Zastupitelstvo se koná za 14 dní, mělo by mít maximálně 20 bodů
12. ledna 2015 (11:58)
Již na pondělí 26. ledna je připraveno další zasedání městského zastupitelstva. Začít by mělo opět v 17 hodin. Podle vedení příbramské radnice tak mají možnost osobně se zúčastnit i lidé, kteří v dřívějších hodinách pracují. Jednání by mělo být opět přenášeno online, novinkou by pak mělo být zveřejnění podkladů pro jednání zastupitelů na webových stránkách města, prozatím alespoň úvodního listu s důvodovou zprávou.
Zastupitelstvo by se mělo zabývat především zřízením Centra sociálních a zdravotních služeb, které plánuje nové vedení příbramské radnice. Dále se bude zabývat pozastaveným rozhodnutím rady města, které by se mělo týkat smlouvy města Příbram s 1. SčV. Prodávat se bude jeden volný byt a řešit se bude i další běžná administrativa.
Zastupitelstvo by se mělo zabývat především zřízením Centra sociálních a zdravotních služeb, které plánuje nové vedení příbramské radnice. Dále se bude zabývat pozastaveným rozhodnutím rady města, které by se mělo týkat smlouvy města Příbram s 1. SčV. Prodávat se bude jeden volný byt a řešit se bude i další běžná administrativa.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ
Další články
SK Spartak Příbram slaví historický postup do divize. Po 70 letech je zpátky mezi elitou krajského fotbalu
Fotbalová Příbram má důvod k velkým oslavám. SK Spartak Příbram po dlouhých 70 letech …
SPORT
Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice
Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice. Nahradí …
ZDRAVOTNICTVÍ
Trendy bizár jídla: když jídlo přestává být jen jídlo
V posledních letech je čím dál víc vidět jeden výrazný posun: jídlo už dávno není jen …
LIFESTYLE
Meteorologové varují: Situace se dynamicky vyvíjí, energie je na Z a JZ Čech více než včera
Po sobotním bouřlivém počasí, které se prohnalo částečně i naším regionem, můžeme …
AKTUALIZOVÁNO
Zničené náhrobky, pobořená zeď. Poslední židovská památka v Příbrami volá o pomoc
Židovský hřbitov v Příbrami je jednou z nejtišších, ale zároveň nejvýmluvnějších …
HISTORIE
Příbram si dnes připomíná 134 let od březohorské důlní katastrofy. Tragédie, která změnila české hornictví
V neděli 31. května uplynulo 134 let od největší tragédie v dějinách českého rudného …
HISTORIE
Nový seznamovací trend „SHREKKING“ šokuje. Lidé randí s „horšími partnery“ schválně
Sociální sítě opět zaplavuje nový vztahový trend, který budí emoce i ostrou kritiku. …
LIFESTYLE
Příbram má bronz z Balkánu! Jan Štěpánek vybojoval medaili na IMMAF
Jan Štěpánek z Pankration Gymu Příbram vybojoval na mezinárodním turnaji Balkan Open …
SPORT
Ředitel ZŠ Březové Hory Mgr. Josef Strejc MBA: Škola má být místem, kde se děti cítí bezpečně a učí se s chutí
ZŠ Březové Hory je jednou z mála škol v Příbrami, která staví výuku na slovním …
ROZHOVOR
Studenti z Dubna si zahráli na policisty. Vyzkoušeli si zbraně, zásahy i zastavování aut
Třicet studentů oboru Bezpečnostně právní činnost ze SOŠ Dubno si vyzkoušelo, jak …
FOTO





