Technických služeb města Příbrami v Lazci žije dvanáct psů, kteří mají za … Zvířata Pololetní vysvědčení: radost i obavy pro děti i rodiče Pololetní vysvědčení: radost i obavy pro děti i rodiče Konec ledna je tady a s ním i pololetní vysvědčení, které se rozdává právě ve čtvrtek … Kruhový objezd u Dolejší Obory byl neprůjezdný Kruhový objezd u Dolejší Obory byl neprůjezdný Počasí ráno komplikuje dopravu v celém regionu, některé spoje Pražské integrované … AKTUALIZOVÁNO Potlesk, dražba i podnět státnímu zastupitelství. Příbram zažila bouřlivé jednání zastupitelstva Potlesk, dražba i podnět státnímu zastupitelství. Příbram zažila bouřlivé jednání zastupitelstva Lednové jednání příbramského zastupitelstva trvalo více než čtyři a půl hodiny a … Politika Ministerstvo vrací první etapu obchvatu do řízení. Město potvrzuje postup příprav a nový harmonogram Ministerstvo vrací první etapu obchvatu do řízení. Město potvrzuje postup příprav a nový harmonogram Další zdržení, nový termín a návrat na začátek. Ministerstvo dopravy zrušilo územní … Nepřehlédněte Topení pevnými palivy: když zima prověří zásoby i trpělivost Topení pevnými palivy: když zima prověří zásoby i trpělivost Zimní období každoročně ukazuje, jak dobře jsou domácnosti připravené na skutečně … PR V Příbrami se ve Zdabořské ulici srazily dva osobní vozy V Příbrami se ve Zdabořské ulici srazily dva osobní vozy Ve středu krátce před šestou hodinou večerní přijali policisté na tísňové lince 158 … AKTUALIZOVÁNO
Sledujte dnes online jednání zastupitelstva. Zastupitelé rozhodnou i o dražbě domu za 20 milionů Sledujte dnes online jednání zastupitelstva. Zastupitelé rozhodnou i o dražbě domu za 20 milionů Zastupitelstvo města Příbram se dnes schází k prvnímu letošnímu jednání. V jednacím … ON-LINE PŘENOS
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz