23. 7. svátek má Libor




Závěr týdne bude slunečný, teploty se dostanou ke dvacítce, pak se opět ochladí

20. dubna 2023   (08:26)
Závěr týdne bude slunečný, teploty se dostanou ke dvacítce, pak se opět ochladí
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

V neděli se ojediněle mohou vyskytnout bouřky.


V závěru týdne bude slunečné počasí, teploty se dostanou ke 20 stupňům Celsia. Po víkendu se ale opět ochladí a vrátí se přeháňky, v půlce týdne teploty přes den spadnou pod deset stupňů a v noci bude mrznout. Vyplývá to z týdenní předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

"Dnes odpoledne se začne obloha od východu projasňovat. Zítřek (pátek) i sobota už budou slunečné, na modrém nebi maximálně s kupovitou oblačností a teplotami až kolem dvaceti stupňů Celsia," uvedl ČHMÚ na twitteru.
V pátek a v sobotu bude jasno až polojasno, dál se bude oteplovat. V sobotu se nejvyšší denní teploty mohou dostat i přes 20 stupňů Celsia. V neděli začne na západě a postupně i jinde oblačnost přibývat a občas opět zaprší, ojediněle se mohou vyskytnout bouřky. Denní teploty se někde ještě udrží kolem dvaceti stupňů, v západní polovině Čech kolem 14 stupňů. V příštím týdnu se vrátí deštivé a chladné počasí.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ČTK/ČHMÚ
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Soutěž: Vyhrajte dvakrát dvě VIP vstupenky na zahájení Silmet Rally Příbram Soutěž: Vyhrajte dvakrát dvě VIP vstupenky na zahájení Silmet Rally Příbram Silmet Rally Příbram se jede už o nadcházejícím víkendu. A díky generálnímu partnerovi … SOUTĚŽ Každý déšť spláchne plast do řek. Jednoduchá síť na kanálu tomu dokáže zabránit Každý déšť spláchne plast do řek. Jednoduchá síť na kanálu tomu dokáže zabránit Mikroplasty už nejsou hrozba budoucnosti. Jsou v pitné vodě, v dešti, v lidské krvi i … ZAJÍMAVOSTI Po víkendových přeháňkách přijde obrat. Česko čeká návrat tropů, teploty příští týden překročí třicítku Po víkendových přeháňkách přijde obrat. Česko čeká návrat tropů, teploty příští týden překročí třicítku Po krátkém ochlazení se do Česka vrátí pravé letní počasí. Meteorologové očekávají, že … POČASÍ Příbramská nemocnice nasadí technologii, kterou má jako první v ČR. Robotické operace začnou 2. září Příbramská nemocnice nasadí technologii, kterou má jako první v ČR. Robotické operace začnou 2. září Oblastní nemocnice Příbram má jako první nemocnice v ČR k dispozici nejnovější … AKTUÁLNĚ Fesťáczek Presents poprvé ovládne Lesní divadlo Skalka. Rodiny čeká den plný hudby, divadla i zábavy Fesťáczek Presents poprvé ovládne Lesní divadlo Skalka. Rodiny čeká den plný hudby, divadla i zábavy Rodinný festival Fesťáczek letos přichází s novým názvem Fesťáczek Presents a vůbec … AKTUÁLNĚ Nový hit internetu: Espresso s energy drinkem. Opravdu funguje, nebo je to jen trend? Nový hit internetu: Espresso s energy drinkem. Opravdu funguje, nebo je to jen trend? Sociální sítě v posledních měsících zaplavuje nový nápoj, který si získává stále větší … ZAJÍMAVOSTI Brdonoš je plnoletý. 18. ročník přinese změny, které tu ještě nebyly Brdonoš je plnoletý. 18. ročník přinese změny, které tu ještě nebyly V Podlesí se chystá 18. ročník triatlonu Brdonoš. Letos s novým konceptem, ale se … SPORT Policie varuje: Koloběžkáři riskují pokuty i vážné nehody. Policie varuje: Koloběžkáři riskují pokuty i vážné nehody. Elektrokoloběžek na silnicích rychle přibývá, s nimi ale i počet přestupků a … DOPRAVA Prázdniny na zámku v Bukovanech patří dětem. Příměstské tábory nabízejí hry, výlety i kouzelná dobrodružství Prázdniny na zámku v Bukovanech patří dětem. Příměstské tábory nabízejí hry, výlety i kouzelná dobrodružství Zámecký areál v Bukovanech se během letních prázdnin proměnil v místo plné dětského …
Když sanitka jede zbytečně. Měla by být za plané výjezdy odpovědnost? Když sanitka jede zbytečně. Měla by být za plané výjezdy odpovědnost? Záchranná služba v Česku každoročně vyjíždí i k případům, které podle zdravotníků … ANKETA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz