24. 7. svátek má Kristýna




Zápis na Waldorfskou mateřskou školu bude 17. října

13. srpna 2014   (17:37)
Zápis na Waldorfskou mateřskou školu bude 17. října
foto: pribram.cz

První děti do školky nastoupí 1. ledna roku 2015.



Mateřská škola při Waldorfské škole, která se buduje na náměstí Dr. Theurera zná po pondělním jednání rady města termín zápisu. Ten je stanoven na 17. října od 15 do 19 hodin v prostorách Waldorfské školy.

„Když jsme se rozhodli stavět tuto školu, měli jsme jasně daný harmonogram, kdy musíme podat žádost o dotaci, kdy musí začít výstavba, kdy se musí začít vybavovat nábytkem, ale byly tam i ty administrativní kroky jako zařazení do sítě mateřských škol a také dále,“ vysvětlil místostarosta Ivan Šedivý (ODS).

Příbram pokryje poptávku po předškolním vzdělání

Fungování nové školky ovšem nezačíná dnem zápisu, ani 1. září, ale bude fungovat od 1. ledna roku 2015, jak bylo v původním harmonogramu.

Protože určitá část výchovy v mateřské škole v Jungmannově ulici byla realizována podle waldorfského školství, je pravděpodobné, že část dětí odtud přejde právě do nově vznikající školky. Mateřskou školu v Jungmannově ulici pak zřejmě bude čekat nový doplňující zápis dětí.

„Díky těmto opatřením, které jsme udělali, jsme zcela soběstační v pokrytí žádostí o mateřské školy. K tomu sloužil ten prodej I. Polikliniky, který je stále kritizován a stále nepochopen,“ uzavřel Šedivý.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Tipy na víkend: Fesťáczek, tradiční pouťové oslavy a automobilové rally! Tipy na víkend: Fesťáczek, tradiční pouťové oslavy a automobilové rally! Poslední červencový víkend nabídne celou řadu kulturních i sportovních událostí! Děti … NEPŘEHLÉDNĚTE Bohutínské pouťové oslavy nabídnou program od pátku do neděle. Součástí bude i pečení na Řimbabě Bohutínské pouťové oslavy nabídnou program od pátku do neděle. Součástí bude i pečení na Řimbabě Bohutínské pouťové oslavy letos proběhnou od pátku 24. července do neděle 26. … KULTURA REPETE FEST oživí zámek v Rožmitále. Nabídne hudbu, divadlo i podporu obnovy památky REPETE FEST oživí zámek v Rožmitále. Nabídne hudbu, divadlo i podporu obnovy památky V pátek 24. až do neděle 26. července se zámek v Rožmitále pod Třemšínem promění v … NEPŘEHLÉDNĚTE Cyklisté na Příbramsku pod lupou zákona: Pravidla platí pro každého, pokuty za prohřešky se mohou vyšplhat na tisíce korun Cyklisté na Příbramsku pod lupou zákona: Pravidla platí pro každého, pokuty za prohřešky se mohou vyšplhat na tisíce korun Letní sezóna na silnicích Příbramska přináší tradiční napětí mezi řidiči a cyklisty. … DOPRAVA Prázdninový hit: úzkokolejka, kterou děti milují. Vlak jede každý den Prázdninový hit: úzkokolejka, kterou děti milují. Vlak jede každý den Jindřichohradecká úzkokolejka se po 3,5 letech pauzy vrátila na koleje a nabízí přesně … TIP NA VÝLET Okresní soud reaguje na článek o hrající fontáně. Technologie je podle něj nefunkční a obnova by stála statisíce Okresní soud reaguje na článek o hrající fontáně. Technologie je podle něj nefunkční a obnova by stála statisíce Po zveřejnění článku o hrající fontáně na náměstí Arnošta z Pardubic, která je už … ANKETA Soutěž: Vyhrajte dvakrát dvě VIP vstupenky na zahájení Silmet Rally Příbram Soutěž: Vyhrajte dvakrát dvě VIP vstupenky na zahájení Silmet Rally Příbram Silmet Rally Příbram se jede už o nadcházejícím víkendu. A díky generálnímu partnerovi … SOUTĚŽ Každý déšť spláchne plast do řek. Jednoduchá síť na kanálu tomu dokáže zabránit Každý déšť spláchne plast do řek. Jednoduchá síť na kanálu tomu dokáže zabránit Mikroplasty už nejsou hrozba budoucnosti. Jsou v pitné vodě, v dešti, v lidské krvi i … ZAJÍMAVOSTI Po víkendových přeháňkách přijde obrat. Česko čeká návrat tropů, teploty příští týden překročí třicítku Po víkendových přeháňkách přijde obrat. Česko čeká návrat tropů, teploty příští týden překročí třicítku Po krátkém ochlazení se do Česka vrátí pravé letní počasí. Meteorologové očekávají, že … POČASÍ
Příbramská nemocnice nasadí technologii, kterou má jako první v ČR. Robotické operace začnou 2. září Příbramská nemocnice nasadí technologii, kterou má jako první v ČR. Robotické operace začnou 2. září Oblastní nemocnice Příbram má jako první nemocnice v ČR k dispozici nejnovější … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz