22. 8. svátek má Bohuslav

Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu

11. září 2018   (08:15)
Dalších 25 fotografií v galeriiZatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu

V bouřlivém odpoledni, naplněném řadou ukázek, uvidíte desítky RC modelů, bitvy ponorek, tanků a scénář bitvy o Atlantik.


Máme tu výjimečnou informaci o tématu, co s příštím víkendem. Je to příležitost pro všechny kluky i holky, tatínky „hračičky", ale i nadšené maminky, které chtějí zabavit své ratolesti na celé jedno víkendové odpoledne. Můžete navštívit lom v obci Bořená Hora u Štětkovic, nedaleko Sedlčan.

V sobotu 15. září od 13 hodin v areálu zatopeného lomu POTYA vystoupí přes 50 modelářů s více jak 100 modely řízenými rádiem. Hlavním bodem akce budou námořní bitvy modelů velkých bitevních lodí. Předvedou se jak bitevní lodi Bismark, Missouri a Texas spolu s transportní lodí Liberty, tak i vlčí smečka ponorek U-boot. Ponorky se nejenom zanořují, ale také vynořují.

K vidění bude také vystoupení velkých modelů RC tanků v měřítku 1:6, dále bitva tankových modelů a další vojenské techniky v měřítku 1:16, pojatá coby volná rekonstrukce Bitvy o městečko Bastogne.

Předvedou se letečtí modeláři s ukázkou pilotáže hydroplánů a budete moci shlédnout vystoupení velkých leteckých modelů, zejména vojenských letadel II. světové války. Na dalších stanovištích bude k vidění stavební technika a stroje, které budou provádět stavbu dálničního mostu. Vystoupí také v ukázce i silniční kamiony, a to na svých silnicích v modelové dráze  s benzinovou stanicí.

K tanci i poslechu zahrají Fanda Tomášek a přátelé, občerstvení i parkovaní v místě po celou dobu konání akce je zajištěno. Skákací hrad bude pro děti po celou dobu zdarma.

Máme tu výjimečnou informaci o tématu, co s …
13:00 HELI SHOW
zahájení – vystoupení akrobatických vrtulníků.
 
13:30 TANKS EXPO
vystoupení tanků, RC military modely, modely 1:6
vystoupení lodní modely ( vodní plocha )
 
14:00 BITVA O ATLANTIK 
vystoupení ponorek a lodí – klub MERRIMACK – bitevní lod BISMARCK, MISSOURI a TEXAS, vystoupení SHVPL, přelety nad námořní bitvou
 
14:30 TRUCK TIME
vystoupení v arénách kamionů I a II
vystoupení hydroplánu nad vodní plochou – akrobacie
 
15:00 TANKOVÁ BITVA O BASTOGNE
vystoupení v aréně tankodromu za účasti modelů tanků a další vojenské techniky. Bitva o most a městečko Bastogne. ( skupinové vytoupení, všichni tankoví modeláři )
vystoupení SHVPL, přelety nad tankovou bitvou
 
16:00 AIRPLANES SHOW
letecké vystoupení SHVPL a dalších leteckých modelů nad vodní plochou
Letecké vystoupení "létající cirkus" - vzdušná bitva a souboje
 
16:30 RALLY SHOW a stavební stroje 
ukázka RC závodu buggy a další terénní vozidla na stanovišti RALLY ZONA
ukázky RC stavebních strojů a vozidel na stanovišti Stavební stroje a technika
 
17:00 BITVA O ATLANTIK II
vystoupení ponorek a lodí – klub MERRIMACK –  bitevní lod BISMARCK, MISSOURI a TEXAS
vystoupení SHVPL, přelety nad námořní bitvou
 
17:30 CONVOY OF LIBERTY
závěrečné rejdění tanků mimo zónu, osvědčená projíždka techniky po areálu, …
 
18:00 FULL SKY
závěrečná letecká akrobacie leteckých modelů
 
18:30 ukončení akce
po celou dobu akce bude dostupné jak občerstvení v místě, tak i sociální zázemí.

13:00 HELI SHOW

zahájení – vystoupení …

Fotogalerie

Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu () Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (1) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (2) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (3) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (4) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (5) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (6) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (7) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (8) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (9) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (10) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (11) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (12) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (13) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (14) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (15) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (16) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (17) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (18) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (19) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (20) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (21) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (22) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (23) Zatopený lom zažije námořní, tankovou i vzdušnou leteckou bitvu (24)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: lub potápěčů POTYA o.s

autor: mipDalší články

Objednal si přes internet dvanáct balíků sena, zaplatil tisíce a nedostal nic Objednal si přes internet dvanáct balíků sena, zaplatil tisíce a nedostal nic Zaplatil dopředu na bankovní účet 22. srpna 2019   (09:22) Agresor, který vyhrožoval zabitím, byl zfetovaný Agresor, který vyhrožoval zabitím, byl zfetovaný Policisté vydali tiskovou zprávu k včerejšímu incidentu v Kosově Hoře 22. srpna 2019   (09:02) Provoz  na dálnici omezil střet motorkáře s autem Provoz na dálnici omezil střet motorkáře s autem Při cestě do Prahy dbejte zvýšené opatrnosti 22. srpna 2019   (08:39) AKTUALIZOVÁNO Město Příbram chce revitalizovat vnitrobloky, setkalo se však s mizivým zájmem rezidentů Město Příbram chce revitalizovat vnitrobloky, setkalo se však s mizivým zájmem rezidentů Lidé žijící ve vnitroblocích měli šanci se vyjádřit k tomu, co by se mělo v místě jejich bydliště zlepšit, využili toho však jen minimálně 22. srpna 2019   (06:27) Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Čínská hračka obsahuje mnohonásobně více toxického olova a kadmia, než povoluje norma. 21. srpna 2019   (19:52) Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Po incidentu se dal na útěk 21. srpna 2019   (16:37) V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené 21. srpna 2019   (14:39) Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Provádějící firma požádala o prodloužení termínu dokončení stavby o pět týdnů. 21. srpna 2019   (12:25) Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz