Zaposlouchejte se do tónů jazzu v příbramském Déčku
12. října 2017 (10:46)
Příbramský divadelní klub si pro své návštěvníky připravil večer plný jazzových písní v podání Anny Machač Kolingerové za klavírního doprovodu Jakuba Šelmecziho. Jazz Duo vystoupí v D-klubu dnes v 19h.
Anna se zpěvu věnovala už odmala, jak v ZUŠ, tak v několika pěveckých sborech. Nyní je studentkou konzervatoře v Praze, kde v průběhu let studovala jazzový zpěv pod vedením několika skvělých učitelů a zpěváků - například Ondřeje Rumla a Markéty Tošovské. V současné době dokončuje studium na Mezinárodní konzervatoři v Praze, vyučuje zpěv na ZUŠ Příbram, věnuje se gospelu i vlastní hudební tvorbě.
Jakub Šelmeczi není v ,,Déčku“ nováčkem. Výborné klavírní vystoupení si diváci mohli vychutnat již několikrát. Například při ,,Večerech s klavírem“.
Vstupenky zakoupíte v D-klubu, který se nachází z boku Divadla A. Dvořáka Příbram nebo si je můžete rezervovat na telefonním čísle 326 531 229.
Jakub Šelmeczi není v ,,Déčku“ nováčkem. Výborné klavírní vystoupení si diváci mohli vychutnat již několikrát. Například při ,,Večerech s klavírem“.
Vstupenky zakoupíte v D-klubu, který se nachází z boku Divadla A. Dvořáka Příbram nebo si je můžete rezervovat na telefonním čísle 326 531 229.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Jitka Honischová
autor: ZP
Další články
Děláte při používání klimatizace v autě tuto chybu? Může ohrozit vaše zdraví i bezpečnost
Letní vedra dokážou proměnit interiér automobilu v rozpálenou pec. Vysoké teploty ale …
NEPŘEHLÉDNĚTE
HC Baník spouští sezonu 2026/27. Už máte permici? Letos se hraje i o Nintendo a chytré hodinky
Je sice léto, ale hokejový fanoušek nikdy nespí a HC Baník Příbram už připravuje …
PR
Rozsáhlý požár lesa u Nalžovic: Čtrnáct jednotek hasičů bojovalo v extrémním terénu, pomáhal i vrtulník a Lesar team
Mimořádně náročný zásah zaměstnává od pondělního dopoledne čtrnáct jednotek hasičů u …
AKTUALIZOVÁNO
Na D4 ráno hořelo osobní auto, směr na Prahu byl zcela uzavřen
Na dálnici D4 ve směru na Prahu ráno zkomplikoval provoz požár osobního automobilu, …
AKTUALIZOVÁNO
Extrémní vedra znovu udeří naplno. Teploty vystoupají až k 39 °C, od čtvrtka přijde úleva v podobě ochlazení
Na začátku týdne k nám opět proudí mimořádně teplý vzduch od jihozápadu až jihu. …
AKTUÁLNĚ
Konec pohodlí. Obaly na jídlo zdraží, povinnosti přibudou a vlastní krabičky budou povinné
Evropa zpřísňuje pravidla pro obaly — a změny pocítí úplně všichni.
Už od 12. srpna …
AKTUÁLNĚ
Brdské léto v pohybu: Příbramskem burácely parní vlaky, cinkaly koňské postroje a ožila pouť
Sobota 1. srpna patřila na Příbramsku velkolepým akcím, které přilákaly tisíce …
AKTUÁLNĚ
Dobříš má nové sportoviště. Zimní stadion ožije i v létě, areál bude zdarma pro veřejnost
Dobříš pokračuje v modernizaci městských sportovišť. Díky společnému úsilí desítek …
AKTUÁLNĚ
Digitální detox je hitem. Proč si lidé dobrovolně vypínají mobil i sociální sítě?
Mobilní telefon se stal neodmyslitelnou součástí každodenního života. Mnoho lidí po …
ZAJÍMAVOSTI
Rozkvetlé Brdy lákají na jedinečný cyklovýlet. Účastníci zamíří i na dopadovou plochu Tok
Milovníci přírody, cyklistiky i Brd se mohou těšit na výjimečný letní výlet. Muzeum …
PŘÍRODA




