17. 6. svátek má Adolf

Zastupitelstvo schválilo dotace pro Spartak a půjčky z FOM

30. září 2014   (09:21)
Zastupitelstvo schválilo dotace pro Spartak a půjčky z FOM
foto: pribram.cz

Tři žadatelé o půjčku z FOM si rozdělí téměř čtvrt milionu korun.



Celkem 60 tisíc korun schválilo zastupitelstvo na svém posledním zasedání pro fotbalový klub SK Spartak Příbram. Dvacet tisíc poskytli zastupitelé klubu na tvorbu fotoknihy s texty, která mapuje historii tohoto oddílu, který slaví své 120. výročí a je jedním z nejstarších v celé České republice. Dalších 40 tisíc korun bylo odsouhlaseno na právě projekt oslav 120 výročí klubu.

Výše příspěvku byla v zastupitelstvu dlouho diskutována. Spartak celkově požadoval 160 tisíc korun. V rámci dotačních řízení klub v tomto roce obdržel již více než půl milionu korun. 365 tisíc z těchto prostředků byla z příjmu z odvodu loterií.

Tři žadatelé z FOM si půjčí čtvrt milionu

Zastupitelé se zabývali i půjčkami z FOM. Na doporučení rady města schválili poskytnutí půjček v celkové výši 250 tisíc korun. Částku si rozdělí tři žadatelé.

"Všechny žádosti byly odevzdány v řádném termínu a dle výběrové komise splňovaly všechny potřebné náležitosti. Jednotliví žadatelé použijí zápůjčky na výměnu oken či dveří nebo na rekonstrukci vnitřních instalací či koupelny. Jsem rád, že lidé tuto možnost využívají. Od města je poskytování půjček, respektive zápůjček správným krokem," řekl místostarosta Ivan Šedivý (ODS).

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Rozsáhlé cvičení prověřilo připravenost nemocnice i složek IZS na mimořádnou událost Rozsáhlé cvičení prověřilo připravenost nemocnice i složek IZS na mimořádnou událost Desítky hasičů, záchranářů, strážníků a zdravotníků se v úterý 16. června zapojily do … AKTUÁLNĚ Dubno bude hořet adrenalinem. Přijíždějí nejlepší hasiči republiky Dubno bude hořet adrenalinem. Přijíždějí nejlepší hasiči republiky V Dubně se chystá závod, který láme ego i svaly. Hasiči tu poběží, tahají, šplhají a … AKTUÁLNĚ Policisté zadrželi čtveřici podezřelou z výroby a distribuce pervitinu v Praze a ve Středočeském kraji Policisté zadrželi čtveřici podezřelou z výroby a distribuce pervitinu v Praze a ve Středočeském kraji Kriminalisté zadrželi tři muže a jednu ženu, kteří podle nich v Praze a později ve … KRIMI Letní noc pod širým nebem: DJ Seppi roztančí Adventure Golf Milín Letní noc pod širým nebem: DJ Seppi roztančí Adventure Golf Milín Golfové jamky, hudba, drinky a noční obloha — tak bude vypadat pátek 19. června v … KULTURA Tropické vedro udeří o víkendu naplno. Bude dusno a hrozí i bouřky Tropické vedro udeří o víkendu naplno. Bude dusno a hrozí i bouřky Česko čeká o víkendu vlna velmi vysokých teplot. V sobotu i v neděli budou teploty na … AKTUÁLNĚ Fantova louka znovu v centru dění. Po vítání ptačího zpěvu přichází i zásadní zásah do sečení Fantova louka znovu v centru dění. Po vítání ptačího zpěvu přichází i zásadní zásah do sečení Fantova louka je jedním z nejcennějších přírodních míst v Příbrami — a v poslední době … AKTUÁLNĚ Proč má dnešní generace tolik „pozdních paniců“? Věda ukazuje, že problém není sex, ale naše společnost Proč má dnešní generace tolik „pozdních paniců“? Věda ukazuje, že problém není sex, ale naše společnost Je to trend, o kterém se dlouho šeptalo — a teď ho potvrzují i velké sociologické … LIFESTYLE Na Příbramsku shořel traktor za miliony, silnice 18 je kvůli odtahu opět uzavřena Na Příbramsku shořel traktor za miliony, silnice 18 je kvůli odtahu opět uzavřena Rozsáhlý požár traktoru v plném rozsahu zcela zablokoval v pondělí odpoledne provoz na … AKTUALIZOVÁNO /FOTO/ Příbram Bobcats ovládli i rakouskou ligu a jsou v semifinále! /FOTO/ Příbram Bobcats ovládli i rakouskou ligu a jsou v semifinále! Flag fotbalisté Příbram Bobcats zažívají další výjimečný rok. Po třech českých … SPORT
Budoucnost myslivosti pod lupou. Seminář představí nové technologie i ochranu zvěře Budoucnost myslivosti pod lupou. Seminář představí nové technologie i ochranu zvěře Myslivost dnes zdaleka neznamená jen péči o zvěř a tradice předávané z generace na … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz