26. 5. svátek má Filip

Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu

11. září 2018   (08:15)
Dalších 25 fotografií v galeriiZatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu

V bouřlivém odpoledni, naplněném řadou ukázek, uvidíte desítky RC modelů, bitvy ponorek, tanků a scénář bitvy o Atlantik.


Máme tu výjimečnou informaci o tématu, co s příštím víkendem. Je to příležitost pro všechny kluky i holky, tatínky „hračičky", ale i nadšené maminky, které chtějí zabavit své ratolesti na celé jedno víkendové odpoledne. Můžete navštívit lom v obci Bořená Hora u Štětkovic, nedaleko Sedlčan.

V sobotu 15. září od 13 hodin v areálu zatopeného lomu POTYA vystoupí přes 50 modelářů s více jak 100 modely řízenými rádiem. Hlavním bodem akce budou námořní bitvy modelů velkých bitevních lodí. Předvedou se jak bitevní lodi Bismark, Missouri a Texas spolu s transportní lodí Liberty, tak i vlčí smečka ponorek U-boot. Ponorky se nejenom zanořují, ale také vynořují.

K vidění bude také vystoupení velkých modelů RC tanků v měřítku 1:6, dále bitva tankových modelů a další vojenské techniky v měřítku 1:16, pojatá coby volná rekonstrukce Bitvy o městečko Bastogne.

Předvedou se letečtí modeláři s ukázkou pilotáže hydroplánů a budete moci shlédnout vystoupení velkých leteckých modelů, zejména vojenských letadel II. světové války. Na dalších stanovištích bude k vidění stavební technika a stroje, které budou provádět stavbu dálničního mostu. Vystoupí také v ukázce i silniční kamiony, a to na svých silnicích v modelové dráze  s benzinovou stanicí.

K tanci i poslechu zahrají Fanda Tomášek a přátelé, občerstvení i parkovaní v místě po celou dobu konání akce je zajištěno. Skákací hrad bude pro děti po celou dobu zdarma.

Máme tu výjimečnou informaci o tématu, co s …
13:00 HELI SHOW
zahájení – vystoupení akrobatických vrtulníků.
 
13:30 TANKS EXPO
vystoupení tanků, RC military modely, modely 1:6
vystoupení lodní modely ( vodní plocha )
 
14:00 BITVA O ATLANTIK 
vystoupení ponorek a lodí – klub MERRIMACK – bitevní lod BISMARCK, MISSOURI a TEXAS, vystoupení SHVPL, přelety nad námořní bitvou
 
14:30 TRUCK TIME
vystoupení v arénách kamionů I a II
vystoupení hydroplánu nad vodní plochou – akrobacie
 
15:00 TANKOVÁ BITVA O BASTOGNE
vystoupení v aréně tankodromu za účasti modelů tanků a další vojenské techniky. Bitva o most a městečko Bastogne. ( skupinové vytoupení, všichni tankoví modeláři )
vystoupení SHVPL, přelety nad tankovou bitvou
 
16:00 AIRPLANES SHOW
letecké vystoupení SHVPL a dalších leteckých modelů nad vodní plochou
Letecké vystoupení "létající cirkus" - vzdušná bitva a souboje
 
16:30 RALLY SHOW a stavební stroje 
ukázka RC závodu buggy a další terénní vozidla na stanovišti RALLY ZONA
ukázky RC stavebních strojů a vozidel na stanovišti Stavební stroje a technika
 
17:00 BITVA O ATLANTIK II
vystoupení ponorek a lodí – klub MERRIMACK –  bitevní lod BISMARCK, MISSOURI a TEXAS
vystoupení SHVPL, přelety nad námořní bitvou
 
17:30 CONVOY OF LIBERTY
závěrečné rejdění tanků mimo zónu, osvědčená projíždka techniky po areálu, …
 
18:00 FULL SKY
závěrečná letecká akrobacie leteckých modelů
 
18:30 ukončení akce
po celou dobu akce bude dostupné jak občerstvení v místě, tak i sociální zázemí.

13:00 HELI SHOW

zahájení – vystoupení …

Fotogalerie

Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu () Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (1) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (2) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (3) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (4) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (5) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (6) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (7) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (8) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (9) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (10) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (11) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (12) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (13) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (14) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (15) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (16) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (17) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (18) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (19) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (20) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (21) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (22) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (23) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (24)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: lub potápěčů POTYA o.s

autor: mipDalší články

Vršovický klokan odkopl 1.FK do barážového duelu proti Zbrojovce Vršovický klokan odkopl 1.FK do barážového duelu proti Zbrojovce 1.FK Příbram – FK Dukla Praha 3:2 (1:1) V sobotu 25. května přivítala v posledním pátém nadstavbovém kole o záchranu FORTUNA:LIGY domácí Příbram na svém stadionu na Litavce Duklu. 25. května 2019   (21:00) Chcete mít v Příbrami parkourové hřiště, psí park, nebo filmový festival? Je to na vás! Chcete mít v Příbrami parkourové hřiště, psí park, nebo filmový festival? Je to na vás! Od 1. června budete mít šanci rozhodnout, který projekt zvítězí 25. května 2019   (17:08) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kapela Slza nekoncertovala v Příbrami poprvé 25. května 2019   (13:36) Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Pojďme dětem vysvětlit, co je ještě zdravý adrenalin a co už je nebezpečné 25. května 2019   (10:58) Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Nehoda se stala 4. dubna ráno na trati mezi Jinci a Bratkovicemi 25. května 2019   (08:16) Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Slavnostní liturgie bude zakončena mariánským průvodem a uctíváním u Korunovačního oltáře. 25. května 2019   (06:46) Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Už potřetí se ze Svaté Hory do centra Příbrami rozjede okolo 130 jezdců. Tradice Svatohorského Downtownu pokračuje 8.června a chystá se několik změn a novinek. 24. května 2019   (19:19) Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Počasí by akcemi nabitý víkend nemělo pokazit. 24. května 2019   (16:27) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Autobusová zastávka, která byla přemístěna od Lidlu k novému nákupnímu centru, bude v provozu od 14. června 24. května 2019   (13:27) Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Při hledání detektorem kovů objevil oznamovatel dne 22. května po osmé hodině večerní v obci Buková u Příbramě nevybuchlou munici. 24. května 2019   (11:22)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz