4. 6. svátek má Dalibor




Zaměstnanci mezi sebou vybrali 10 tisíc, věnovali je příbramské nemocnici

15. února 2018   (16:57)
Zaměstnanci mezi sebou vybrali 10 tisíc, věnovali je příbramské nemocnici

Nejen na dětské oddělení, ale i na léčebnu dlouhodobě nemocných myslí štědří dárci, kteří podporují příbramskou nemocnici




Ve čtvrtek 15. února došlo k předání symbolického šeku ve výši 10 tisíc korun od zaměstnanců společnosti Kooperativa, kteří peníze pro dobročinné účely v rámci své kanceláře vybírají pravidelně.

„Je to už potřetí, co jsme takto peníze za naši kancelář vybrali. Říkali jsme, že působíme tady v regionu, tak bychom měli peníze věnovat někomu zde. Dva předchozí roky jsme podporovali dětské oddělení a tento rok jsme oslovili nemocnici, ať si sama řekne, kde ty prostředky nejvíce potřebuje,“ řekl při předání Jiří Urban ze společnosti Kooperativa s tím, že se pravděpodobně nejedná o poslední pomoc nemocnici.

Primář oddělení LDN MUDr. Jaroslav Kolář, který šek převzal, uvedl, že částka bude zřejmě použita na nákup matrací, které zabraňují vzniku proleženin.

„Moc si vážím toho, když si někdo vzpomene na zdravotnictví i ve chvílích, kdy ho nepotřebuje. Je mnoho takovýchto aktivit na dětských odděleních a o to cennější je, když si lidé vzpomenou i na dlouhodobě nemocné. Za to vám patří velký dík,“ poděkoval závěrem dárcům ředitel nemocnice MUDr. Stanislav Holobrada.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz Foto a info: Oblastní nemocnice Příbram
a.s.
autor: MP








Další články

Tam, kde vznikala Rusalka. Vysoká u Příbrami okouzlila Antonína Dvořáka a okouzlí i vás Tam, kde vznikala Rusalka. Vysoká u Příbrami okouzlila Antonína Dvořáka a okouzlí i vás Vysoká u Příbrami láká nejen milovníky hudby, ale i návštěvníky, kteří chtějí poznat … TIP NA VÝLET Pozor za volantem! Podél silnic pracuje i těžká technika. Kvůli sovám někde sekání musí počkat Pozor za volantem! Podél silnic pracuje i těžká technika. Kvůli sovám někde sekání musí počkat Řidiči na Příbramsku i v dalších částech Středočeského kraje si v těchto dnech mohou … DOPRAVA Ceny pohonných hmot v Příbrami spadly o koruny Ceny pohonných hmot v Příbrami spadly o koruny Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,90 Kč do 41,50 Kč … DOPRAVA V pátek ještě zmokneme. Pak se počasí otočí a víkend přinese slunce i letní teploty V pátek ještě zmokneme. Pak se počasí otočí a víkend přinese slunce i letní teploty Počasí v posledních dnech připomíná houpačku. Slunečné a teplé dny se střídají s … AKTUÁLNĚ Vysokochlumecká pouť 2026 nabídne tři dny tradic, hudby i zábavy pro všechny generace Vysokochlumecká pouť 2026 nabídne tři dny tradic, hudby i zábavy pro všechny generace První červnový víkend ožije Vysoký Chlumec tradiční poutí, která i letos propojí … KULTURA Příbramsko říká větrným elektrárnám jasné NE. Referenda i rozhodnutí obcí mluví jednoznačně Příbramsko říká větrným elektrárnám jasné NE. Referenda i rozhodnutí obcí mluví jednoznačně Příbramsko se postupně uzavírá větrným elektrárnám. Většina obcí už výstavbu odmítla v … AKTUÁLNĚ Letní víkendová linka z Příbrami do Brd startuje v sobotu Letní víkendová linka z Příbrami do Brd startuje v sobotu Víkendová linka bude turistům a cyklistům k dispozici i v letošním roce. Spoj začne … AKTUÁLNĚ Triatlonové drama v Příbrami pokračovalo ve štafetách Triatlonové drama v Příbrami pokračovalo ve štafetách Po sobotním mistrovství České republiky ve sprint triatlonu pokračoval nabitý … SPORT Odsouzení z příbramské věznice pomáhají v Zotavovně Pracov. Spolupráci představili během Dne dětí Odsouzení z příbramské věznice pomáhají v Zotavovně Pracov. Spolupráci představili během Dne dětí Dlouhodobá spolupráce mezi Věznicí Příbram a ZZMS Zotavovnou Pracov získala o … NEPŘEHLÉDNĚTE
„Je to splněný životní sen.“ Kristýna Branišová z Příbrami se stala mistryní Evropy ve wellness fitness „Je to splněný životní sen.“ Kristýna Branišová z Příbrami se stala mistryní Evropy ve wellness fitness Příbram má další výraznou sportovní osobnost. Kristýna Branišová, rodačka z Příbrami, … ROZHOVOR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz